Τί ώρα ξυπνήσατε σήμερα;

Αφηνεις μεσα στο δωματιο ολο το βραδυ με κλειστες πορτες και παραθυρα καλτσες που φορας τουλαχιστον μια βδομαδα ( αφου εχεις παιξει ποδοσφαιρο εχεις παει για τρεξιμο κτλ) και εχοντας φαει πιο πριν παστουρμα και φασολαδα,δημιουργεις ενα θεσπεσιο κοκτειλ οσμων που κανεις δε προκειται να πλησιασει και να σε ενοχλησει :stuck_out_tongue:

Σε μοναστηρι μενεις?

Μπορει να μπουκαρουν με αντιασφυξιογονες μασκες ομως…

Σε αυτη τη περιπτωση βαζει στο repeat το Home Alone 1 και παιρνει ιδεες για παγιδες μεσα και γυρω απο το δωματιο

Καλο…#-o Απλα και δουλειες να μην εχω με ξυπναει η μανα μου να μαγειρεψω…:-s

Οι νέες συνταγές της Banette προσφορά με το 7μέρες ΤV

:lol: :stuck_out_tongue:

Ποτε θα μας κανεις το τραπεζι??:roll:

Γυρω στις 8μιση με 9 σηκωνομαι καθημερινα… να σημειωθει οτι ουτε δουλευω αυτο το διαστημα για να σηκωθω καποια συγκεκριμενη ωρα και τα βραδια πριν τις 2μιση δεν κοιμαμαι ποτε…με την ζεστη δεν μπορω να κοιμηθω…στριφογυρναω συνεχεια στο κρεβατι…:frowning:

Αντε βρε και οι 2 σας…:stuck_out_tongue:

Ανάλογα από 12 έως 2. Σήμερα ξύπνησα κατά τις 2, καθώς προηγήθηκε το κλασσικό ξενύχτι του Σαββατόβραδου. Πάντως μισώ το πρωινό ξύπνημα. Just not my cup of tea.

Αναλογα με τον αν εχω να κανω κατι το πρωι, εδω και καιρο δεν εχω σταθερο ωραριο υπνου.

Σήμερα ξύπνησα 7. 9 είχα μάθημα

Σημερα ξυπνησα 8 και τεταρτο απο τη ζεστη.Ελεος δεν αντεχω αλλο.

μάμησέ τα. Για φαντάσου να κάνεις και μάθημα.

Συνηθως ξυπναω κατα τις 12 αλλα σημερα επειδη ηθελα να ξεχυθω στα ψωνια,σηκωθηκα στις 10:30.:smiley:

7:00 Έλεος δεν παλεύεται…έχω να ξυπνήσω τέτοια ώρα εδώ και 4 χρόνια απο το σχολείο :stuck_out_tongue:

Και εγω 7 ξυπνησα, ευτυχως που εχει λιγη δροσουλα το πρωι και παλευεται.

Ξύσπνησα 8.30!!! επιτέλους καιμήθηκα και λιγάκι!:stuck_out_tongue:

Ξυπνησα 10:37 και κοιμηθηκα κατα τις 6!Αστα να παν στο διαολο δηλαδη…

Τον τελευταιο καιρο ξυναω 7.00 γιατι στισ 8 εχω μαθημα… Θελω να κοιμηθω, δεν αντεχω αλλο…ουφ!:frowning: