Τί ώρα ξυπνήσατε σήμερα;

Ο ύπνος τρέφει το παιδι και ο ήλιος το μοσχάρι! Να δούμε ποιοι είναι τα γουρούνια του forum που κοιμούνται μέχρι το μεσημέρι.

Εγώ ξυπνάω πάντα γύρω στις 9.30 όπως και σήμερα!

Ρε συ τώρα τελευταία έχεις καταντήσει τρελός spammer… Μήπως η αιτία αρχίζει από free και τελειώνει σε domofrock?

Ον τόπικ: 12 ως συνηθως

Κάνω κακες παρέες!

Kατα τις 5:30 γυρισα σπιτι και ξεραθηκα αμεσως.Ξυπνησα στις 2 και εφαγα κατευθειαν μεσημεριανο. :roll: :?

Με εχετε παρεξηγησει… Παντως, τρελοι σπαμμερ εχουν γινει τελευταια ο dark_of_the_sun και ο montecristo…:stuck_out_tongue:

On Topic: Κατα τις 12:30!!8)

Kατα τις 3 και νωρις ηταν…

Αυτές τις μέρες ξυπνάω κατά τις 2 - 2.30. Σήμερα 3.30 (και με ξυπνήσανε!) :-s Δε μπορώ, έχω αυπνίες.
Πάντως πριν τις 12 δύσκολα ξυπνάω μόνη μου!

Σχολασα στις 5:30 εφυγα 6:00 και ημουν Αθηνα στις 8:00.Επεσα για υπνο 9:00 και ξυπνισα στισ 14:00 λογω διακοπης ρευματος και μη λειτουργειας του αρκουδισιον.ΓΑΜΩ ΤΗ ΔΕΗ ΤΟΥΣ.Το ρευμα της Αθηνας δε μπορει να σηκωσει τα κλιματιστικα ουτε και τους Μanowhore

Βλέπεις εφιάλτες μηχανογραφικά μήπως?

:lol: :stuck_out_tongue:

Όχι. Αυτά είναι στον ξύπνιο μου! :-s :frowning:

:lol: :lol: :lol:

Mε ξυπνάνε γύρω στις 11 αλλά σηκώνομαι 12,30 με χίλια ζόρια!:frowning:

Μόνο εγώ είμαι ο ηλίθιος που ξυπνάω 9.30;

Στο έχω πει!είσαι ανώμαλος!κάτσε και κοιμήσου λίγο!ο ύπνος είναι ευλογία!!:stuck_out_tongue:

Υπνος φαγητο και χεσιμο τα πιο ιερα πραγματα στη ζωη του ανθρωπου

Ο υπνος ειναι για τους αργοσχολους…

Tolkki δεν πηγαινε για σενα…:smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

Το γνωστό μαμ,σκατά και νάνι…:lol: :lol: :lol:

Τι λες ρε κακομοιρη!!!Εχεις δει επιδερμιδα που εχω?θα φτασω 80 χρονων και θα ειμαι σαν 30αρης.εσυ ηδη μοιαζεις με τη μουμια του Τσουτσεγχαμων του 3ου της δηναστειας του Ραμση του Ε’.Τραβα ριξε κανα 48 υπνο να δεις οτι το προσωπακι σου θα στρωσει :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol3: :lol3: :lol3:

Τι ειπε παλι το ατομο ρε…

Εισαι μορφη γαμωτο…

:bow: :bow: :bow:

Ποτε δεν με αφηνουν παραπανω απτις 10…:frowning: