Γιατι,πως,τι,ποτε

χαμος γινεται, κυριως στα λυκεια…

Ακριβως μεγαλη μαλακιαι… πολυ σπαστικο να πας για μπανιο και να εχει σκουπιδια η παραλια και ακομα πιο σπαστικο οταν τα πετανε μεσα στη θαλασσα.

εμενα μου μπλεκονται σακουλες στα ποδια και νομιζω οτι ειναι καρχαριας :frowning:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ο μπαφος ειναι χορτο της μανας γης και αδικως το εχουν ονομασει ναρκωτικο. δεν χρειαζεται καμια χημικη επεξεργασια και ειναι φυσικο. το περισσοτερο που μπορει να παθει κανεις απ’τη χρηση του ειναι να του πεσει η πιεση και το πολυ πολυ να λυποθυμησει, κι’αυτο πολυ σπανια. για το αν προκαλει εθισμο ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δν το κανει αλλα υπαρχει περιπτωση η συχνη χρηση να προκαλει βλαβες στον εγκεφαλο. κατα τα αλλα σου ανοιγει την ορεξη. η απαγορευση του απ’το νομο ειναι για μενα ασκοπη, με την ιδια λογικη επρεπε να απαγορευσουν και το αλκοολ. απλα επειδη πεσαν ολοι με τα μουτρα να πουνε ολα τα αρνητικα και οτι απο εκει ξεκινας κτλ. κτλ. …

α) προκαλεί εθισμό υπό προϋποθέσεις (στην ουσιά είναι επιλογή του προμηθευτή πόσο εθιστικό ή όχι θα τον φτιάξει)
β) δέχεται χημική επεξεργασία και γίνεται και πολύ επικίνδυνος όταν τη δέχεται, βλέπεις, κανένας δε θα πουλάει το προϊόν όπως το έφτιαξε η μάνα Γη… Όπως εξάλλου και τα τσιγάρα που δεν είναι απλός καπνός…
γ)προκαλεί αρκετές βλάβες και μερικές εξ αυτών μόνιμες όταν γίνεται κατάχρηση

μωρε γω λεω μακρυα απ αυτες τις παπαριες οπως και να χει…
για καλο δεν ειναι…

Eτσι…μονο κακο προκαλουν…

βασικα…δε γουορστ καψιμο οβ ολλ…

αλλωστε οποιος θελει να ειναι καλος χιπις το δειχνει κι αλλιως…:hippy:

Οχ…γεμισε χιπιδες το φορουμ…:stuck_out_tongue:

Γιατι δεν υπαρχουν χιππιδες τη σημερον ημερα? :har: :twisted:

:-s :tomato:

Αν εχω ανοιχτα 2 site του rocking συγχρονως τοτε στους συνδεδεμενους χρηστες σε ποιο topic θα βλεπουν οτι ειμαι οι αλλοι.Δεν ειναι σοβαρη ερωτηση περισσοτερο για κουιζ το κανω. :smiley:

#-o #-o
αποριες αποριες…το εμ αι αρ σι το ξεμπερδεψες τουλαχιστον;;;

Πολλα ζητας.Εχει ο Θεος… :lol: :bye:

μωρε αυτος εχει…ετσι λεν δλδ…εμεις τι κανουμε…:lol:

α και να κανω και μια ερωτηση…αυτο το _0666 απο το username μου μπορω να το βγαλω;;;;;;αν και τωρα με χω συνιθισει ετσι…καλα πως μου χε ερθει και το χα βαλει γαμω…δεν πειραζει πλακα εχει αλλα αν καποιος μπορει να μου πει αν βγαινει…

Kαι εγω συμφωνω στο οτι μπορει να υπαρξει φιλια αλλα οπως ειπες και εσυ,δεν ειναι ευκολο.Οσο για τη θετικη πλευρα, απο ενα σημειο και μετα αρχιζεις να εκνευριζεσαι.Στο λεω γιατι αντε να εχω 2-3 φιλους που να μην μου την εχουν πεσει και ειναι ασχημο γιατι οσο να 'ναι δεν γινεται ολες σου οι φιλιες να ειναι κοπελες…:-s

Τες πα.Και ξαναρωταω… Το Referrals τι ειναι στο προφιλ μας?

που είναι αυτά τα referrals? γιατί δε τα βλέπω? για δώσε ίνφος…

Πας στο nick σου,πατας view profile και εκει που λεει για Join Date,Posts,Find all Posts,Find All Threads etc, απο κατω ακριβως εχει Referrals…

Και αν στην έπεφτε δλδ φίλη σου τι θα έκανες???:lol:

Μιλώντας προσωπικός,το 90% από παρέες,γνωστούς και φίλους(ειδικά το τελευταίο) καιπραγματικές φιλίες,είναι με κοπέλες.Οπότε ίσως απλώς να σου έχουν τύχει όλες οι περιπώσεις…:wink: :stuck_out_tongue: :smiley:

Θα ξεκοβα!:stuck_out_tongue:
Ναι, ισως και εσενα να σου εχουν τυχει ολες οι περιπτωσεις φιλιας με το γυναικειο φυλο!:stuck_out_tongue:
Απλα ξανατονιζω οτι δεν ειναι κατι που μ’αρεσει… οταν εχεις φιλους διαφορετικου φυλου,μαθαινεις το δικο τους σκεπτικο,νοοτροπια και γενικα πας σε αξερευνητα μονοπατια.Lol!:roll: