Σατανισμός(μπουυυυυ) και ροκ

Mε τόση πρέζα που παίρνει αυτός, παίζει να τις βλέπει καρακουκλάρες! :lol:

Δε θέλω να “ενοχλήσω” τους πιστούς εις τον Χριστιανισμό ανθώπους (πραγματικά)…Έτσι κι αλλιώς μερικές ηλίθιες οργανώσεις (και οποιαδήποτε άλλη οργάνωση) δεν έχουν να κάνουν με το ποια θρησκεία πιστεύει ο καθένας, εκτός και αν πιστέυει στις πρώτες, όπου μπορεί να αποδειχθεί άνετα ότι πρόκειται για πειραγμένα άτομα…Αυτό για να προλάβω ίσως μερικούς.

ορίστε λοιπόν :

http://lovegodsway.org/GayBands

έλεγα να φτιάξω νέο thread αλλά βαριέμαι…

What is this that stands before me?
Figure in black which points at me
Turn around quick, and start to run
Find out I’m the chosen one
:metal::metal::metal:

Χαχαχαχαχαχα!Διάβασα τη λίστα με τις “gay bands” και γέλασα τα μάλλα:D
Σε ένα σημείο όμως σταμάτησα.Στους Motorhead.Και αναρρωτήθηκα:Τελείωσε με τις γυναίκες στον κόσμο ολόκληρο και ο Lemmy άρχισε να λοξοκοιτάει αντρούκλες;:stuck_out_tongue:

Κι αν είναι κάπιοι όντως gay,όπως πχ ο Halford,(ναι,γράφει και Judas Priest)στην τελική τι τους ενδιαφέρει αυτούς;#-o

Το αστείο δεν είναι η λίστα με τα gay bands…αλλά ο πρόλογος…
Συνιστούμε να κάψετε τα cd των παιδιών σας…Σιγουρευτείτε ότι τα παιδιά σας βλέπουν και ότι θα εντυπωθεί αυτή η εικόνα στα νεαρά μυαλά τους8O8O8O

Παίζει να είναι ό,τι πιο αρρωστημένο έχω διαβάσει!!!

εμενα η αδερφη μ με φωναζει σατανιστη…της απανταω με κερατακια και τσιριδες μεστη μαπα…

Γαματο!

παρτε για να καταλαβετε τη σχεση της ροκ με τον διαβολο
http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1208#-o:lol:8O:p:?:?ελεος δηλαδη.

Αντε και καλη ανασταση…:lol::lol:

Ένα ξεγυρισμένο bump εδώ.

Όσοι προλάβατε τις επικές εποχές Κατσούλα-Δημητροκάλη λογικά την θυμάστε.

Συγκίνηση! :cry:

κλικ για βίντεο

Πως δεν την θυμόμαστε.Θυμάμαι έβλεπα την εκπομπή της για την σχέση του μέταλ με τον σατανισμό,και είχα πεθάνει στα γέλια…Μέχρι και τους Helloween είχε βγάλει σατανιστές…:lol:

:lol::lol::lol:

εγώ στην εκπομπή της είχα πρωτοακούσει ζέπελιν! Ρισπεκτ!
ΕΚΕΙΝΗ την επική εκπομπή πού θα τη βρούμε γαμώτη!

O αντ1 από τότε έβαζε την μελοδραματική μουσική στα video που έδειχνε εεε???:lol::lol:


Now playing: Epica - The Price of Freedom
via FoxyTunes

Νομίζω μετά είχε πάει στο Σταρ,και είχε κάνει κι εκεί εκπομπές μέταλ/σατανισμός.Μετά κατάλαβε οτι δεν πιάνει,και εξαφανίστηκε!

" Ο μονος τροπος για να αντιμετωπισεις το Διαβολο και τα Ζομπι του… ειναι ο Χριστος ! "

Η Μαργέτη ζεί στην γειτονιά μου, έχει και παιδάκι και είναι και γαμώ τα μωρά !

η Μαργέτη? :-k

Έχει δίκιο ο Στάν, έφτιαξε πολύ μες στη φυλακή, έγινε και ξανθιά. Ωραίο πακέτο.

O Κουγιας δεν την ειχε καψουρευτει ?

αλλο ένα επιχείρημα για να φυλακιστούν όλες οι ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ λοιπόν.