Το Τόπικ ΣΟΥ, φίλε χρήστη

Καλησπέρα σας.
Είμαστε από μια εταιρεία καθαρισμού γαρίδων και καλούμε για να κάνουμε ένα γκάλοπ, ένα παιχνίδι αν προτιμάς φίλε χρήστη. Το τόπικ αυτό έχει ως εξής: Θα γράψεις κάτι που θέλεις να πεις σε κάποιον και δε θα μπορούσες να του το πεις στα ίσια. Δε χρειάζεται να γράψεις σε ποιον απευθύνεσαι, το πιο πιθανό είναι να μην τον ξεύρουμε και να μη δίνουμε δεκάρα, αλλά θα έχει μια γενική πλάκα. Βέβαια αυτό δεν είναι υποχρεωτικό. Πάντα έχεις την επιλογή να γράψεις το όνομα του αποδέκτη και να προκαλέσεις πηγαδάκια και συζητήσεις στο μσν, ειδικά αν είσαι κοριτσόπουλο.

Θα αρχίσω με παραδείγματα:
“Αν νομίζεις ότι με το να μου φας το τελευταίο γαριδάκι θα πεινάσω, γελιέσαι γιατί κέρδισα στο στοίχημα.”

Ωραία, το παραπάνω ήταν παράδειγμα. Το κατάλαβες; Τώρα θα ποστάρω σοβαρά. Δήλωσε κι εσύ συμμετοχή στο τόπικ μας και κέρδισε ένα μπρελόκ με φωτογραφία του ημίγυμνου ανχόλι που έχουν επιστρέψει οι τυχεροί του προηγούμενου διαγωνισμού γιατί δεν ήμουν αρκετά τριχωτός. Πάααααμε.

“Δε δίνω μία ρε Έφη για το τι κάνει στη ζωή της η censored, άρα σταμάτα να με ενημερώνεις γαμώ το διάολα.”

Όποιος σπαμμάρει, γελοιοποιήσει, ή κανονίσει μίτινγκ στο τόπικ μου θα βρω που μένει, θα χτυπάω το κουδούνι του μέσα στη νύχτα και θα τρέχω. Παίχτε μπάλα.

" Δεν με πειράζει που δεν έχεις ζάχαρη… 8α χύσω τον καφέ πάνω σου και θα τον γλύψω από εκεί…"

Αν το πώ στον από πάνω ( αυτόν που μένει από πάνω…:stuck_out_tongue: )λένε να τον ρίξω?

:lol: :lol: :lol: :lol:

σοβαρά τώρα… χμμμ…

"Θέλω αύξηση οκ ??? "
:-s

Ένα μπρελόκ για την Πάουερ Ρέιντζελ παιδιά. Είδατε τι εύκολο είναι. Μοιράστε χολή, ρίξτε στην πυρά.

“έκανα τη μαλακία ως συνήθως αλλά θα τα φτιάξω όλα”

δεν ακούγεται σαν απειλή… έτσι?

φιλτατε καβουρομυτογκα, θα θελα πολύ να κατουρησω τη μαπα σου για να φυγει αυτο το γραφικά καθυστερημένο χαμόγελο. σαλτα πηδηξου γυφτακο.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

έχω και άλλο !!!

“Σου “αχρήστεψα” το χέρι… άλλα δεν μπορεις να με πιάσεις… !!” :tomato:

Προς τον “Ψηλο” χιχιιχιχιχι

χαχααχαχαχαχ

“Βασιλη,εισαι μυθικος σαβουρογαμης.”

Συγκινούμαι.

“Ε εσύ, πραγματικά δεν είσαι όσο γαμάτος νομίζεις και με το να συνδικαλιστείς δε θα φτιάξεις όνομα. Βασικά ό,τι και να κάνεις για να φτιάξεις όνομα, βλάκας θα παραμείνεις. Το παρελθόν μας δικαιώνει!”

Άνγκμαρ λίγο πιο κόζμια αδερφέ μου μας βλέπει και κόσμος και έρχομαι σε δύσκολη θέση. Σευχαριστώ.

Μπράβο ρε. Χαρις εσένα και την παρέα σου μπήκα τσάμπα metallica.
Αλλα κι εγώ σε έβαλα πέρσι τσάμπα scorpions!

Εισαι καθηγητης ρε φιλε, οχι κανας λεκτορας ή επικουρος κλπ και σε ρωτανε τι υλη εχουμε ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ!?!?!?!?!

Πραγματικά το κατάλληλο τόπικ την κατάλληλη στιγμή!! Πωπω, αυτήν τη στιγμή έχω διάθεση να θάψω κόσμο!!!

“Τι θες τέλος πάντων από τη ζωή μου κορίτσι μου? ¶κους εκεί να έρθεις σπίτι μου να μου μαγειρέψεις!!! Αν θες έλα να σου ρίξω έναν @##&@ και πολύ σου είναι!!! Λες και έχω όρεξη να ασχολούμαι μαζί σου… Φιλίες μετά από σχέση και πράσινα άλογα.”

“Ρε μλκ τι ηλίθιο ψώνιο που είσαι!!! Πραγματικά το παίζεις γκόμενος και τα εχεις φτιάξει με τα μεγαλύτερα μπάζα! Και όχι επειδή τα ερωτεύτηκες, αλλά επειδή δεν έβρισκες άλλη…”

“Φίλε έχω να σου πω κάτι… Πριν 2 βδομάδες που είχαμε πάει στο κλάμπ και την έπεσες 3 φορές στην **** και έφαγες χυλόπιτα, θυμάσαι που μετά βγήκε λίγο έξω? Ε, λοιπόν, φασώθηκε με τον κολλητό μου!! χαχαχαχαχα Καλά να πάθεις βλάκα!”

“Εσύ τι λες, θέλεις να γίνουμε επιτέλους εραστές?” (α ρε αθάνατα τραγούδια της ¶ντζελας)

“Τι μου την πέφτεις τώρα ρε χαζό, νομίζεις ότι δεν ξέρω ότι το κάνεις για να την μπεις στο φίλο μου? Έχε χάρη που είμαι καλή ψυχή και δεν το εκμεταλλεύομαι”

“Σταμάτα να μου τα πρήζεις ρε μλκ!!! Πόσο ακόμα θα με ζαλίζεις με τις π@π@ριες σου?”

Και είναι πολλά ακόμα που θα ήθελα να πω… Πωπω ελπίζω να μην τα διαβάσει κανείς γνωστός αυτά…

Ποιον κοροϊδεύεις ρε? Spambot είσαι!!!:lol: :lol: :lol:

Ωωωωωωωωω γαμάτο τόπικ λοιπόν

“Ξέρω ποίος είσαι , τώρα κόψε τις μαλ@κιες γιατι θα σε κάνω ρόμπα”:tomato:

“Νομίζεις ότι άμα πείς κι άλλα τέτοια , θα σε περνάνε για μούρη?”:blow:

“κοντά τα χέρια σου μωρή”:lightsabre:

" Αν δε το καταλάβατε , δεν έχω ψόφο"8)

“Αμα καποια φορα, βάζοντας όπισθεν σου πιάσω το μπούτι κατα λάθος, θα φάω φούσκο?” :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ρε, δε σου είπα οταν χέζεις να τραβάς το καζανάκι;!

“Ρε ασε το Warcraft και παμε για καμια μπυρα”

“Φέρτα πίσω ρε κολόβλαχε”

Και γιατί δεν μπορείς να του το πεις αυτό στα ίσια??

Του το ειπα.Απλα μαλλον υπαρχουν πιο πολλες πιθανοτητες να μ ακουσει αν το διαβασει σε ψηφιακη μορφη.:stuck_out_tongue:

hokam lol ρε :lol: μια απτα ιδια :stuck_out_tongue:

“Θα σταματησεις επιτελους να με πρηζεις ρε καραμπαζο;;;;;μεχεις σπασει τα νευρα…”

σε σημειο 5ωρο πρηξιμο απο msn μια μερα…