Η κουζίνα της μαμάς

και εσυ hokam με τις μεγαλες εχεις κολλημα ή με τις τσο γενικα??:stuck_out_tongue:

Αυτός παλαιότερα δεν γύριζε στις καφετέριες κ έδειχνε ένα βιβλίο με συνταγές?
Εντάξει πρωταθλητής στην ηλιθιότητα και την γελοιότητα χαλαρά.

Δε θα ελεγα οτι εχω κολλημα,αλλα η εν λογω εκπομπη θα ειχε περισσοτερο ενδιαφερον,μια και εχει να κανει με milfs,αν την παρουσιαζε καποιος με τα μουτρα του Milf Hunter παρα αυτος ο Λουλης.:wink:

Το απολυτο βασανιστηριο…δεμενος σε καρεκλα, τσιμπιδακια στα ματια για να παραμενουν ανοικτα και 24η προβολη της εκπομπης…καταλληλο βασανιστηριο για ψαρεμα πληροφοριων…
η μπαγλαρωμενος, χωμενος σε καμια απομονωση και τερμα απο ηχεια τα τραγουδια του…

Έχει κανείς καμια ιδέα για γερμανική ομελέτα με λουκάνικα, απουσία βαθέος πιάτου και τυριού?

Σημ: Δεν έχουμε ποδήλατο για κυνήγι Κορμοράνου

Ουτε αλατι πιπερι γαλα.

Εχουμε ομως λουκανικα.Και ψωμι.
Και μπυρες λιντλ,μισο ευρω η μια.

Ε αν έχετε και αυγά, είστε οκ.

Κατά τα άλλα πέραν της πλακός, ζητάτε όντως οδηγίες για παρασκευή ομελέτας; 8O :stuck_out_tongue:

Nαι.Εγω.

http://www.nistikoarkoudi.gr/recipe.asp?rl=3&rc_id=391

Πάρε.

Και οδηγίες από μένα. Αν και εξακολουθώ να πιστεύω ότι κάνεις πλάκα. Βάλε τα λουκάνικα -κομμένα σε ροδέλες, όχι πολύ μικρές μην καούν- στο τηγάνι αφού έχει κάψει καλά και τηγάνισέ τα λίγο. Μετά ρίξε το λάδι και μόλις κάψει, ρίξε τα αυγά που στο μεταξύ εννοείται ότι έχεις χτυπήσει. (Βασικά, για παν ενδεχόμενο, χτύπα τα από πριν, πριν καν βάλεις τα λουκάνικα. Αλλιώς το κόβω κάτι να καίγεται). Αν έχεις αλάτι, μη βάλεις πολύ γιατί τα λουκάνικα θα είναι αλμυρά λογικά και θα γίνει λύσσα.

Ε χαμήλωσε τη φωτιά μόλις δεις ότι το αυγό στερεοποιείται και δεν είναι πια σούπα :stuck_out_tongue: για να μην καεί. Γύρνα το λίγο στην άκρη να δεις τι γίνεται και από κάτω:!: Όταν δεις ότι η κάτω μεριά τηγανίστηκε, γύρνα την ομελέτα (αυτό το σημείο είναι δύσκολο, βρες τρόπο να σε βολεύει. Συνήθως με ένα πιάτο αρκετά μεγάλο ώστε να καλύπτει το τηγάνι). Αφού γυρίσεις το αυγό έχε υπόψιν σου ότι η μεριά αυτή κάνει λιγότερη ώρα να τηγανιστεί, μην την κάψεις :stuck_out_tongue:

Αυτά.

Hope you’re joking γιατί αλλιώς θα πεινάσεις :?

εντιτ: αν έχετε τηγανιτές πατάτες, βάλτε. Ή μανιτάρια. Θα γίνει φοβερό. Α στα διάλα, με πεινάσατε.

Nταξει εκανα κατι πιο απλο απο αυτα τα κινεζικα που λες.Αναμενω το αποτελεσμα.

Μαλλον με κανα ντονερ θα τη βγαλω παλι :lol:

Έλεος όμως :lol: Όταν ξανάρθεις στη χώρα των ΟΥΜ θα σου μαγειρέψω όντως, τελικά.

Πάω να κάνω την ομελέτα του Σταρόβα.

Γιες ρε πουστη Γιες γιες γιες.
Τα καταφερα.

Παρτε τα ρε απιστοι.

Πα να φαω.

Με την βοηθεια 4 γυναικων και του Θεου:!:

θέριε με κοντό μαλλί είσαι πολύ γκομενάκι

αφού μαγειρεύεις κ όλα…

μαυτά πέφτουν οι γκόμενες

πέφτουν πιάνοντας το στομάχι τους? :stuck_out_tongue:

Τελικά ίσως να ήθελε και 3 αυγά. Ίσα ίσα που φαίνεται η ομελέτα στο πιάτο! :lol:
Και δε μου είπες ακόμα… πού χτύπησες τα αυγά;

Στο κεφαλι του το κλουβιο!

ΞΕΘΑΨΑ

ΕΥΤΥΧΗΣ ΡΕ ΒΛΑΑΑΑΑΑΣΦΗΜΟΙ! χαχαχαχαχαχαχαχαχααχ

τριτη γυμνασιου με την κολλητη μου δεν χαναμε εκπομπη για εκπομπη! Τετοιο γελιο ουτε με Σεφερλη:lol:
Απλα μεγαλο νουμερο… ειδικα αυτα τα τραγουδακια που υμνουν παστιτσια και κεφτεδακια ξερω γω με κανουν να κρυβω το προσωπο μου απο ντροπη#-o

Ευτυχης Μπλετσας, true metalhead :metal::stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτο το παιδακι ειναι τελειως χαζοχαρουμενο η μου φαινεται?

Είναι ο μεγαλύτερος βλάκας παρουσιαστής εκπομπής που υπάρχει! :slight_smile: