Ποσο ΚΑΛΤ ηταν τα ερωτοδικειο/στο αυτοφορο

Αλλο Πεπη κι αλλο πρεπει.-

Ακυρο θρέντ κατά την ταπεινή μου άποψη!:-k

εγώ δεν καταλαβα το θέμα του

Ο Πέτρος Λεοτσάκος ήταν emo?:-k

“Και σκανδαλιζομαααι…
…μενω γυμνηηηηη”:lol: :lol: :lol: :lol:

Δυστυχώς τα trash tv προγράμματα που παίζονταν τότε και τα θεωρούσαμε cult και underground και χαβαλές να γίνεται, σήμερα τα αντίστοιχα τους κυριαρχούν στην prime time της Ελληνικής τηλεόρασης και απολαμβάνουν μαζική αποδοχή και αναγνωρισημότα των πρωταγωνιστών. Χωρίς πλάκα, η κατάσταση είναι πολύ σοβαρή και η μόνη λύση που βρίσκω είναι : Κλειστε την που…να την tv, (για να μην πώ σπάστε, κάψτε, πετάξτε ή ότι άλλο καταστροφικό, γιατί στο κάτω κάτω μπορεί και να χρησιμοποιηθεί για αθλητικά και DVD)

Αυτοφωρο + Λουκα = τελειοτητα.

Ηταν τοσο trash η TV τοτε που γινοταν οντως cult! NEW Channel Rules!

Πεπη 4 ever.

Aλλο Πέπη και άλλο πρέπει…:lol: Trash Tv ρεεεεεεεε :lol: (+τα παιδιά της νύχτας με Μυλωνά)

H αλήθεια είναι ότι δε γνωρίζω.

Δεν κατεχω την τεχνη…:frowning: :stuck_out_tongue:

απιστευτα καμμενο θρεντ…ουαου!!! που πηγες και το θυμηθηκες ρε τρελε το ερωτοδικειο!!!ΑΘΑΝΑΤΟ! πιο καλτ δεν γινεται…
τι μικρουτσικος και λαμακιες…εκει ηταν η αληθινη ζωη!!
παντως εκτος απο καλτ ηταν και ελεος…αν και σημερα εχουμε δει και πολυ χειροτερα στην ελληνικη τιβι…δυστυχως…

πωπω ρε μλκ που τα θυμηθηκες;;; θυμαμαι ακομα τα επικα αντι-καλλιστεια οπου η μια συναγωνιζοταν την αλλη σε ασχημια. επος λεμε! μαλλον ανηκει στα 80’ς θα ελεγα. εχει εναν αερα γαρδελη/ψαλτη.:lol:

Το ερωτοδικειο ειχε την Μιχαλονακου που ηταν ας πουμε η βασικη επιρροη της Πανιας.
Το αυτοφορο παιζει να ηταν η μονη εκπομπη οπου ακομα κι ο καμεραμαν ηταν γιουχου. Παρουσιαστες, κοινο, καλεσμενοι, απαντες.

Το θυμηθηκα κατοπιν συζητησης στο μσν, ο Σαντοουκαστερ ανεφερε το στρατοδικειο και μου ρθε κεραμμυδα.

αυτη η τσεσμελη δεν ειχα βγαλει ενα τραγουδι πουθ λεγε ‘‘αν θελεις να ανοιξουν της καρδουλας μου οι πορτες βγαλε ολα τα ρουχα σου εκτος απο της μ ποτες’’;; τρελιαρα…ειχε εμφανιστει νομιζω και στους δυο ξενους και ειχε πεταξει την ατακα ‘γιατι αλλο Ντοσκογιευσκυ και αλλο μις ραξεβσκι…’’#-o #-o

Τι μλκς βλέπατε,ξαφνικά νιώθω υπέροχα που γενίθηκα το 88 και δεν έζησα τις ‘τιμημένες’ δεκαετίες του παρελθόντος.:smiley: :smiley:

Ε κι εγω 88αρης ειμαι αλλα αυτες οι εκπομπες ειναι must.-

Για όσους είναι λάχανα με πόδια,για κανονικούς ανθρώπους δεν ξέρω.:lol:

Ουδεις ισχυριστηκε οτι ειναι κανονικος ανθρωπος.