Αφισες και διακοσμηση του χωρου σας

Ναι.Για την ακριβεια συνεργαστηκα με τον Mr.Been και το κλεψαμε!

:stuck_out_tongue: Μια αφισα απο σκληρο χαρτι εινα… :lol:

Επειδη αγαπω πολυ τα ζωα…εκτως απ τον εαυτο μου… εχω αφισες με αλογα,σκυλακια,δελφινια!!!
Εχω φυσικα πεντε με εξι του τριφυλλιου…
Τωρα αν πιανονται για αφισες οι σημαιες εχω μια της εθνικης, μια του τριφυλιου και μια της Σκωτιας…
Επισης εχω κολλησει και απο εφημεριδα οσον αφορα τον Παναθηναικο…

Να σημιωθει οτι το δωματιο μου ειναυ πολυ μικρο που χοραει με τα βιας ενα κρεβατι,ενα μικρο γραφειο,μια μετρια βιβλιοθηκη…

Τωρα να μου πειτε πως χορεςαν ολες αυτες οι αφισες…και εγω ακομη το ψαχνω…

Α!!! εχω κολλης=σει στο τοιχο και το εισητηριο ττης συναυλιας των θεωνSCORPIONS!!!:smiley:
Αυτα τα ολιγα!!!

Παλαιοτερα ειχα αρκετες αλλα φου ξεκολλαγαν ή επεφταν βαριομουν να τις ξαναβαλω στον τοιχο και απλα τις εβαζα στην ακρη. Τωρα εχω μια με φωτος απο Rockwave 2004 την αφισα της περσινης συναυλιας των Queensryche και μια Blind Guardian πισω απο την πορτα, αυτα!

ΜΑΝΟ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!!! Είχα μια παρόμοια στον τοίχο μου!

Τώρα κ εγω βάφω το δωμάτιο μου και δεν έχω αφίσες!:frowning:

Ένα ξίφος σαμουράι που είχα πάρει από το Σαν Μαρίνο πιάνεται ???:stuck_out_tongue: Έχω κάτι γκραβούρες που είχα πάρει από το μουσείο Uffizzi της Φλωρεντίας, αλλά όχι στον τοίχο. Τις φυλάω σε ένα συρτάρι…

καποτε ολο το δωματιο ηταν απο μικρες αφισες Α3 οι οποιες ηταν μεγενθυσεις απο εξωφυλλα απο cd γιατι τα γκρουπ που ακουω δεν τα βγαζουν αφισες!:frowning:

πελον εχω πολυ λιγες σε σχεση με παλια. μια μεγαλη κορνιζα γεματη φωτο με μπλουζιστες κ ενα ποστερ απο την συναυλια των stones στη αθηνα το 98

μια μικρη της joplin

Εγώ από μουσική έχω floyd, kreator, ramones και sabbath. Επίσης έχω άλλη μία ονόματι German speed killers που έχει τον petrozza, angelripper και thorwarth.
Τώρα έχω και μία με τον Peter Sellers, και άλλη μία του ζωγράφου Escher.

2 αφισες των Maiden , 1 των guns και 1 των aerosmith…επισης εχω μια σημαια guns

ενα πανο των πολυαγαπημενων μου zeppelin, μετα απ’αυτο δεν μπορουσα να βαλω τπτ αλλο…:slight_smile:

κινηματογραφικές έχω πάρα πολλές! αυτή την στιγμή στον τοίχο μου έχω “corpse bride” και 2 pain of salvation signed η μία!:smiley:

Kαληηηηηηη!!!:wink:
Εγω δεν εχω τιποτα…:roll:

Μολις βαψω το δωματιο ροζ ξανα, θα γεμισω τον τοπο. Απο ταινιες κυριως.:smiley:

Έχω μια σημαία με το Century Child των Nightwish, μια αφίσα με μια νεράιδα, και μετά φωτογραφίες, φωτογραφίες και φωτογραφίες. Και φωτογραφίες. Α, και φωτογραφίες! :stuck_out_tongue: Και πολλά κεράκια, για τη γενικότερη διακόσμηση. :roll:

Από Οκτώβρη, όμως, θα βγάλω όλο μου το διακοσμητικό ταλέντο και θα δημιουργήσω!!! :smiley: Δε σας λέω τι, είναι μυστικό #-o

Ελαααα.Μη μας κρατας σε αγωνια.Δεν ειναι σωστο… :frowning: :-k

Τίποτα μωρέ. Ονειρεύομαι να βάλω κρυφούς φωτισμούς, διάφορα με υφάσματα και τέτοια! :smiley: Γιουχουυυυυυ!!! :bounce: :vibrate: Α! Και πολλά μαξιλάρια!!!

Εγω καβατζωσα το black light τ’ αδερφου μου για το δωματιο μου.
Δινε ιδεες Αλοη Βερα γιατι θελω ανακαινιση και δεν ξερω τι να κανω.:frowning:

Χιχι! Φάση έχει και το μπλακ λάιτ!
Βασικά εγώ για μεγάλη αλλαγή, σκοπεύω να αλλάξω όλα τα έπιπλα! :smiley: Πανεύκολο και οικονομικότατο! :stuck_out_tongue: Κάν’το κι εσύ! :-s

Η βλακεια ειναι οτι δεν παιζει αλλαγη επιπλων γιατι τα πηρα πριν λιιιιγα χρονια και δεν.
Αλλα η ιδεα με τα πολλα μαξιλαρια μ’αρεσε…Και κανα πουφ ισως.:-s

Επίσης μισώ το φως που κρέμεται απ’το ταβάνι! :stuck_out_tongue:
Ανάβω το πορτατίφ και το φως του γραφείου πάντα.
Και τα καλύτερα για περισσότερο φωτισμό είναι αυτά τα ψηλά που μπαίνουν στη μπρίζα και ρυθμίζεις και την ένταση του φωτός. Καταλάβατε; :stuck_out_tongue: (αυτό ισχύει για όλο το σπίτι!)