Τα παπουτσα μας

απο παπόυτσι μαρεσει κ,εγώ δεν μπορώ να βρώ το τερμινατορ[SPOILER]δεν πάιζει και το σταρ καμια επανάληψη[/SPOILER]

Λες αυτο???

Γαμαει!!! Αλλα δεν νομιζω να κυκλοφορει αυτο πια!! Μονο κανα e-bay, μεταχειρισμενο! Τωρα αν εννοεις πιο καινουριο μοντελο δεν ξερω

παντως και adidas και nike καναν φετος φοβερες επανεκδοσεις, και εχουν κατι high tops γαματα. Eιδικα η σειρα top 10 της αdidas

γω ξεθαψα τις βανσαρες μου, που τελικως ειναι οτι πιο ανετο εχω βαλει δω και πολυ καιρο

σε γκρι ομως.

Για ριξε κανα μποτακι να γουσταρουμε. Αν και οι επανεκδοσεις δεν εχουν πολλη απο την Old-schoοl- ιλα… Oχι ολες βεβαια

ε επανεκδοση της αντιντας ειναι αυτη

http://www.crookedtongues.com/store/product/adidas-center-high-top-trainers-g19368

υλικο σχεδον τσοχινο κλπ, σε πολλα χρωματα (μπλε και κοκκινο τα καλυτερα)

και απο νικε, σε παρομοιο ομολογω υφος, αυτο

http://www.crookedtongues.com/store/product/Nike-blazer-hi-suede-vintage-trainers-344344-611

το σαητ αυτο εχει πααρα πολυ πραμα παντως, κυριως για χαζεμα, γιατι ειναι ακριβα =Ρ

απο που το πηρες αυτο; :slight_smile: γαμαει!θελω κι εγω!

γαμάτα είμαι αυτά.αλλα δεν μου τεριάζουν με κολητο παντελονη

δεν κρατιέμαι όμως,καλα αν ταχα αυτά θα τράβαγα κάτι κλοτσιες στις κολάρες πωω όνειρο

αυτα εχω γω…και μετα απο 2-3 live εχουν γινει τερμα Old school…

τι μάρκα είναι top 10,30 years?

Τέτιοα περίπου πσαχνω αλλα σε πιο ψηλά.

Kαλα ειναι αυτα ρε στο υψος… Νταξει λιιιγο πιο χαμηλα απο αλλα, παντως γαμανε!

δεν ειναι χαμηλα ρε σιγα…απτα air jordan ειναι πιο ψηλα…και πιο χοντροκομμενα.

Από Θεσ/νίκη τα πήρα που μένω, Αμερικάνικη αγορά κοντά στο σταθμό στα τρένα :stuck_out_tongue:

:cry: δε με βολευει και πολυ η Θεσ/νικη :stuck_out_tongue: τενκιου παντως!

Σίγουρα στα μαγαζιά με στρατιωτικά είδη και τέτοια στην Αθήνα θα έχει πιστεύω :wink:

πολύ καπιταλιστικό thread αυτό. :stuck_out_tongue:
εγώ λεπόν στηρίζω αυτά:

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]

ψάχνεις δηλαδή για κάτι τέτοιο? :stuck_out_tongue:

[SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

εμένα πάντως γι’ αυτά που ψάχνει η Neniel κάτι τέτοιο μου ήρθε στο μυαλό:

όσο για μένα…κάτι πρωτότυπο :stuck_out_tongue: (αλλά τα λατρεύω)

το ‘στενές στα πλαϊνά’ με μπέρδεψε.βασικά, τι μπλέκομαι με γυναικεία ζητήματα?εσύ θα ξέρεις σίγουρα καλύτερα.
απλά να πω πως στηρίζουμε γυναίκες με γόβες, και δη στιλέτο. 8)

ναι κ εγώ τις στηρίζω [B]αν μπορούν να περπατάνε με αυτές χωρίς να στηρίζονται σε όποιον βρουν δίπλα τους[/B] :stuck_out_tongue:

ειδατε τι τραβαμε για να σας ευχαριστουμε; :frowning: κι εμενα μ’αρεσουν αλλα δυσκολευομαι.Ασε που τοσο κοντη που ειμαι και 12ποντο να βαζω παλι κοντη φαινομαι

κλασσικες γκεττες…
θα βρεις στο μοναστηρακι topman - στρατηγο κλπ…
αγαπαμε γκεττες…