Υπηρεσία που μισείτε περισσότερο

Ο τίτλος τα λέει όλα.Εγώ τους μισώ όλους,αλλά για τη ΔΕΗ με τις διακοπές ου έχω πάθει έχω ιδιαίτερη…απέχθεια8)

OTE στην πυρά!! :thumbdown: :x :twisted:

Υπερβολικό πάγιο και φυσικά ολοένα αυξανόμενο, συχνά λάθη σε λογαριασμούς, τεχνική υποστήριξη για κλαματα(αυτό το τελευταίο ήταν λίγο αστείο :lightsabre: )

Και φυσικά κάνει τσατσίες σε όσες ADSL συνδέσεις άλλων εταιριών που περνάνε από δικές τις γραμμές.

Με λίγα λόγια αν ήταν ο ΟΤΕ ιδιωτική εταιρία σε μια άλλη Ευρωπαϊκή χώρα θα έιχε κλείσει αμέσως και θα ταν το καλύτερο παράδειγμα προς αποφυγήν…

ΟΤΕ, δημοσια ιατρεια για θεωρησεις βιβλιαριεων αδειων εξετασεων κτλ και φυσικα τραπεζες και ας μην ειναι δημοσιες για να κανεις μια δουλεια περιμενεις μια ωρα.

οτε πανευκολα και ανετα. γιαυτο την εκανα για το δικτυο της φορθνετ

Όποιος δεν έχει πάει Εθνική Τράπεζα δε δικαιούται να μιλάει.

Εξαρταται απο το υποκαταστημα φιλε μου, αυτο της εμπορικης στην γειτονια μου ειναι γαμησε τα καθε φορα περιμενω πολυ ωρα με τους μαλακες.

OTE εννοειται.

Αν δεις τι γίνεται εδώ στο Περιστέρι Κώστα, θα φρίξεις τρελά!

2 ώρες αναμονή στο νερό… [-X

Α καταλαβα!!:?
Στην εμπορικη μια φορα εκανα βολτες περα δωθε για να περασει η ωρα για δεν την παλευα αλλο και καθως περναγα μπροστα απο ενα γραφειο περεσειρα ενα βαζο και το εσπασα!:lol:

ΔΕΗ…φυσικα. Τους συχαινομαι… κανουν διακοπες οποτε τους καπνησει…και το συμαντικοτερο χωρις να ειδοποιουν…:frowning: :frowning: :frowning:

Οοοοολλλλοοοοοουυυυυς!

Την εφορία…(Για προφανείς λόγους :lol: )

Εγώ μιας και έχω δουλέψει κατά καιρούς και στον τεράστιο ΟΤΕ και στην λατρεμένη ΔΕΗ, αναθεματίζω όλους όσους ψήφισαν τις συγκεκριμένες εταιρίες! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Πλάκα κάνω)

Πάντως άμα κάτσω και σας πω κα΄ποια στιγμή ιστορίες, ειδικά για τότε που ήμουν στη ΔΕΗ, δεν έχουν τελειωμό…

Εγω θα ειμαι αιρετικος και θα πω οτι πουθενα στο Δημοσιο δεν εχω αντιμετωπισει σοβαρα προβληματα ειτε καθυστερησης ειτε ασχετοσυνης…

Εκτος απο μια περιπτωση που επρεπε να παω στο ΙΚΑ να βγαλω αριθμο μητρωου ασφαλιζομενου. Το ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ!

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΤΕ!!!

Εξαιτίας του το internet έχει τέτοιες τμές στη Ελλάδα.

Παρακαλώ διορθώστε το ορθογραφικό αίσχος του τίτλου. [-X

Τι να κάνω που έχω τρέλα με την ορθογραφία… :roll:

Για να ξεθάψω λίγο ένα ψιλονεκρό Post. Η χειρότερη είναι η ΔΕΗ γιατί στο λογαριασμο κάθε φορά μόνο το 30% είναι ρεύμα και το υπόλοιπο είναι δημοτικά τέλη για ανύπαρκτα δημοτικά έργα. Α ρε λαμόγια.

ΔΕΗ…για πολλα+το αθλιο τηλεφωνικο τους κεντρο

ΕΥΔΑΠ με η? μισήτε, νται με ε (!!) Έλεος ρε πστ μου!! Τι δασκάλους έχετε ρε γμτ!

Ontopic : χαλαρά ΔΕΗ…

OTE. Δεν υπαρχει ιχνος συνενοησης. Και οταν κανεις κατατοπιστικες ερωτησεις σου απαντανε λες και τους ζητας να σκαψουν.