Δημήτρεια Δαφνώνα

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος τη τελευταίο σαββατοκύριακο του Ιουλίου θα γίνει συναυλία στον Δαφνώνα Ξάνθης( ο χώρος έιναι ο ίδιος με αυτόν που είχε προγραμματιστεί να γίνει το MHF) Πέρσι είχε έρχθει ο Παπακωσταντίνου , πριν 3 χρόνια ποι ΠΥΞ ΛΑΞ και φέτος έρχετε Μαχαιρίτσας , Τσακνής και Μπουλάς

Δεν μας δίνεις περισσότερες πληροφορίες? Ημερομηνία/τιμές κτλ ? Να αλλάξουμε κ τον τίτλο σε κάτι πιο συγκεκριμένο…

Πςςςςςςς τι να δούμε τώρα…Ο δήμος της Σταυρούπολης θα έπρεπε να ντρέπεται που έχασε το Metal Healing. Aλλά εκεί θα έρχονταν μαλλιάδες, πρεζάκια, σαταναρέοι, αντίχριστοι, θα γινόταν ηχορρύπανση, ενώ τώρα θα υπάρχει κουλτουρέ κοινό…:lol: :lol: :lol:

Εφτασε και στο δικό μου το αυτί αυτό από άτομα που είναι μέσα στην διοργάνωση και είπανε ότι άλλαξε η γνώμη τους για να γίνει το ΜΗ εκεί γιατί θα ερχόταν πολύ αλήτης κοσμος με ναρκωτικά,μεταλλάδες,μαλλιάδες κλπ…
Ενώ ο δήμαρχος είχε δώσει το ΟΚ οι υπόλοιποι χωριαταραίοι αντέδρασαν λες και θα ερχόταν ο σατανας στο χωριο τους.

Φαντάσου σε ποιά εποχή ζούνε εκεί!!!

:papas: :papas: :twisted: :twisted:

Τι κοινωνικος ρατσισμος ειναι αυτος???Επειδη λετρευουμε τον Lucifer-ουλη??:lol: :lol: :stuck_out_tongue: [-X [-X

¶σε μεγάλε, τι να πώ εγώ που ζώ εδώ. Έχω ακούσει μέχρι και ανθρώπους να λένε “Τη χούντα και τον βασιλιά κακώς τους βρίζουν, προστάτευαν την πατρίδα μας και έφτιαχναν δρόμους”, ένα κάρο άνθρωποι γουστάρουν επιστροφή στη δεκαετία του 50-60, αλλά ευτυχώς τα τελευταία χρόνια ο κόσμος ανοίγει το μυαλό του, παρά τη συντηρητική προπαγάνδα που κάνουν κάτι άθλιες κωλοφυλλάδες που κατακλύζουν τον τοπικό τύπο.

το εισητήρειο είναι 10 ευρώ το άτομο και θα γίνει 28-29 Ιουλίου
α και παναγιώτη που να ακούσεις την γιαγιά μου να σου μιλάει για το ΜΗ

Το μυαλό σου και μια λίρα ρε τσοπάνη που ξέρεις και σε ποιά εποχή ζούμε εκεί.
Αν σκεφτείς ότι το χωριό μετράει μόνιμους κατοίκους περί τους 150 και ότι το 80% αυτών είναι μεσήλικες και υπερήλικες και δεδομένου ότι στις εκδηλώσεις αυτές επιστρατεύεται η όποια νεολαία έχει απομείνει στο χωριό μπορεί εύκολα να καταλάβει κανείς πως το ο Δαφνώνας όντως δε “σηκώνει” εκδηλώσεις τέτοιου βεληνεκούς.
Γιατί θα γίνει μια χρονιά κάτι επιτυχημένο αλλά μετά παπάρια… δε θα πατήσει πόδι κανείς λόγω του ότι δε θα έχει την απαραίτητη εξυπηρέτηση την πρώτη χρονιά κι ας είναι απλά το ποτό που θα πιει αυτή η εξυπηρέτηση.