Αν πέθαινες σήμερα

Οι Evanessence δεν θα πεθάνουν ποτέ.

Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει:p

Άντε αγωνιούμε να τα δούμε για να δω και τις απόψεις κανενός άλλου για αυτό που αντίκρυσε γιατί εγώ για τζάμπα πιστεύω ότι τρωγώταν αλλά ως εκεί…
Αλλά κάτι φίλες μου λέγανε πόσο θεικά ήταν, οπότε δεν ξέρω τι να πιστέψω:p Μήπψς ήταν τόσο καλοί και απλά εγώ είμαι ζώο και δεν το κατάλαβα???:roll: :roll: :roll:

θα έχανα δύο συναυλίες με mike και Uli…

Θα έχανα την Black Crusade tour…:lol:

Ο αλλος ονειρευεται…:stuck_out_tongue:

Αν πεθαινα σημερα η γη θα ζυγιζε 93 κιλα λιγοτερο (ναι ρε εχασα 7 κιλα :smiley: :smiley: :smiley: )

Γιατι δε θα σε θαψουν εσενα?Εισαι υπερ της καυσης των νεκρων?

Τωρα που το λες και να με καψουν θα ρυπανθει η ατμοσφαιρα.Οποτε επιλεγω να σκορπιστει η τεφρα μου στο διαστημα :lol:

Αν πέθαινα σήμερα όλοι θα έβγαιναν να τα πιούν μέχρι τα ξημερώματα που ξεφορτώθηκαν αυτόν τον σπαστικό μπάσταρδο…:roll: :-s :-k

… “Χαθηκε μια diva!”:stuck_out_tongue:

Θα ενιωθα μεγαλη πικρα-μελαγχολια για ολα οσα ηθελα να κανω και δεν προλαβα, για ολες τις μικρες στιγμες της ζωης μου που θα μπορουσα να κανω πραγματα ομορφα που να με γεμιζουν αλλα εγω τις σπαταλησα αδικα, για ολα οσα ηθελα να δω και δεν θα τα καταφερω ποτε. Αλλα ακομα και να ζουσα μια αιωνιοτητα ισως ποτε να μην τα εβλεπα…

Στην κηδεια μου δεν θα ηθελα να ερθει κανενας μπασταρδος που θα κανει οτι ταχα θα πονεσει για να γινει αρεστος σε γονεις, συγγενεις, φιλους κλπ. Θελω να ειναι εκει μονο οσοι ενιωθαν κατι ξεχωριστο για μενα και ας ειναι 2-3 ολοι και ολοι. Αλλα δεν θα ηθελα κανεις απο αυτους να κλαψει. Θα ηθελα να ειναι ολοι τους περηφανοι καθως θα με χαιρετανε με ηχους απο γκαϊντες, ντραμς και ηλεκτρικες κιθαρες να γεμιζουν την ατμοσφαιρα.

Τελος δεν θα ειχα συγχωρεσει ποτε στον εαυτο μου οτι δεν θα ειχα πει ποτε σε καποια (ελαχιστα) ατομα ποσο πολυ τους αγαπω και τι πραγματικα σημαινουν για μενα σ’αυτην τη γαμημενη ζωη…

Ο Thorgal είναι αγαπούλης κατά βάθος!!! :stuck_out_tongue:

ρε θα κλαψω…:stuck_out_tongue:

Μαζι σου!!!:smiley:

μαλλον θα λεγανε οτι πηγα κουρεμενος…

Θα ελεγα παλι καλα που γλυτωσε αυτος ο κοσμος απο μενα…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Θα ήταν πρώτο θέμα σε όλα τα δελτία ειδήσεων και μετά θα με κήδευαν δημοσία δαπάνη:papas:

χμμμ θα γινοταν παρτυ!!! :drunk: :dance:

Θα γινόμουν 2ος cobain. Αλλά σε πιο εξυπνος και σε πιο καλός κιθαρίστας!

Έχεις δίκιο και στα δύο…Αλλά κοίτα τον δεν είναι πολύ γλυκούλης…?:yes: