Τι ακουτε οταν

Πριν κοιμηθω ακυω το sweet dreams απο Manson.

Λιγο παραξενο τραγουδι ακους οταν εισαι ερωτευμενος :-k

Λυπημενος: …χωρις πλακα δεν ειμαι ποτε λυπημενος για κανεναν αλλο λογο εκτος απο ερωτα :stuck_out_tongue: (δεν μου χει τπτ σοβαρο δλδ)

Ερωτευμενος - Καψουρης: Radiohead, Led Zeppelin (αυτο το Babe I’m Gonna Leave You :bow:), Slipknot-μπαλαντες κλπ

Θυμωμενος: Slayer και Machine Head .- μιλαμε το καλυτερο φαρμακο…για να θυμωσεις πιο πολυ :stuck_out_tongue:

Χαρουμενος: Helloween, Iron Maiden, Metallica, Megadeth, Pearl Jam

Μελαγχολικος: ή gathering και candlemass ή pearl jam για να γινω αμεσως καλα :smiley: :stuck_out_tongue:

Που είναι το περίεργο?

Οι στιχοι κυριως, κατα τα αλλα ειναι καταπληκτικο τραγουδι οπως και τα υπολοιπα απο τα OST

Here’s a lullaby to close your eyes goodbye
It was always you that I despised
I don’t feel enough for you to cry, oh well
Here’s a lullaby to close your eyes goodbye

Λυπημενος/ Μελαγχολικος- RAINBOW και παιζω S.T.A.L.K.E.R. στο PC
Μελαγχολικος - RAINBOW
Ερωτευμενος - RAINBOW
Χαρουμενος - RAINBOW
Η αληθεια ειναι οτι ακουω και αλλα συγκροτηματα, αλλα βαριεμαι να τα γραψω:p . Αλλωστε κανενα δε συγκρινεται με τους RAINBOW

ξερω ενα καλο συγκροτημα να σου προτεινω…εχω ακουσει καλα λογια για αυτους και ισως σου αρεσουν γιατι εχουν ενα τραγουδι σαν το username σου…rainbow τους λενε…τους ξερεις καθλου;;;;:stuck_out_tongue: :slight_smile:

Καπου τους εχω ακουσει, αλλα δεν ηξερα οτι ειναι συγκροτημα:p

μα δεν ειναι συγκροτημα μονο.,…ειναι και κατι σαν καιρικο φαινομενο…
μεγαλε μου εισαι και συ κολληματικος και σε παω…:slight_smile: :stuck_out_tongue:
(αν και προτιμω περπλ απο ρεινμποου…:roll: :slight_smile: )

…είμαι θυμωμένη σκληρά κομμάτια για να ξεσπάσω υποτίθεται αλλά μάλλον φορτώνω περισσότερο
#-o

Ερωτευμενος - Burzum + carpathian Forest
Λυπημενος - Death + Strapping young lad
Μελαγχολικος - Slayer + Testament + Dark Angel
Χαρουμενος - Sabbath + Diamond Head
θυμωμένος - Rainbow + Led Zeppelin + Red Hot Chilli Peppers

να σημειωθει σε οτι φαση και αν ειμαι ακουω METALLICA ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:)

Καυλωμένος-Korn,Peppers,Disturbed:D

σε τέτοιες καταστάσεις ακούω anathema,metallica-fade to black,gn’r-dont cry,november rain,dream theater-another day,Blind guardian-the buards song…αυτά…
α και τελευταίο το καλύτερο τραγούδι για πληγωμένους…Guns n’ Roses-I used to love her!!!:smiley: :smiley: :lol:

Οταν εχω υπερενταση ακουω WASP…O Blackie ειναι οτι πρεπει για κατι τετοια…!

Όταν έχω νεύρα συνήθως ακούω αυτό το κομμάτι:thumbup:

η ολοκληρωμένη βερσιόν:metal: :metal: :metal:

προτείνω να δείτε την ανολοκλήρωτη πρώτα και να παρακουλουθήτε το βίντεο,και μετά την ολόκληρη.