Μεγάλος,μεσσαίος,μικρός

Πρέπει να είσαι η μόνη που το λέει αυτό!!όλοι λένε "τον καημένο!"έλεος!!
Είναι πολύ τυχερός!μια χαρά περνάει!!!:smiley:

Λοιπον για να απαντήσω κι εγώ σοβαρά τώρα

έχω μια αδελφή πέντε χρονια μεγαλύτερη μου την Ιωάννα ή Κοκκάλω -από το έργο της βλαχοπούλη μια τρελλή τρελλή σαραντάρα το εμπνεύστηκα γιατί ως αλλη Τασω Καββαδία όλο με την ηλικία μου ασχολείται προφανώς για να ξεχνάει την δικιά της- με την αδελφή μου παρόλο που πιστεύω οτι με αγαπάει υπερβολικά είμασταν αντίθετοι χαρακτήρες και έτσι δεν ήρθαμε ποτε κοντά.Πιστεύω κάποτε μεγαλώντας και οι δύο να τα βρούμε και να γίνουμε καλές φίλες αλλά ότι σε δύσκολες ώρες μου χει σταθεί μου χει σταθεί και μετο παραπάνω τα παιδιά μας έχουν μεγαλώσει σαν αδέλφια

έχω κι εναν αδελφό πέντε χρόνια πιο μικρό το καμάρι της οικογενείας με τον αδελφό μου που τον λατρεύω τα παμε μια χαρά αν και μένει μόνιμα Θεσσαλονίκη μιλάμε τηλε δύο φορές την ημέρα και ποτε δεν είχαμε την παραμικρή διαφορά.
Α ροκάκι από τα καλά όμως

Δυστυχώς έκανα μόνο ενα παιδί οι συνθήκες βλέπετε θά ήθελα να ΄κάνω περισσότερα αλλα δυστυχώς δεν
φυσικά το κενο το καλύπτετε εσείς αγαπητά μου παιδιά που με φωνάζετε μαμά και με τιμάτε με αυτό αλλά καλό ειναι σε μια οικογένεια να υπάρχουν δύο ή και περισσότερα παιδιά

Η σειρά μέσα σε ενα μια οικογένεια πρωτος κλπ θεωρώ οτι παίζει ρολο συνήθως τα πρώτα παιδιά ειναι τα πιο υπευθυνα τα δεύτερα οπως εγώ ψάχνουν να βρουν χώρο και τα μικρότερα τα χαιδεμένα ολα βέβαια σε συνάρτηση με το φυλο του κάθε παιδιού και τις αρχες της οικογένειας

Πολλά θα έχετε ακούσει εγώ σαν μάμμυ ένα εχω να σας πω Η οικογένεια ειναι το παν οτι και αν γίνει οτι κι αν πάθετε κανεις μα κανεις δεν μπορεί να αντικαταστήσει την μητέρα τον πατε΄ρα τον αδελφό και αυτό να το θυμάστε πάντα όσο θα σας αγαπήσει και θα σας πονέσει η μητέρα όσο θα σας φροντίσει ο πατέρας όσο θα μαλώσετε αγαπήσετε παίξετε βγήτε κάνετε ράνετε με τα αδέλφια σας δεν θα τα βρήτε ολα αυτά πουθενά αλλού και αν τα βρείτε που σας το εύχομαι δεν θα είναι ποτέ το ίδιο

Μια αδερφη στην ιδια ηλικα με μενα (:-k ποια αραγε:-s ?) και ευχαριστω, δεν θελω αλλη!!!

Οχι μωρε ενταξει ειναι…

:bye: γεια σου αδερφακι!:bye:
:bleh: :bleh: :bleh:

Παντως πιστευω το χειροτερο ειναι να μην εχεις αδερφια. Πλακα εχουνε…:roll:

Παντα ηθελα αδερφακι… Περασα 8 χρονια μονη μου και ηταν μαλακια… Μετα ηρθε η κολαση… ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!!! Ασε που με κυνηγαει κοτζαμ γομαρι και μου λεει ελα να σε φιλησω, σε αγαπαω!!! Αααααα!!!

Καλύτερα κορίτσια άμα έχεις πολλά παιδιά… Όλοι αυτό λένε τουλάχιστον. Έχω 2 γνωστούς που ο ένας έχει 3 αδέρφια (αγόρια πάντα) και ο άλλος…6 ('ντάξει τα 5 είναι αγόρια! Υπάρχει κι ένα κορίτσι). Τις μανάδες τους λυπάμαι…

εγω εχω εναν 4 χρονια μικροτερο. ειναι φλωρος βγαζει 19 και δεν ακουει μεταλ… ΕΛΕΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΡΑ

Έχω μια μικρότερη αδερφή που με καταδυναστεύει.:frowning:

Και τι? Ντρεπεσαι τον αδερφο σου???[-X [-X [-X [-X

Κι εγω 19 εβγαζα και δεν ακουγα μεταλ. Επ! Με ειπε φλωρο! Οι mods να αναλαβουν το θεμα!

ναι μονο που αυτος λεει τη μεταλ μαλακια

Το καλυτερο ειναι να εισαι ο μικροτερος.Εχω μια αδερφη 24 χρονων και εναν αδερφο 27 χρονων και περναω τελεια.Μαλιστα η αδερφη μου επειδη μενει Θεσσαλονικη με φιλοξενει οταν παω για καμια συναυλια και ετσι περναω γαματα.Μπραβο στα μεγαλυτερα αδερφια.

εχω εναν μεγαλυτερο αλλα δεν εχει σημασια, ολους τους γ%&ω ετσι κι αλλιως.

Εχω εναν αδερφουλη…γνωστο ως THORGAL,ειμαστε διδυμακια, οσο ειμασταν μικρα τις ετρωγα αρκετα…τβρα ειμαστε πολυ αγαπημενα…

ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗ σ’αγαπαω…

Μπορει να σε νευριαζω οκ
με τιποτα ομως δεν σ’ αλλαζωωωωωωωωωω!!!:yes: :yes: :yes: :respect:

Ποια ειναι αυτη?:-s

:lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν με θυμασαι…:frowning: :cry: :cry:

Το να 'σαι μεγαλύτεροσ είναι κομάτι χειρότερο πιστεύεω γιατί λίγω πολύ θα σου την σπάει στα νεύρα κάθε λίγω και λιάγκι δεν θα σε αφήνει σε ησυχεία και επίσης θα πρέπει εσύ να τσακοθείς για τα αυτονόητα με τουσ δικού σου (βολτεσ διακοπέσ κ.λ.π ) ενο ο μικρότεροσ θα τα βρεί όλα έτοιμα + η δικαιολογία : " μα αφου ο bro το έκανε γιατί όχι εγώ … ??? "

(έχω 2 μικρότερα αδέλφια… :P):dizzy: :dizzy: :dizzy:

Αυτή ειναι μια κουκλίστα που την λένε Όλγα και που έχει κάνει στην μπαντα για να είσαι συ αυτός που είσαι
επομένως οφείλεις να την αγαπάς να την σέβεσαι και να την προστατεύεις όπως επίσης οφείλεις να μην αφήσεις ποτέ καμμιά γυναίκα να μπει ανάμεσά σας ούτε κανέναν άτιμο απο αυτούς που δεν τιμουν τα παντελόνια τους να την πληγώσει

Άκουσες Θανάση???

Αμ πως :smiley:

Απορία ποιός γεννήθηκε πρώτος?

Αχ ρε ολγάκι τυχερός αυτός που θα σε πάρει :smiley:

Aαααααααααα… και κατι μου θυμιζε:-k
Τωρα που το λες κατι αρχιζω και θυμαμαι:roll:

Δεν προκειται ποτε να μπει καμια γυναικα αναμεσα μας, απ’οτι μου εχει πει το αδερφι δεν της αρεσουν οι γυναικες!!
Οσο για αυτους που λες με τα παντελονια ας τολμησει να τα βαλει οποιος απο αυτους τους φλωρους θελει με καποιον που φοραει κιλτ!!! 8O :stuck_out_tongue:

Εγω βγηκα πρωτος, αν περιμενα απο αυτην να παρει πρωτοβουλια ακομα εκει μεσα θα ημασταν κλεισμενα…:?

Καημενο παιδι :frowning: :cry: :cry: