Τα παπουτσα μας

thanks! το χα κατα νου να περασω απο topman :wink: παρ’οτι εχω παει πολλες φορες,ποτε δεν εχω ψαξει για παπουτσι εκει.Εχει ακομα πιο κατω οροφο με παπουτσια;Εγω μονο κατι εξω εχω δει,αλλα απ’ο,τι θυμαμαι κατι γκοθικ χοντροπαπουτσαρες εχει με τακουνες :stuck_out_tongue:

^ναι μπορει να βρεις αλλα δεν εχει παντα.εγω τις πηρα κει 80-90 εουροζ,αλλα πιστευω οτι αφου εσυ εισαι απο αθηνα και κατι θα ξερεις παραπανω θα βρεις πουθενα και πιο φτηνα

και με αφορμη το ποστ της neniel εχω να καταγγειλω το φασισμο της ξαδερφης μου που ειπε ελα σαν ανθρωπος στο γαμο…
και ετσι εγω
επρεπε να ψαξω για γοβες
και ετσι εγω
εγινα ρεζιλι γιατι στο μαγαζι πηγαινα σαν τον ρομποκοπ,η πωλητρια γελαγε και ελεγε…“ελα…μπορεις…αλλο ενα βηματακι” και αισθανομουν σαν θεριο γιατι περναγα ολες τις πελατησες 1κεφαλι+
και ετσι εγω…
θα παω με μαυρα all star και αντε μη πω τιποτα για τις απανταχου γοβες κ που μπορει να τις βαλει η ξαδερφη μου και με αποκλεισουν απο το φαγοποτι!!![-X

Κόντεψα να ξεράσω στην οθόνη μου βρε Horror.
(Σιχαίνομαι τα γοβομποτάκια.)

Η Hellena πόσταρε ωραία γόβα, το θέμα είναι να την βρω :-k

βασικά το γοβομποτάκια μου έχουν κάτσει καλά κυρίως για γυναίκες με κοντό μαλλί.
και όντως, η γόβα που πόσταρε η hellena είναι τόσο ωραία, που θα μπορούσα να ερωτευτώ παράφορα αυτήν που τα φοράει. :stuck_out_tongue:
πάντως πήγαινε σε κανά attica ή σε κανά mall.δεν υπάρχει περίπτωση να μη βρείς κάτι που να σε ενδιαφέρει.

Και στην Ερμού θα ψάξω και παντού! Με υπομονή και μοναχικότητα όμως γιατί δεν φταίνε οι φίλες σε τίποτα να τις σέρνω μαζί :stuck_out_tongue:
Horror το θέμα είναι όμως αυτή που θα φοράει την γόβα να ξέρει και να την περπατάει…γιατί αν πηγαίνει σαν βάρκα δεν νομίζω να την ερωτευτείς παράφορα :stuck_out_tongue:

καλά, αυτό εννοείται.πρέπει να πηγαίνει και με το στυλ.γιατί ας πούμε σε κάτι γάμους, βαφτίσια και λοιπές κοινωνικές εκδηλώσεις, κάνει μπαμ ότι τα τακούνια που κάποιες φόρεσαν θα παραμείνουν μετά σε κάποιο πατάρι μέχρι την επόμενη εκδήλωση. :stuck_out_tongue:
απλά αυτό είναι το στυλ γυναίκας που προτιμώ. :roll:

κλασικός χίπστερ

πέρνα από το six dogs να πούμε δυο λογάκια. :stuck_out_tongue:

^
Χαχαχχχ ωραίος!

Νένιελ όταν τις βρεις τις γόβες, φόρα τες και ποστ πιξ με όλο το (άρτια συνδυασμένο θέλω να πιστεύω) outfit.

[B]τι βρωμομυαλος πουσαι

(unburnt khalesi mode off)[/B] #-o

μην αναφέρεις στο ποστ σου το nickname μου για να “πεις” κατι… και μάλιστα να το γράφεις και λάθος…
Ελεος… είναι Unburnt Khal[B]ee[/B]si.

Και λυπάμαι που στη χαλάω, αλλά ΔΕΝ μου φαίνεται βρώμικο το ποστ του ChrisP.
αυτό που προσπαθείς να “βγάλεις” τώρα είναι βρώμικο…

Ψάξου…

#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o

η μποτα του chuck???

ντιαρ νενιελ ασε την ερμου:)
8α σου ελεγα να πας στο υπογειο του αττικα που σιγουρα 8α βρεις κατι
πολλες φορες ειναι πανακριβα :-k αλλα πετυχαινεις και ευκαιριες
επισης εκει 8α βρεις τα μοναδικα ψηλοτακουνα με στενη γραμμη που δεν βγαινουν απο το ποδι (το εχω και εγω αυτο το προβλημα και το εχω ψαξεi)

εχω παρει


οχι σε λουστρινι, κανονικα

φυσικα τα εχω και κα8ονται, γιατι δεν εχω που να τα βαλω (αλλευ,μο,αν:??)και στο τελος φοραω κατι πιο

1)Αδερφέ δεν ξέρω αν τα πήρες τελικά αλλά εγώ πήρα τα ίδια αλλα σε μαυρο-άσπρο 80-85 ευρώ από τα prime timers:wink:

2)Neniel δεν ξέρω το γούστο σου αλλά στο μονστερβιλ και στο μπλακ εν ρόοουζ έχει [U]τέτοιες (κλικ)[/U] γόβες της iron fist

χαχαχαχαχα [B]ΘΕΛΩ![/B]
Και μετά βέβαια θα τα φοράω για να κάνω βόλτες πάνω κάτω στο χωλ, αλλά ένα ζευγάρι τέτοια θα είναι το δώρο μου σε μένα!

Εγώ πάλι έχω το κλασσικό ολόμαυρο σταρακι, ένα ασπρόμαυρο, και 2 ζευγάρια μποτάκια ορειβατικά επειδή είμαι και πολύ γαμάτος σκιέρ! Αφήστε που στα Γιάννενα που σπουδάζω, με την βροχή που κατεβάζει δεν σε παίρνει να βάλεις σταράκια ><

xaxxa ναι ρε και εγω αυτο κανω
και μετα φοραω μποτες η’ all star [SPOILER][/SPOILER]και βγαινω εξω

@dmembra στο μπλακ εν ροουζ οτι εχω δει ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ

εμενα μου αρεσουν αυτες:p

[SPOILER][/SPOILER]