Καλοκαιρι κ μουσικη!

bon jovi ό,τι πρέπει:wink:

summernight city-Abba/Therion
summer’s rain-Savatage
summer love-justin timberlake (α ρε βαρβατίλα justin)
school’s out (for summer)-alice cooper
summer in the city-joe cocker
indian summer-the doors

ρε παιδια ρε παιδια…θα σας μαλωσω…ντατσει καλο το heavy - power - death αλλα οχι και καλοκαιρι ολο τετοια…το καλοκαιρι θελει ξενοιασια…ηρεμια…reaggaeεεεεεεεεεεεε…ακουστε λιγακι Locomondo ετσι για να καταλαβαινετε κ λιγακι απο τους στιχοι…και μετα Bob και μετα …ε???:?

Το καλοκαιρι το ιδια πανω κατω με χειμωνα, ξερετε metal, more metal και fucking more metal, αλλα επειδη το καλοκαιρι ειναι και αλλη φαση οπως ανεφερε και ο φιλτατος tzamrock, το γυρναω και σε disco που πολυ τη γουσταρω. Ειδικα σε κατι κλαμπακια που παμε με την παρεα μου στις διακοπες που δεν ειναι πολυ του metal, οταν βαζει disco σεληνιαζομαστε. Απο σκυλαδικα… καλυτερα

Αυτό με την ευχή μου για καλές διακοπές σπανιότατο

Εγώ προτιμώ power που είναι και δροσιστικό…

Τι ξέθαψα,ε?Λοιπόν,heavy πράγματα γενικά όπως Black label society,stoner-ίδια,grunge(με έμφαση στους Screaming Trees8)).A!Και Neil Young!

οταν ο ηλιος βαραει πολυ…εγκλιματιζομαι με :QOTSA & Kyuss…και ολο το συναφι τους!

Qemists.
Μόνο. κλειδώστε.

καλοκαιρακι εμπνεει ποζερομουσικη…και κανα H.E.A.T στην ξαπλωστρα

ό,τι πρέπει. ακόμα και εγώ φαντάζομαι παραλίες (που δεν είμαι και πολύ φαν του σθλήματος της παραλίας). :stuck_out_tongue:

και γω…σπιτι δεν εχει βυζους ομως…

Pink Floyd - Marooned

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΖΕΙ ΡΕ ΧΛΑΠΑΤΣΕΣ!!!

ΝΙΩΣΤΕ!!!

για καμια 5ετια τα καλόκαιρια άκουγα μόνο σκατίλες (Extreme noise terror,Doom,Chaos u,Heresy,Ripcord etc etc) ή μαυρίλες (wipers,Christian death,Bauhaus etc etc) λόγω του ότι σιχαινόμουν τον καιρό και την όλη καλοκαιρινή φάση.
Δεν ξέρω πώς,από το πουθενά πέρσυ μου ήρθε να το γουστάρω ξάνα το καλοκαίρι και ετσι…

BUMP ! (μιας κ έχει καλοκαιριάσει πλέον !!!)

συνήθως το καλοκαίρι δν ακούω καινούργια πράγματα , κάνω επανάληψη αυτών π άκουσα μέσα στο χειμώνα … :stuck_out_tongue:

Beach Boys - Kokomo

Ιδανικό για έναρξη της καλοκαιρινής σαιζόν

Τα καλοκαιρια τα χω συνδυασει με ελληνικο punk, δεν ξερω γιατι… Απο το Λυκειο καθε καλοκαιρι ελιωνα ΓτΧ, Stress, Αδιεξοδο, ΑΝΤΙ (ιδιαιτερα) κτλ.