Πάτησαν οι άνθρωποι στο φεγγάρι?

Χαζή ερώτηση ναι,αλλά αναρωτιέμαι τί πιστεύετε.Λοιπόν,πάτησαν τελικά,ή…

http://www.westga.edu/~kidreach/liar.jpeg

http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicapollo.html

k omws, gyrizei.

Also, Falileo is a gaggot,LOL LOL GET IT!!!

Also, Falileo is a gaggot,LOL LOL GET IT!!![/quote]

εεεε???

axaxaxax

Na ki an pathsan, Na ki an den pathsan! :lol: (Pano apo ola kosmiotis…)

Kai pou xerw egw oti aftoi sto site den ta eftiaxan oi idioi afta ta ypotithemena stoixeia :smiley: ? (Poso m’aresei na to lew afto)

“I’ve got faith of the heart, going where my heart will take me, i’ve got faith to believe i can do anything, I’ve got strenght of the soul … I can reeeeach any staaaar” - Star Trek Enterprise…

Και βεβαια πατησαν!

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ!!! 8O 8O

Πως πάτησαν μάλλον πάτησαν… το κλασσικό ερώτημα είναι αν πάτησαν πρώτη φορά τότε που λένε ότι πάτησαν! :wink: Αυτό παίζει!

Αν μιλάς για τους μετασχηματισμούς του τότε σίγουρα είναι gaggot… :stuck_out_tongue:

Το αποκλείω.

Αν είχαμε πατήσει δεν θα βρωμούσαν τα πόδια μας, θα φεγγοβολούσαν.

(καλά ε…είσαι ΜΕΓΙΣΤΗ)

ρε φούστη μου… τους μισούς χρήστες που πόσταραν σε αυτό το τόπικ δε τους θυμάμαι καν… :frowning: Τελικά δεν είμαι πολλά χρόνια εδώ μέσα:p

Ον τόπικ η Γη είναι επίπεδη, επομένως το φεγγάρι δε μπορεί να γυρίζει γύρω της, άρα δεν υπάρχει φεγγάρι. Το φεγγάρι είναι μία μεγάλη συνομωσία των εταιρειών που πουλάνε προφυλακτικά, για να αυξήσουν το τζίρο τους. Ειλικρινά ε

Το φεγγαρι ειναι φτιαγμενο απο κασερι:!:

Μπαν στο νοηζη νιαγκαρα που μου κλεβει τα αβαταρς.

βασικά εγώ λέω να καταργήσουμε αυτό το αβατάρ, γιατί ίσως να είναι η αιτία για τα άκυρα τόπικς :stuck_out_tongue:

Edit, μου αρέσει που έχει ήδη ψηφίσει ο Sentient στο πολ, ενώ δεν είναι εδώ αυτή τη στιγμή:p

Plaka, plaka kai egw mono tous fysob, doomed, powerslave kai ton unholy vevaia!
Xm… skeftomai na kanw mia “praktikh” ereuna panw se ayto pou ypostyrizeis…:-k :twisted:

Απλα την μερα που πατησαν φυσουσε πολυ!!! :lol: :lol: :lol:

Tο φεγγαρι ειναι κουφιο.Κατω απο τη σεληνιακη σκονη βρισκεται ενα κραμα μεταλλων παχους 32χλμ.
Δεν ειναι δυνατον ο σεληνιακος δισκος να φαινεται ισος με τον ηλιακο δισκο κα να εχουμε τοσο τελειες εκλειψεις.
Δεν γινεται να μη μπορουμε να δουμε ποτε τη σκοτεινη πλευρα της σεληνης.
Δε γινεται να χανονται κρατηρες απο τη μια μερα στην αλλη.
Ειναι τυχαιο που η σεληνη απεχει 300.000 χλμ απο τη γη και η ταχυτητα φωτος ειναι 300.000χλμ/δευτ?

Σηκωθειτε απο καρεκλες,ντιβανια,καναπεδες,ξαπλωστρες,ανακληνδρα και τηλεφωνειστε τωρα

3 topic που ξεθαβει ο Καρβου.
Που φτασαμε!Να ξεθαβουν threads οι mods [-X

Πάντως δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαζομάρα που να έχω ακούσει από το “η σελήνη δεν έχει ατμόσφαιρα, αλλά γιατί κυματίζει η σημαία?”. Το θεώρημα διατήρησης της ορμής και της στροφορμής δε το έχουν ακούσει? Βασικά σχεδόν όλα από τα επιχειρήματα που θέτουν, καταρρίπτονται εύκολα. Και όλα αυτά γιατί είναι τόσο στενύμυαλοι που δε δέχονται ότι η Γη είναι επίπεδη…

Λεπον, πιστευω πως ναι… Αλλα οχι οταν μας το ειπαν…

+101

Είπα κι εγώ δεν θα ποστάρει κάποιος που τα ξέρει πιο καλά από μένα (για να μην τα πω εγώ και τα σαλατώσω);;;; :thumbup: