Τι ακουτε οταν

…ειστε σε ιδιαιτερες φασεις οπως λυπημενοι/τσαντισμενοι/ερωτευμενοι-καψουρηδες/χαρουμενοι/μελαχολικοι κτλ…
αν βρειτε αλλο συναισθημα πειτε το…

εγω οταν ειμαι χαρουμενος και χαι ακουω πολυ ποζεριες και ροκ ν ρολλ…επισης ακουω στοουνερ…γενικα κατι σε απ τεμπο απο αυτα συνηθως…
οταν ειμαι καψουρης ακουω τραγουδια οπως since i been loving you, soldier of fortune, born to touch your feelings, about a girl(ναι!!), goodbuy to romance, old LA tonight, και οτι μπαλαντοειδες λεει love κτλ μεσα…:stuck_out_tongue:

οταν ειμαι τσαντισμενος και θελω να ξεσπασω βαζω τρελες καφριλες αλλα και τραγουδια οπως το angel of death, fucking hostile (ειδικα αυτο…)

οταν ειμαι λυπημενος μελαγχολικος βαζω το nothing else matters αλλα και οτιδηποτε απο anathema και paradise lost katatonia κτλ…

Λυπημένος : Anathema/Paradise Lost/My dying Bride/Draconian/Dark Tranquillity/At The Gates
Tσαντισμένος : Cannibal Corpse/Slayer/Morbid Angel/ Cadaver/ Sodom/Kreator/Gorgoroth
Eρωτευμένος-Καψούρης : Rainbow, Deep Purple, The Smashing Pumpkins, Dokken, Doro
Xαρούμενος : Deep Purple, Thin Lizzy, Manowar, Dio, Rainbow, AC/DC, Black Sabbath, Orange Goblin, Reverend Bizare, Cathedral, Jethro Tull, Pink Floyd
Μελαγχολικός : Candlemass, Death, Bolt Thrower, Nevermore, Jethro Tull, Black Sabbath, Pink Floyd

Δεν ξέρω για μένα, αλλά ξέρω τι ακούει η Oxiolga στην εκάστοτε συναισθηματική της κατάσταση…:roll:

:? :?

χαρουμενη : iron maiden, scorpions, whitesnake και τιποτα punkιες καμια φορα και rock n roll
καψουριεοδη συναισθηματα μπαλαντες του στυλ Carrie, catch the rainbow, always somewhere, kiss me
μελαγχολια : pink floyd, doors, radiohead
αγανακτηση με λυπη, καπως ετσι, placebo :stuck_out_tongue:
θυμωμενη : slipknot, in flames, at the gates, metallica, και γενικα και γω καφριλες
αυτα!

Λυπημένος: Savatage, Doors, Slipknot(τις μπαλάντες), Sentenced, Nevermore, Iced Earth(question of heaven και γενικότερα τα ήρεμα τους), Stone Sour(μπαλάντες τους), Radiohead, Nick Cave, Bon Jovi(άμα είμαι λυπημένος από έρωτα)

Τσαντισμένος: Slipknot, Stone Sour,In Flames, Killswitch Engage, Sepultura, Slayer, Soulfly,Sentence(κυρίως από το funeral album και Amok), Ramones, Ηatebreed, Children of Bodom, RATM, Pantera, Megadeth

Eρωτευμένος: Bon Jovi, Leonard Cohen, Nick Cave, Aerosmith, Ηλήθιες πανκίες ελαφρού περιεχομένου, Used, Strung out, Sonata Arctica:roll: ,Shakra, Scorpions(πρωτότυπο:p ), Κamelot(άσχετο!!!8O ), Guns n roses, Breaking Benjamin, Alice Cooper

Χαρούμενος: Offspring, Used, Ηλήθιες πανκίες ελαφρού περιεχομένου, Stratovarius, Manowar, Blind Guardian, Rhapsody, Helloween,Iron Maiden, Korn, Muse, Stone sour, Twisted Sister, SOAD

Mελαγχολικός: Iced Earth, Nevermore, Pain of Salvation, Savatage, Stone sour+Slipknot(μπαλάντες),Porcupine Tree, Sentenced, Paradise Lost, Candlemass

Λυπημένη: Cinderella, Bon Jovi, Skid Row

Τσαντισμένη:WASP (ON YOUR KNEEEEEEEES), AC/DC (για κάποιο λόγο το shoot to thrill μου φέρνει στο μυαλό εμένα να ξεκάνω ανεπιθύμητους ανθρώπους :stuck_out_tongue: ), Skid Row

Χαρούμενη:Cinderella, Alice Cooper, Bon Jovi, Twisted Sister, Firehouse, Poison, Motley Crue, Ratt

Ερωτευμένη:Bad English, Aerosmith, Dokken, Bon Jovi

Μελαγχολική: WASP (Forever Free, Hold on to my heart…), Aerosmith, Cinderella, Motley Crue (without youuuu)

αλλο ενα ποζερι…γεα!

Λυπες: The Wall
Χαρες: Gogol Bordello
Τσατιλες: Slayer
Ερωτες: The Gathering
Νοσταλγιες: Amorphis
Σκοτεινιες: Fields Of The Nephilim
Μισανθρωπιες: Sunn 0)))
Παρανοια: DHG

Αυτα μου ρθαν πρωτα στο μυαλο βασικα, υπαρχουν και πολλα αλλα…

Οχι κάτι συγκεκριμένο κάθε φορά. Πολλες φορες ακούω το ίδιο τραγούδι όταν είμαι χαρούμενος και όταν είμαι λυπημένος. Κάθε φορά βγάζει κάτι διαφορετικό

+1οοο:D

Εγω οταν ειμαι καψουρης ακουω Scorpions (μαλλον για αυτο το λογο αποφευγω να ερωτευτω… :twisted: )

Ωραιο θεμα.Θα επανερθω δριμυτερος και σοβαροτερος.

:lol: :lol: :lol:

Όταν είμαι λυπημένη σίγουρα θα ακούσω anathema,apocalyptica,opeth,κάποια των ΗΙΜ και Nightwish,Archive και φυσικά το the end από doors…
Όταν είμαι χαρούμενη ακούω red hot chili peppers και γενικότερα ραδιόφωνο…
όταν είμαι θυμωμένη…χμ…μάλλον cof,dimmu borgir,dio,…κλπ.
Αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο!

:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Μμμμ τι αγριος που ειναι ωρες ωρες.

Όταν ήμουν πιτσιρικάς, μου άρεσε να βάζω το Chopped In Half όταν ήμουν τσαντισμένος. Πραγματικά, λίγα κομμάτια με πιάνανε όπως αυτό.

[SIZE=“2”][SIZE=“3”]
Chopped in half
Feel the blood spill from your mouth
With rotting ways comes destiny
Feel the soul taking over , bleed !
Chopped in half
Feel the blood spill from your mouth
With rotting ways comes destiny
Feel the soul taking over, bleed ![/SIZE][/SIZE]

Τώρα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο που να συνοδεύει τις αλλαγές της διαθεσής μου. Ό,τι να 'ναι.

Όταν κάνω σεξ θέλω να ακούω Marylin Manson-Heart Shaped Glasses ή Aerosmith-Amazing.:smiley:

Ποσο καιρο εχεις να ακουσεις αυτα τα τραγουδια? :-k

Τώρα μου την είπες?:-k 8)

Όχι πολύ:p Ανάλογα ποιο από τα 2 παίζει πάντως,ανάλογα γίνεται και η…πράξη.

Σοβαρά όμως,εδώ 1 κατάλογος για τραγούδια που ακούω σε διάφορες φάσεις.

Τσαντισμένος:Machine Head-Block
Λυπημένος:My dying bride-two winters only
Ερωτευμένος:Akira Yamaoka-Room of angel

[QUOTE=red pyramid;176162]Τώρα μου την είπες?:-k 8)

Ναι αλλα μη το παιρνεις προσωπικα γιατι σε οποιονδηποτε θα την ελεγα αμα μου ερχοταν αυτη η φαρμακερη ατακα… :lol: :smiley: