Σκηνικά από συναυλίες

-Οχι.

Ο αλλος ητανε…

loipon…

Iggy’n’the stooges 2004 stin petroupoli.paizoun ro no fun k o iggy mas kalei stin skini.e lew na min ton prosbalw.saltarw egw kai alla 3-4 atoma kai arxizoume na malakizomaste panw sti skini,apisteyti fasi na blepeis apo kato 5-6000 atoma na xoropidane.sto telos tou komatiou pane oloi na xairetisoun ton iggy kai egw san gnisia soupia paw ston drummer kai zitaw mpaketa tin opoia pairnw.paw na xairetisw k egw ton iggy k me traban 2 goriles kai arxizw na fwnaza ston iggy.gyrnaei o 8eos mou kleinei to mati kai leei sto mic “bye bye motherfucker”

O Hlias.O opoios paei se live stin a8ina ston underworld,gagarin pantos typou ton xerei.einai o 8eos pou kopanietai k enoxlei tous gyrw tou ka8oli tin diarkeia tis synaulias,pidaei kanei psalidia ston aera ktl.eixe parei meros kai sto air guitar fest.

Hlia an to diabaseis exw na sou pw oti eisai 8eos!!!
nata spas etsi mpanta se oles tis synaylies

Αυτοπροσώπως!!! Ωραία πράματα !!! Το φθινόπωρο με Doomsword κλπ θα κάνει και άλλες εμφανίσεις…

Αποφεύγετε τα greeklish please.

να σου πω. εσυ ησουν ο τυπος στο λαιβ των edguy που πριν παιξουν support οι battleroar κουναγε ενα σπαθι στον αερα φωναζοντας “χεβυ μεταλ ρε μ**νια”;:lol:

μου χει μεινει το σκηνικο. ελεγα “καλα, αυτον πως τον αφησαν να περασει μεσα με το σπαθι”;

θυμαται κανεις αυτη τη συναυλιαρα;;;

Pot! παρε θεση ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!:stuck_out_tongue:

[FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“3”]Τι να πει κανείς…Low Gravity, απρόσμενα καταπληκτικοί και Witchcraft με αρκετά κιλά α@@@δια, στην πρώτη και μοναδική έως τώρα συναυλία τους εν Ελλάδι, γκρέμισαν τα τείχη! Από τις καλύτερες συναυλίες ever, μοναδική ατμόσφαιρα και τρελό ξελαρύγγιασμα, t shirts κτλ…πραγματικό έπος:wink: [/SIZE][/FONT]

ετσι ετσι! τετοια να ακουμε! αντε ρε γμτ! ελπιζω να ρθουν ξανα απο τα μερη μας να λιωσουμε!

Στους Death στο Ρόδον, το 97 ή το 98, δεν θυμάμαι, που ήταν μπροστά μου ένα ντερέκι 2,5 μέτρα και έτρωγα όλη την διάρκεια της συναυλίας το 3μετρο μαλλί του μες στην μάπα μου! Ασταδιάλα…:?

steve vai ήμουνα μπάρα μπροστά δεξιά άκρη και ένας σκατόφλωρος σεκιουριτάς (ο θεός να τον έκανε), έπρεπε να΄ταν 19-20 χρονών σαν δημόσιος υπάλληλος :lol: :lol: , και σε κάποια στιγμή της συναυλίας περνάει την κοπέλα του (ούτε που ήξερε που ήταν και τι άκουγε αυτή)…και αρχίσαν να φιλιούνται αγκαλιές και μαλακίες και εγω να μην μπορώ να δω…ήθελα να του το πω: μας έπρηξες τα α#$@$ια!!!:lol:

:lol: :lol:
Sporting ή Μusic Βοx;

sporting ήταν…:lol:
αλλο ένα μας χαιρετάει ο hetfield φέτος από τα αριστερά και ένας να φωνάζει σχεδόν να κλάιει “god bless you james!!!” ναναι καλά το παληκάρι…:stuck_out_tongue:

Scorpions Καυτατζογλειο πριν λιγα χρονια.Πιτσιρικας εγω μοιραζα απ εξω διαφημιστικα.Ερχεται ενας μυστηριος τυπος και πανω που παω να του δωσω μου λεει<<φιλε σου περισευει τιποτα γιατι θελω αλλα 15 ευρω για το εισητηριο?>>Μετα απο κανα μισαωρο τον ξαναβλεπω να ζηταει απο αλλον.Λιγο πριν την εναρξη περναει δειχνοντας μου το εισητηριο κ πανηγυριζοντας#-o#-o

Στην συναύλια των Korn/69 eyes στην Θεσ/νικη, πριν κανα 3 χρόνια? Δεν είμαι και σιγουρος ακριβώς - γεράσαμε - ο κολλητος μου, στα μέσα της συναυλιας, έφαγε μια αγκωνιά στο μάτι απο κάποιον, με αποτέλεσμα να του φύγει ο φακός επαφής. Δυστηχως όμως, δεν έβλεπε την τύφλα του, και ο φακός έπρεπε να βρεθει…

Με το πέρας της συναυλίας,αρχίσαμε το ψάξιμο,- πόσο κομμάτια μπορεί να είναι κάποιος για να έχει την εντύπωση ότι μπορεί να βρεί εναν φακό επαφης στο πάτωμα καποιου κλαμπ - εγω ο κολλήτος, ο άλλος κολλητος και κανα 4 ακόμα άγνωστοι - που απλα, νοιώσαν τον πόνο του κολλήτου και είπαν να βοήθήσουν - μέσα στα αποτσιγαρα,πλαστικα ποτηρια κ.α αρχίσαμε να ψάχνουμε, ώσπου μετά απο 20 λεπτ’α ίσως, ο φάκος βρέθηκε,μαλιστα τον βρήκε μια γκόμενα - να ναι καλα το κορίτσι - πατημενο,και μεσα στην μπήχλα.

Ναι είναι αληθεια, βρέθηκε ο φακος , τον πλύναμε ,σιγουρευτήκαμε οτι είναι ο φακος και όχι κατι,διάφανο,πλαστικό,ζελατινη η κατι που θα έμοιάζε με φακο, και τελίκα, τον φόρεσε και ήταν μια χαρα, όποιος θέλει το πιστευει !

Ναι ο φακος βρέθηκε.

Θυμηθηκα κατι παρομοιο… Δε θυμαμαι που ειχε γινει βεβαια.
Τεσπα φοραγα ενα χαιμαλι(τι λεξη θεε μου :P) που ηταν αρκετα μακρυ, εφτανε ως το στηθος. Τεσπα κοπανιομουν εκει περα και σε καποια στιγμη περναει μια κοπελια απο μπροστα μου και πιανεται στην τσαντα της το χαιμαλι. Ελα ομως που δε το καταλαβε και περπαταγε γρηγορα! Τεσπα εχω βρει εναν ρυθμο και τρεχω μαζι της εκει περα, εχω παρει σβαρνα κοσμο…Ε και οταν καταφερα να ισιωσω καπως την σκουνταω, γυρναει, παταει μια τσιριδα γτ ημουν σε καπως περιεργη σταση αλλα και λογω της φασης “τι γυρευει ετσι αυτη πανω μου;” και της λεω στην ιδια σταση παντα “ε, το πετσι πιαστηκε στην τσαντα σου”, παλεψαμε ενα δεκαλεπτο, το ξεμπερδεψαμε, το ΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ κι εφυγα. Πωπω απιστευτο. Το λεγα μετα στους αλλους και γελαγαν γτ μ’ ειχαν δει κι ολας πως εφυγα :lol:
Σε μια αλλη αρχιζω να μυριζω κατι καμμενο (scorpions πρεπει να ταν) και ξαφνικα βλεπω τον φαδερ να με κοπαναει στα μαλλια. Ειχα αρπαξει. Μεχρι να το καταλαβω και να σβησω ειχα φαει μια αγκωνια απο ενα ζευγαρι που χαμουρευοταν μπροστα μου.

καλα το οτι βρεθηκε…αλλα τον φορεσε κιολας μετα απο ολη αυτην την βρωμομπιχλα που ειχε πανω??? χωρια που σιγουρα θα χε γρατζουνιστει…ποσες μολυνσεις μαζεψε μετα το ματι?? :?

Εσεις που εισαστε απο Πατρα ή σπουδασατε εδω.Θυμαστε ενα παληκαρι αδυνατο με κοντα μαλλια που
φωναζε στα live οποιος,και αν επαιζε,“Παιχτε κανα Immortal ρε!”
Το ειχε πει και στο πρωτο λαιβ των Mayhem στην Πατρα αν θυμαμαι καλα.

χαχ νομιζω ξερω ποιον λες.

ειχε παιξει και το dead skin mask μαλλον αυτο θα εννοουσε
οπως και να χει ειπε μαλατσια