Τελειώνουν ποτέ οι χαζοί? *\ο/*

Αλήθεια έχετε ποτέ την εντύπωση ότι οι περισσότεροι απ’ όσους σας περιτριγυρίζουν είναι απλά…χαζοί? Δεν έχουν συγκροτημένο τρόπο σκέψης… Δεν τους κόβει… Δε βουτάνε τη γλώσσα στο μυαλό τους (αν έχουν) πριν μιλήσουν… Κάνουν αψυχολόγητα πράγματα…

Γενικά δε σας την σπάει όταν κάποιοι απλά δε βλέπουν το προφανές? Δε θέλετε να τους ρίξετε από κανά γκρεμό?

Η χαζομάρα είναι παντού και μας περικυκλώνει… Ώρες-ώρες αναρρωτιέμαι αν απλά εγώ είμαι ο χαζός, όμως αφού το σκέφτομαι διεξοδικά βλέπω ότι εγώ δεν είμαι!! Απλά οι άλλοι είναι στόκοι… :dunno:

Τα robot θέλουν την τελειότητα! :lol:

Εγώ πρέπει να σε έχω προγραμματίσει… Δεν εξηγείται αλλιώς!!! Μεγαλώνετε τόσο γρήγορα!!! :cry: :cry:

we don’t want you to die… we want you to stop to exist

Όσο σκέφτομαι πως όλα τα ποστ εδώ μέσα θα είναι “ναι, περιτριγυρίζομαι από χαζούς ενώ είμαι νορμάλ” ,σχηματίζω ένα ειρωνικό χαμόγελο. Καλά δεν κάνω;

Crazy on a ship of fools - Robert Plant

Ρε φίλε μπας και προγραμμάτισες και μένα???

πάλι με πρόλαβες [-X [-X [-X

δεν παίζει… Εκτός του σε είδα in the flesh, παραείσαι τέλεια για να σε έχω προγραμματίσει εγώ!!! Απλά είμαστε 2 μεγάλα μυαλά που συναντιόνται συνέχεια!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

Δεν υπαρχει αρκετη χαζομαρα στον κοσμο.Let it be.

Βέβαια υπάρχει και αυτό που λέμε ή στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε…

Αλλά με αυτά που βλέπω, δεν μπορώ να βγάλω άλλο συμπέρασμα πέρα από αυτό που είπε ο Einstein, όσο ψωνίστικο και αν ακούγεται… Απλά είμαι πεπεισμένος

βασικά, όλοι χαζοί είμαστε. Το θέμα είναι ποιος είναι το λιγότερο!!!

Πωωωω, τι είπα πάλι ο Θεός!!! προφανώς και με τέτοιες ατάκες δε δείχνω ότι είμαι ο λιγότερο ηλίθιος!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Ψωναραααααααααα!!!:har: :bleh: :bleh:

Ρε σεις σοβαρά τώρα, το 80% όσων ξέρω είναι πραγματικά χαζοί… Και στατιστικά να το πάρει κανείς, από εσάς που απαντάτε στο thread μου, οι περισσότεροι είστε χαζοί και το παίζετε έξυπνοι

Ε, όχι και ψωνάρα ο φφφφφφφφανταστικός μας μοντ Κάρβου!!! =P~

βασικά, ηλίθιο με λέω στο δεύτερο spoiler… :oops:

Βέβαια, είμαι moderator και κρύβω τη χαζομάρα μου με την κατάχρηση εξουσίας!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτή την άποψη υιοθετώ κι εγώ σε γενικές γραμμές, για αυτό και μπορώ να υποστηρίξω πως προσωπικά μάλλον ανήκω στο 20% των χαζών.

μάλλον κάπου μπερδέυτηκες νομίζω

Φιλε Μανο με τετοιο αβαταρ δεν σου επιτρεπεται να αποκαλεις τους ανθρωπους χαζους.:stuck_out_tongue:

Τωρα χαζοι μερικοι δεν ξερω αν ειναι αλλα μου την σπαει αφανταστα οταν πρεπει να εξηγω κατι 10 φορες για να το καταλαβει ο αλλος. Μαλλον δεν εκπεμπουμε στο ιδιο μηκος κυματος, αλλα μου την σπαει.

συμπεριλαμβάνει και εσένα όμως μέσα αυτό το 80% :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: