Τελειώνουν ποτέ οι χαζοί? *\ο/*

τι εννοείτε όταν λέτε τελειωνουν οι χαζοί???:-s :?

thnx sofi-k πάλι καλά που μου το θύμισες… Λοιπόν παραπέμπω όλους να δείτε το επεισόδιο που ο μπομπ κάνει τον χαζό, για να μην νομίζουν οι γονείς του Πάτρικ ότι ο γιος τους είναι πολύ χαζός…
Στο τέλος, ο Πάτρικ ξεχνάει ότι ο Μπομπ προσπειούταν τον χαζό και νομίζει ότι είναι στην πραγματικότητα.

Λέει ο Μπομπ (στο περίπου πάντα) αγανακτισμένος “Μα εγώ δεν έιμαι χαζός στ’ αλήθεια!! Είμαι έξυπνος!!!”
Και απαντάει ο Πάτρικ με στόμφο “Λογικό! Κανείς χαζός δεν ξέρει πόσο πραγματικά χαζός είναι” Και η κάμερα ζουμάρει την επόμενη στιγμή στον Πάτρικ που έχει πάρει την πιο χαζή και γελοία γκριμάτσα που υπάρχει!!

Δεν ξέρω αν το πιάσατε… Πάντως όταν λέω ότι ο Μπομπ έχει πολλά να πει, το εννοώ…

¶μα συνεχίσεις θα σε μπανάρω

Τι IQ έχουν οι αστερίες;

:stuck_out_tongue:

\

κρύβε λόγια θα ζητήσουν κι άλλοι να προγραμματιστούν μαζί μας και θα χάσουμε την αίγλη μας :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

άσε που ο μανωλάκης έτσι που ειναι κολλημένος όλη μέρα στο λαπτοπ μπορεί να μας χακέψει :smiley: :smiley:

το σκέφτηκες αυτό???:lol: :lol:

Περναει μηνυματα ο Μπομπ, οχι αστεια! Απο τα αγαπημενα μου επεισοδια.:stuck_out_tongue:

ήδη έχει παραισθήσεις!!!:lol: :lol: :lol:

Μου αποδεικνύεις πόσο πολύ ανήκεις στο flwroi clan… Είμαι sofi-k fan!!

Δείξε τους φίλους σου να σου πως ποιος είσαι.

¶λλο ξέρω, άλλο φίλοι:wink:

Ναι μωρέ, i know, απλά ήθελα να στην πω λίγο. :lol:

Μη γελάς γιατί και εσένα τυπικά “σε ξέρω” :stuck_out_tongue:

νομιζω σου την ειπε :stuck_out_tongue:

Ο μονος εδω μεσα που επιτρεπεται ν’αποκαλει τους αλλους χαζους ειναι ο john_vla.-

Και ο Chuck Norris.

Θα σε κερνουσα μπυρες, ψευτικο σεξ με πορνες και θα σε αποθεωνα αλλα ο Chuck Norris δεν ειναι δυστυχως “εδω μεσα”. :frowning:

O Chuck Norris είναι παντού φίλε.

Ο Chuck Norris ΔΕΝ είναι παντού… Το παντού είναι στον Chuck Norris

Πολυ σωστος!Ενας πραγματικος οπαδος του Chuck Norris θα το ηξερε αυτο!!
Ο Cozy να καει στη πυρα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο ανθρωπος που εχει πλακωσει στο ξυλο ολοκληρο Προσατανο ειναι > απο το Συμπαν και τα Παντα.