Αν πέθαινες σήμερα

τι εικόνα θα άφηνες; Τι θα λέγανε οι άλλοι για σένανε;

Νταξ μωρέ, αν πέθαινα καλά λόγια θα έλεγαν όλοι. Τώρα είναι που με θάβουν:wink: :wink:

Δεν ξέρω, τους άλλους ρώτα.

Θα με έκρινε η ιστορία αργότερα…:lol:

ΟΚ, μου είπαν. Κακή φάση φίλε.

Θα τους ξηγηθώ στον άλλο κόσμο.

Απάνω που πήγα να σε αντιπαθίσω έβαλες αυτό το τοπικ και καθάρισες για πέντε γενεές

Λοιπόν θα λέγανε για μενα

Γεννήθηκε έζησε πέθανε ροκού και μέχρι την τελευταία της στιγμή ζητούσε απο το ροκ να την συγχωρέσει γιατί παρόλο που η ιδια το πρόδωσε πο΄λλές φορές αυτό δεν την πρόδωσε ποτε…

Οι φίλοι βέβαια γιατί οι εχθροί μμμμμμμμμμ:p

Και όλα αυτά με μουσική υπόκρουση απο το kashmir των led zeppelin οπως αυτό αποτύπωνεται μοναδικά στο cd No Quarter των Page kai Plant όσοι δεν το έχετε να πάτε στο μετρόπολις να το πάρετε με 6 ευρώ

Υ.Γ εννοείται οτι αστειεύομαι με την έκφραση πηγα να σε αντιπαθήσω

καλα σου μιλαω αν πεθαινα σημερα τρελλη ξενερα #-o θα χανα και τη συναυλια των sabbath την αλλη εβδομαδα…:frowning: :frowning: :frowning: αστο δε λεει να πεθανω ακομα…[-X [-X [-X [-X

Καλά λες άστο για άλλη φορά! #-o :lol3:

Χα! άρα είσαι υπαρκτό πρόσωπο, αλλιώς θα έλεγες αν χάλαγα!!!:stuck_out_tongue:

αν πέθαινα τώρα, δε θα το μάθαινε κανείς. Είμαι μόνος στο σπίτι και βρίσκομαι σε υπόγειο… Νομίζω ότι όταν θα με έβρισκαν απλά θα έλεγαν “Πώ πω… μυρίζει ψοφίμι!!!”

(μακάβριο mode off)

Mια ζωη για τους αλλους…:frowning:

αφου 8α χω πεθανει χεστηκα τι θα λεν οι αλλοι για μενα

καλα λεει ο starstruck!
να το κανουμε απο την μεθεπομενη βδομαδα! τοσα γαματα Live εχει!:stuck_out_tongue:

www.deathclock.com :lol: :lol:

Μακαρι να ψοφαγανα ησυχαζε ο κοσμος απο μεναααααα…:!: :!: :!:

“Δάγκωσε την γλώσσα του”

Χμ.
+1.

Μπορώ να πάρω μια παράταση για τέλος Αυγούστου;;;;

αν πεθαινα σήμερα θα έπαιρνα το ΝΟΜΠΕΛ γκαντεμιάς! μετα θάνατον

Kαταρχας συγχαρητηρια στον Unholy για το εμπνευσμενο θεμα που ανοιξε. =D>
Λοιπον,αν πεθαινα σημερα ολοι θα ελεγαν οτι ημουν ενα πολυ καλο παιδι(αλλα λιγο ψωνιο).Αν ομως πεθαινα σε μερικα χρονακια ολοι θα ελεγαν οτι μουσικη εγινε φτωχοτερη. :stuck_out_tongue: :smiley:

Της χρωστάς κανένα 10ευρω?