Συνάντηση στην Αθήνα

en kairw re, 8a postaristoun :stuck_out_tongue:

GIANNH…to prwto post htan akuro…

vre giannaki…vre paidi mou mhn tis anevaseis edw…tha ginoume rompa :roll:

steile kamia me mail…na doume pws vghkan kai an einai kales tis kanoume kai afises… :idea:

kalimera kirires kai kirioi!!

Me tin seira mou kai ego na po oti xarika poli pou gnorisa ta paidia apo to forum, an kai kathisa poli ligo sto trapezi mazi tous, epeidi to …kathikon me kalouse. Elpizo sto mellon na ta poume pio xalara kai aneta. Na eiste oloi kala, kai na min zorizeste gia tin mousiki.
Sorry mr Kuru pou den sou eipa xronia polla gia ta genetlia sou. Oson afora ton prodoti Iskariwti- pou mou zitaei sinexei na paixw BILOXI tou dilono oti ean den kanei dilwsi metanoias gia tin anisxinti praxi tou prin ligo kairo!!!
xa…xa…xa…

Ποιος ειναι αυτος ? για δωστον …

Φωτό φωτό φωτό φωτό!!! Φέρτε τιιιιις!! :stuck_out_tongue: :lol: Αν και ξέρω πως στις μισές τουλ είμαστε σαν μην πω! :lol: Από όλα τα παιδιά πάντως ο μόνος που δε φαίνεται πόσο τζερτζελές είναι πραγματικά είναι ο Τέλης! Ηλίας, Ανδρέας, Δημήτρης, Κατερίνα και Γιάννης (υπήρχαν άλλοι από το φόρουμ που δε γνώρισα?) έχουν περίπου το στυλ που έχουν και εδώ! Όλοι μια χαρά παιδιά! Άντε και την επόμενη φορά :wink: .

ΥΓ. ΕΕΕ! Τις φωτό μην ξεχάσετε ε! :stuck_out_tongue:

ΥΓ2. Ρε συ Ανδρέα, εγώ για ποιό πράγμα πιστεύεις πως δεν είπα πραγματικά τη γνώμη μου?! :slight_smile:

Ποιος ειναι αυτος ? για δωστον …[/quote]

Καθρέπτη έχεις;

Όντως στις πιο πολλές έχουμε βγεί χάλια… Ωστόσο οι γκριμάτσες μας (ιδιαίτερα του kourou) έχουν πολύ πλάκα… Όσον αφορά αυτό που λές Λάμπρο έχεις δίκιο… Σαν καλός poser που είμαι πρέπει να κρατάω ένα επίπεδο εδώ μέσα… Γενικότερα η άποψη μου για τα παιδιά που γνώρισα (Μαρία, Θάλεια, Λάμπρος, Ηλίας, Κατερίνα), αλλά και για τα “καθάρματα” που ήδη είχα γνωρίσει (Δημήτρης, Ανδρέας, Γιάννης) είναι η καλυτερότερη (συν το γεγονός ότι όλοι τους είναι πολύ εμφανίσιμοι)
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Θα σας στείλω private τον αριθμό λογαριασμού…
ΥΓ1: Να πούμε κι ένα μεγάλο ευχαριστώ και στα παιδιά απο το ROCK ON Δημήτρη Σειρηνάκη (Sirjim) και Σάκη Φράγκο, οι οποίοι εκτός απο το ότι ήρθαν στην παρέα μας, μας κέρασαν και ποτά…
ΥΓ2: O Sirjim είναι 2 φορές Θεός, γιατί ότι τραγούδι του ζητήσαμε το έβαλε… (GUNS N’ ROSES, EUROPE, BON JOVI, JOHN NORUM, VELVET REVOLVER), εκτός απ’ αυτά που ζήτησε ο Ισκαριώτης (και κλάμα ο Unholy)
ΥΓ3: Οι φωτογραφίες στις οποίες εγώ είμαι χάλια σβήστηκαν…

Aντε ρε γερασες και δεν ακους … Ignition ζητησα…

Όντως ήταν ωραία, μια πρώτη συνάντηση μεταξύ μας. Να πω την αλήθεια λόγω του ότι ανακοινώθηκε μέρα και τόπος τελευταία στιγμή δεν περίμενα να μαζευτούμε πάνω από 4-5 άτομα, έλα όμως που έγινε.
Εκτός από την καλή μουσική (ειλικρινά, έχουμε πείξει στα μεταλάδικα οπότε λίγες ροκιές ήταν ότι πρέπει!) και η παρέα ήταν άκρως ενδιαφέρουσα.

Χάρηκα που τα είπαμε με το Σάκη τον Φράγκο (αν και είχαμε ξανασυναντηθεί άλλη μια φορά στο παρελθόν) και το Δημήτρη τον Σειρηνάκη!

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που κέρασαν (τον Τέλη, τον Λάμπρο και το Δημήτρη). Την επόμενη φορά θα ανταποδώσουμε!

Το σίγουρο είναι ότι θα επαναληφτεί και την επόμενη φορά θα γίνει κάτι πιο οργανωμένο και περισσότερο “επίσημο”. Απλώς η περίοδος και το timing ήταν κάπως άσχημα και γι’ αυτό δυσκολευτήκαμε να αποφασίσουμε μέρα και τόπο. See you next time!

xexexex htan polu wraio to xwsimo ston andrea pou kaname etsiiiiiiiiiiiii? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
paidia xarika para polu pou sas eida alla dusthzws de mporousa na katsw polu mazi sas giati htan k h kollhth mou apo hrakleio k eixe gnwrisei ekeinh th mera ta upoloipa paidia me ta opoia kanw parea edw
nta3ei ton hlia ton xortasa mporw na pw ton eida k sto rockwave
ante sto open air pali :smiley:

To perimena apo esena , den mou fanike parakseno …

de me kserete…egw omwwwwss sas kserw…! exw prosbasei sta hlektronika arxeia toy telh…opote…dexomai prosfores gia osous theloun an doun tis fwtos apo to aksexasto meeting sas…!pantws faineste oloi apisteyta paidia…!egw mporei na mh milaw…alla sas parakolouthw hsuxa… :twisted:
a!mono o antreas me kserei …kai o tyropitas (kourou) de kserw an me thumatai …gnwristhkame sto polu grhgoro …
loipon…nice to c u all!
ante kai suntoma to epomeno meeting mhpws skasoume meet…i(=muth)

(p.s. tyropita…σορυ που εγραφα με αγγλικους χαρακτηρες…μετα θυμηθηκα οτι ειχα διαβασει καπου…καπως…καποτε…οτι ειχες ζητησει να γραφουμε μονο ελληνικα :? τωρα ομως βαριεμαι να τα σβησω και να τα ξαναγραψω)

den antexa na mhn postarw mia e :frowning:
ante anebaste tis upoloipes kapou k dwste links na dei o kosmos :stuck_out_tongue:
antrea y0 :stuck_out_tongue:

http://img33.imageshack.us/img33/1818/2098.jpg

Ποιοι ειναι αυτοι στην φωτογραφια???

Μετά απο εμένα, τα μεγαλύτερα καθάρματα στην ιστορία του site!

Ποιοί είναι αυτοί στις αφίσες πίσω απο τον Angel in Black και τον Unholy;
Καλά, μιλάμε φοβερή φωτογραφία… Προσέξτε πως δένουν τα κωλοδάχτυλα…

Ηλία ανέβασε την photo που μου δανείζει ο Ανδρέας τα μαλλιά του…

yeah re, anebaste tes oles kapou me link, anoikste eidiko topic k etsi :stuck_out_tongue:

χαχαχα θεοιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
:lol: :lol:

Η συγκεκριμένη kourou είναι ένας από τους αρκετούς Ιούς του υπολογιστή μου. Συνεχώς την βγάζω και συνεχώς επανέρχεται… Της εξήγησα βέβαια ότι αν σε ξαναπεί “τυρόπιττα” θα της ρίξω ακουαφόρτε, οπότε μάλλον έχει συνέλθει…