Η κουζίνα της μαμάς

Το παίζει τώρα η τηλεόραση και έχω πάθει τη πλάκα μου.Ακόμα και 'γω που μαι άσχετος δεν περίμενα ότι υπάρχει τόσο μλκς παρουσιαστής,ακόμα και για εκπομπή μαγειρικής.:lol: :lol: :lol: Μαλλον πρέπει να κάω αίτηση στη τηλεόραση:D

Καμία άποψη?

ψάξε στις δισκοκριτικές του ρόκιν και θα δεις ότι ο τύπος έχει βγάλει μέχρι και δίσκο…

8O 8O 8O#-o #-o #-o Τώρα τα χω δεί όλα:lol: :lol: :lol:

πως λένε το δίσκο,πες μου πλζ,παιθένω να μάθω:D

http://www.rocking.gr/review381.php

ti les re file? to palikari exei kanei tosi epitixia pou ton exei adigrapsei akoma ke ekeinos o agglos pos ton lene? a oliver nomizo!!!1:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τον ζηλεύετε κι αυτόν και τον Όλιβερ! Έχετε δει πόσο όμορφα και γρήγορα κόβει πιπεριές, αγγουράκια κ.λπ. ο Ευτύχης;; :stuck_out_tongue: Παιδί για σπίτι!

οποτε βλεπω αυτο το ανισορροπο μου ερχεται να το αρχισω στα χαστουκια. Πρεπει να ειναι ο παρουσιαστης που με εκνευριζει περισσοτερο μετα τον Αυτια και τον Μικρουτσικο

χαλαρά είναι γελοίο το βλαμμένο…

καλά για αυτό το ανισσόροπο λέτε?

νόμιζα και εγώ οτι εκθεάζετε την μαγειρική μου

α το άλλο το ξέρετε? όσο σπούδαζε στην ηγγλετέρα διότι εδώ πήρε μην πω τι μαμά γυναίκα του στελνε η μαμά του κάθε βδομάδα σάκο με φαγητά πατσίτσια κι έτσι κεφτέδες κλπ κλπ κλπ οι ελεγκτές στο χίθροου ακόμη τον θυμούνται

λέτε απ΄αυτό να το πάθε??? για οποιον ενδιαφέρεται δε

www.mammakouzina.tv

αν δεν βγαίνει βάλτε ένα μ στο μαμά

#-o #-o #-o #-o Δεν μπορει να υπάρχει θεός:lol: :lol:

κανονικα το thread επρεπε να λεει “σε ποιο group φανταζεστε τον Ευτυχη τραγουδιστη???”
εγω παντος επειδη το παιδι το βλεπω να ειναι “πολυ καφρος” (πως λενε οι γκομενες “πολυ ανδρας”) τον βλεπω για τραγουδιστη των nile.8O :-s :? :!: :dizzy: :bounce:

Ο Ευτυχης παιζει να ειναι ο πιο βλακας χαζοχαρουμενος της TV!!!:lol: :lol:

Ειδικα τα τραγουδια του μετα απο καθε συνταγη:lol:

γτ το λες αυτο???:-- :-- :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
θελω να γινω senior . spam ole ole ole

ο,τι χειρότερο… πραγματικά ο,τι χειρότερο…

καλα ειναι εντελως καραγκιοζης μιλαμε…τον ειχα δει την πρωτη φορα και ξεραθηκα στο γελιο!
Μαμαλακης και παλι Μαμαλακης!

http://www.foodmusic.com/ftbletsas/main.html

Τι άλλο θα δούμε θεέ μου#-o

Εντάξει το ατομάκι αυτό απλά δεν υπάρχει. Παίζει να με εκνευρίζει περισσότερο και από τον Αρναούτογλου. Καμία σχέση με το Μαμαλάκη που είναι λίγο ντοκυμανταιρίστικο, και βλέπεις και κανένα ωραίο μέρος…

καλα ναι ρε τι συγρινουμε τωρα…ο Μαμαλακης ειναι και γνωστης και χει τσιμπησει και διεθνες βραβειο για την εκπομπη του νομιζω…

Μιλαμε για τον μεγαλυτερο μαμουχαλο που εχει σκασει μυτη στο υπερσυμπαντικο τηλεοπτικο γιγνεσθαι.Τι τεραστιος Τακης…Αυτη την εκπομπη επρεπε κανονικα να την παρουσιαζει ο Milf hunter και ο νοων νοειτω…:stuck_out_tongue: