Συνάντηση στην Αθήνα

Λοιπόοον,
Με αφορμή το rockwave και λόγω του ότι αρκετοί “επαρχιότες” θα κατέβουν τις επόμενες μέρες στην Αθήνα, σκεφτήκαμε να συναντηθούμε η παρέα από εδώ κάποια στιγμή και να πάμε κάπου. Επειδή δεν υπάρχει κάποιο σχέδιο προς το παρόν, ας ακουστούν προτάσεις σχετικά με: τη μέρα (από 17 εως 23), την ώρα (πρωί, μεσημέρι, βράδυ), το χώρο. Λάβετε υπόψιν ότι κατά τις ημέρες του rockwave είναι δύσκολο να βρεθούμε το βράδυ για τον απλό λόγο ότι αρκετοί θα βρίσκονται στο festival.
Εάν είναι εύκολο προτείνετε και εναλλακτικές λύσεις (όχι μόνο μια μέρα για παράδειγμα) για να συγκεντρώσουμε τις συμμετοχές εντός ημερών και να κατασταλάξουμε.

den analambanw na proteinw, giati pera apo tis meres k tis wres tou festival stis 19 kai 20, eimai dia8esimos opote 8elete

Γιατι να μην βρεθουμε στο Rockwave?

isws giati den yparxei periptwsh na synanth8oume sto xwro tou festival logw dikaiologhmenou panikou?

Εγω παντος θα προτεινα να πουμε να βρεθουμε στο διαστημα αλλαγης αναμεσα απο δυο group σε καποιο απο τα περιπτερα.
πχ μπροστα στο περιπτερο του rock on

Αρκετοί είναι αυτοί που δεν θα έρθουν στο rockwave, επομένως ας το αφήσουμε το ενδεχόμενο να συναντηθούμε εκεί.

Λοιπον , ας βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη … το καλυτερο και ευκολοτερο ειναι να συναντηθουμε ολοι στο Rockwave , το Σαββατο , τουλαχιστον καμμια ωρα πριν την εναρξη . Καλο ειναι απο τωρα να υπαρχουν καποια κινητα. Ας πουμε στο περιπτερο του Ροck On (Sirjim θα εισαι εκει? ) εφοσον βρεθουμε τα υπολοιπα θα τα βρουμε .
Μην γινουν μαλακιες οπως τις αλλες φορες .
Εγω παντως θα χαρω πολυ να τα πουμε οσοι δεν εχουμε γνωριστει απο κοντα .

Παιδιά δε γίνεται στο rockwave, αφού είπαμε πως υπάρχουν άτομα (τουλάχιστον 3) που δε θα πάνε.

Εγώ θα πάω την Κυριακή! Τώρα αυτό που λέει ο kourou φαίνεται καλύτερο και πιο σωστό…Γιατί δηλαδή να μην πάμε στο…πχ Τιθώρα να μας κεράσει για τα γεννέθλια του? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ KOUROU!!!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!

19 και 20 είμαι διαθέσιμος, όπου και όποτε θέλετε…

xm, logika osous 8a dw, 8a tous dw xyma mesw kinhtwn… elpizw na dw arketous :**

Κυριακή πρωί-μεσημέρι το πιο πιθανόν.
Αφού δεν προτείνατε δε γίνεται αλλιώς.

exe up opsin pws 12-1 feygoun lewforeia apo st. larishs gia malakasa…

telika ti tha ginei? pou tha ginei sinantisi?
ego S/K tha eimai sto periptero tou ROCK ON, osoi goustarete elate! Tha poulame tsixles, katameles, efimerides, tsigara, profilaktika klp…
\

exm, sirjim, gamw thn koinwnia mou, mporw na er8w ekei, alla den exete postarei kammia photo na sas doume e :stuck_out_tongue: :frowning:

Τον γνωρίζω εγώ… Είναι ψηλός, ευθυτενής με μακρύ ξανθό μαλλί μπούκλες…

teli, pm me me kinhto

Τον γνωρίζω εγώ… Είναι ψηλός, ευθυτενής με μακρύ ξανθό μαλλί μπούκλες…[/quote]

Oπως και εσυ αλλωστε Τελη … :stuck_out_tongue:

Ας τα πούμε στο Rockwave τότε αφού δε γίνεται αλλιώς.
Εάν τύχει πάντως και βρεθούμε κάπου έξω μάλλον θα γίνει συνεννόηση τηλεφωνικά μιας και δύσκολα μπαίνω net από εδώ που είμαι.

SUNANTHSH : THN KURIAKH STIS 12 TO MESHMERI…STO THEISIO EKSW APO THN KAFETERIA “STAVLOS”…(oxi den einai to kafeneio tou pappou - to elpizw)

osoi pistoi proselthete…!!!

P.S - ananoinwsh apo kourou