Αθανατες ελληνικες σειρες

Δηλαδή τα ΘΕΪΚΑ, ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΑ, ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΑ…[SIZE=4]ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ, [SIZE=2]δεν σ΄αρέσουν; 8O [/SIZE][/SIZE]

δεν με χαλανε αλλα δεν τα εβλεπα και ποτε φανατικα.sorry κι ολας

Καλά δεν στενοχωρήθηκα κιόλας…:lol:
¶λλωστε ο καθένας έχει τα γούστα του…

Πάντως και τα έργα που ανέφερες ωραία ήταν:)

Ειδικά: “Αυθαίρετοι” και “Απαράδεκτοι”…όχι βέβαια σαν τα [SIZE=3]ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ! 8) [/SIZE]

Κάποιος από δω είναι πορωμένος…:roll:

Ευχαριστώ! 8)

Κωνσταντίνου κι Ελένης(τίγκα στις ατάκες,τι να πρωτοθυμηθείς ? Το επεισόδιο με νάσο κούρκουλο και led zeppelin ?)
Το ρετιρέ(μόνο και μόνο για το τραγούδι στους τίτλους αρχής,αξίζει να βρίσκεται στη λίστα)
¶κρως οικογενειακών(οι ατάκες μπέζου όλα τα λεφτά,άξιζαν βέβαια και διάφορες ατάκες άλλων ηθοποιών - Χαρακτηριστική ατάκα μπέζου “Είδα κι άσχημο όνειρο…τον τζόρτζεβιτς να κάνει αντάυγες!”
Εγκλήματα φυσικά(είμαι φανμπόυς)
Καφέ της χαράς(δεν έβλεπα και πολύ,αλλά αυτά που πέταγε ο φατσέας βγάζαν γέλιο)
Είσαι το ταίρι μου φυσικά

Και άλλες που τώρα δεν μου έρχονται.

“Κωσταντίνου και Ελένης”
Του πατρός και του υιού!!! Τέλειοοοοο!!!

Μετά από λίγο συνεχώς επαναλαμβάνεται…[-X

το ρετιρέ ήταν χειρότερο κι από σέντρα του Βύντρα.

Το Ρετιρέ είναι παρακμή και γι αυτό το αγαπάμε.

Οι Σταύλοι, τα Εγκλήματα και το Είμαστε στον αέρα είναι μαλλον οι κορυφαίες κωμικές σειρές

αντέχεις να δεις μισό λεπτό από δαύτο πλέον?

Ε, όχι πια, μετά από 3-4 φορές που το χω δει.
Αν και άμα κάτσει να μαι σπίτι και να μην έχει κάτι άλλο η TV να δω κάνα επεισόδιο.

Σωσώ 4ever!!:twisted: :bow: :lol:

Το πρότυπό μου! :twisted:

Από τα Εγκλήματα είχα τη Σωσώ ως πρότυπο…και τον Μιχαλάκη ως αδυναμία! :oops:

Βασικά στα Εγκλήματα ήταν όλοι ένας και ένας.
Φοβεροί χαρακτήρες.
Αδυναμίες ο παππούς και ο Αχιλλέας.

Αυτό να λέγεται!!! Όλοι υπέροχοι!

¶λλο εννούσα εγώ αδυναμία…:oops:

ναι κατάλαβα τι εννοούσες…:stuck_out_tongue:

Ρε γαμώτο δεν έχω δει τα πρώτα επεισόδια!
Έχω δει τον 2ο κύκλο δεν ξέρω πόσες φορές αλλά τον 1ο ολόκληρο όχι.
Μεμονωμένα επεισόδια…
Απαράδεκτος…[-X

:oops: :oops: :oops:

Όντως απαράδεκτος![-X Η καλύτερα…σκέτο έγκλημα! :lol:

Γιατί δεν μπαίνεις στη VeohTV να καταιβάσεις όλα τα επεισόδια; :-k :slight_smile:

Δεν ξέρω γιατί,αλλά κάτι έχει αυτή η σειρά και όσες φορές και να τη δω,δεν τη βαριέμαι.Ναι,ξέρω απ’ έξω τι θα γίνει σε κάθε επεισόδιο,έχω μάθει τα λόγια καλύτερα κι απ’ τους ίδιους τους ηθοποιούς,αλλά δεν τη βαριέμαι.Γούστα…

Είναι cult κύριοι.Να βλέπεις την Τζόυς Ευείδη,μικρό κι ατίθασο πανκιό(?) να τη λέει στην Γιουλάκη.Γενικά τα πάντα ήταν παρακμιακά εκεί.Γι αυτό όπως είπε και ο chrisp,το αγαπάμε.Πολλοί δεν αντέχουν να το δουν και γουστάρουν τρελά εκείνες κι εγώ.Εγώ πχ δεν μπορώ να παρακολουθήσω ολόκληρο επεισόδιο.