Αν πέθαινες αύριο

θα της ζητουσα συγνωμη

γιατι ρε παιδια???μια μονο ωραια εχει το χωριο?τοσεσ ειναι.ολο και καποια θα σου κατσει αν τησ πεισ οτι πεθαινεισ αυριο!!!

Αυτο γενικα μην το λετε. Το οτι ειμαστε σε καλυτερη θεση απο καποιους αλλους δεν πρεπει να μας σταματαει απο το να θελουμε να γινουμε καλυτεροι και να βελτιωσουμε γενικα το επιπεδο της ζωης μας. Αν μπορουμε βεβαια να βοηθησουμε κι οσους εχουν προβληματα θα ηταν το ιδανικο.

Σωστος ο αποπανω.
Για καθε ενα “υπαρχουν και χειροτερα” αντιστοιχει ενα “υπαρχουν και καλυτερα”.

Μακαβρια θεματα. Γουοτεβα.

Θα επεφτα για υπνο (πραγμα που θα κανω σε 5’), την επομενη μερα θα συνεχιζα κανονικα τη μερα μου και σε καποια φαση της θα επικοινωνουσα με καποια αγαπημενα προσωπα για να τους πω οτι θα λειψω για ενα ταξιδι. Αφου λοιπον τελειωναν ολα αυτα, θα περιμενα κατα τις 6 το πρωτο φως της αυγης.

Γενικα δε θα αλλαζαν πολλα πραγματα στην καθημερινοτητα μου. Σιγουρα ομως θα αλλαζε η ολη οπτικη γωνια.

Αν πεθαινα αυριο… χμ…
Μεσα σε μια μερα δεν θα προλαβαινα σιγουρα να πραγματοποιησω ονειρα που φτιαχνω μια ζωη… θα προσπαθουσα στο μεγιστο ομως να περασω μια απιστευτη τελευταια μερα, καταβαλοντας ταυτοχρονα προσπαθειες να βγει κανενα απο τα ονειρα μου αληθινο…

[CENTER]If I die tomorrow
As the minutes fade away
I can’t remember
Have I said all I can say?
You’re my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow[/CENTER]

Θα αποχαιρετουσα αγαπημενα προσωπα,θα παιζα κιθαρα,θα κανα σεξ και αφου εβαζα το dark side of the moon στο cd player θα πατουσα το play να αρχισει το the great gig in the sky.

:-k χμμμμ…αν πεθαινα αυριο(τρομαχτικο ρε παιδια) τι θα εκανα???
μαλλον θα πηγαινα να αγορασω την πιο ακριβη ηλεκτρικη…θα μαθαινα πωσ παιζεται το hallowed be thy name και θα το επαιζα τα τελευταια λεπτα τησ ζωησ μου…yeah yeah yeah yeah yeah yeah hallowed be thy name!!!

Θα προσπαθουσα να βρω το ελιξιριο της αιωνιας ζωης

και αμα οχι,θα ετρωγα 2 πιτσες και πιτα με σουβλακια και τζατζικι για γευμα,θα ακουγα το Chemical Wedding και

θα πηγαινα σε μπουρδελο για ενα τελευταιο γαμησι(εκτος αμα ειχα γκομενα:D ),

Πρώτα ψάχνω τους φίλους μου και τους λέω πόσο τους αγαπώ.Μετά κάνω το ίδιο με την οικογενειά μου.Μαζεύω κάποια πράγματα τα οποία έχω συνδέσει με κάποια σημαντικά πρόσωπα στη ζωή μου και μετά περνάω τις τελευταίες στιγμές κάπου μόνος,χωρίς να έχω πεί ελπίζω τίποτα σε κανένα ακούγοντας το αγαπημένο μου τραγούδι.Δεν ξέρω,είναι λίγο περίεργο ως σκέψη.

Ένα άλλο πιθανό σενάριο θα ήταν απλά να μιζέριαζα για όσα πράγματα δεν πρόλαβα να πώ και να κάνω.Αλλά ελπίζω ότι δεν θα ήμουν τόσο εγωιστής σε μια τέτοια περίπτωση.

θα εκανα χηππικο ερωτα παιζοντας κιθαρα!
δεν θα χαιρετουσα κανεναν δεν μπορω τους αποχερετισμους καθολου!

Θα έπειθα τον Αλε_Κως να βάζει τελικό σίγμα, θα άκουγα το Ντριμ Ον, θα έτρωγα πανσέττες και θα έσφαζα το Θωμά…

Θα εκανα ερωτικη εξομολογηση σε καποια :slight_smile:

Φιλική συμβουλή: Μην αφήσεις για αύριο κάτι που μπορείς να κάνεις σήμερα:)

Ομιλεί παθών εδώ :lol:

Συνδέεται με το από πάνω.

Ε, δεν χρειαζεται να ξερεις οτι θα πεθανεις την επομενη μερα για να πας “επιτελους” να κανεις αυτην την ερωτικη εξομολογηση που θες!:slight_smile:

xμου, ισως πηγαινα στο μπουρδελο να χαλασω ολα μου τα λεφτα να καμνω σεκσ μεχρι να πεθανω απ’αυτο, ισως χτυπαγα ολα τα ναρκωτικα του κοσμου να παω μια ωρα γρηγοροτερα, ισως ανεβαινα στη ταρατσα να περιμενω να ρθει απλα η ωρα και να πεσω κατω, ισως παλι και να επεφτα να κοιμομουν.

  • Θα έτρωγα μία Pizza για τελευταίο γεύμα μαζί με 1 μπουκάλι Coca-Cola
  • Θα πήγαινα να αποχαιρετήσω τους φίλους μου.
  • Θα πήγαινα να πω στην (σε μία τέλος πάντων ονόματα δεν λέμε:p) ότι είναι πουτάνα κι ότι δεν θα την συγχωρέσω ποτέ. :lol:
  • Γενικά θα πήγαινα να κλείσω ανοιχτούς λογαριασμούς με 2-3 ζωάδια.
  • Μετά θα έβρισκα την κοπέλα που αγαπάω για να της το πω :stuck_out_tongue:
  • Θα κάναμε χίππικο έρωτα
  • Θα έπιανα το μπάσο για να παίξω το Orion για μια τελευταία φορά
  • Ε μετά χέστηκα αν ζήσω ή αν πεθάνω. 8)

Θ’αυτοκτονουσα, δεν μπορω να κανω φαηναλ καουνταουν μεχρι να ψοφησω.

κι εγώ νομίζω ότι αν ήξερα πως αύριο θα πεθάνω (φτου φτου…) δε θα αντεχα να ζήσω μια μερα γεματη, μες στη χαρά ας πούμε, ούτε θα ήθελα να προλάβω να κάνω πολλά μαζεμένα. θα φοβόμουν σίγουρα και μαλλον δε θα είχα όρεξη για τπτ.