Γιατι,πως,τι,ποτε

Ακουστε εμπνευση που ειχα σημερα.Εδω θα κανουμε ερωτησεις για οτι μας κατεβει στο κεφαλι και οποιος γνωριζει θα απανταει.Ετσι απλα!Καιρο εχει να γινει καποιο νεο θεμα πρασινο… :wink:
Τι ειναι οι μπαφοι; :-k Tους ακουω συνεχεια αλλα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως ειναι.Το μονο που ξερω για αυτους ειναι οτι σχετιζονται με το αλκοολ.Οποιος ξερει και δεν μου πει θα φαει ban!:slight_smile:

Edit:Οποιος απαντησει δεν ειναι αναγκη να σκαρφιστει μια νεα ερωτηση.

ξέρω και δε σου λέω :stuck_out_tongue: Πάντως με το αλκοόλ δεν έχουν σχέση… Με κάτι πράσινο που μυρίζει λιβάνι έχουν σχέση…

Φοσμπάς στης αρκγό :wink:

Πω πωωωω.Μου την εχουν πει πολλοι ετσι και δεν ηξερα να τους απαντησω… :frowning:

και τώρα που έμαθες τι κατάλαβες???

λοιπόν ως μάμμυ ένα έχω να σου πω οι μπάφοι είναι το πρώτο σκαλοπάτι για κάτι που άν δεν έχεις τα κότσια και την δύναμη σε πάει κατευθείαν στον τάφο

μακριά από τέτοιους διαβόλους και τριβόλους κλείσε τα αυτιά σου στις σειρήνες που λένε κάνε θα κάνεις κεφάλι και άλλα τέτοια κουλά αυτοί που στα λένε δεν σ΄αγαπάνε σκέψου πως θα ήταν η μουσική μας σήμερα αν ζούσε ο χέντριξ η τσόπλιν ο σιδηρόπουλος και πολλοί πολλοί άλλοι σε διαβεβαιώ ότι όλοι τους απο μπάφο ξεκίνησαν και αν θες την προσωπική μου άποψη είτε ακούσω το hotel california σκέτο είτε μετά μπάφου σήμερα και με την όποια μικρή πείρα ζωής διαθέτω πια στα 42 μου χρόνια το ίδιο είναι

και σεις οι υπόλοιποι τέτοια σας παρακαλώ να μην ξανακούσω έλεος όπου σταθείς και όπου βρεθείς 15χρόνα 18χρόνα 20χρόνα 25 χρόνα αγόρια και κορίτσια όλοι με ένα μπάφο στο χέρι αι σιχτίρ δηλαδής πέρασα προχθές να πάω ωρωπό να κάνω το μπάνιο μου και ακόμα μύρισε η μαλακάσα

στα υπόλοιπα έχει δίκιο η μάμμυ, αλλά το παραπάνω νομίζω ότι στέκει ( δυστυχώς (?) ) κάπως διαφορετικά:

… σκέψου πως θα ήταν η μουσική μας σήμερα αν ο χέντριξ η τσόπλιν ο σιδηρόπουλος και πολλοί πολλοί άλλοι δεν ξεκίνουσαν απο μπάφο …

sad but true

Sad but true για σένα και εμένα, όχι για αυτούς… :wink:

έχεις απόλυτο δίκιο σόρρυ :frowning:

τελικά καλό παιδάκι είσαι ειδικά όταν δεν ακούς μακρή μαρτάκη και ξεκωλίδου είσαι και γαμώ τα άτομα :lol:

Η κότα έκανε τ’ αυγό ή το αυγό την κότα;;; :-k

ο κόκορας έκανε σεξ με την κότα ή με το αυγό;

Ε, εύκολο: με την κότα.

Αλλά τον κόκορα ποιος τον έβγαλε;

Τον έπλασε απο τα πίτουρα ο θεός

το αυγό έγινε πρώτο…

Με βάση τη θεωρία της εξέλιξης των ειδών, το είδος από το οποίο προέρχεται ο κότα ήταν κάποιο είδος πτηνού, κατά την αναπαραγωγή του οποίου έγινε κάποια τυχαία μετάλλαξη που δημιούργησε ένα νέο είδος ζώου. Την κότα.

Αυτή η κότα όμως βγήκε από ένα αυγό που δε το γέννησε κότα…

Άρα το αυγό έκανε την κότα :stuck_out_tongue:

Επόμεεεενοοοοοοος!!!

:respect: :respect: Απλώς υποκλίνομαι στον Karvou

Ηλίθια και αηδιαστική ερώτηση

Ποιός ανακάλυψε τις λεκάνες στις τουαλέτες?

Δεν ενοούσα ότι ήθελα απάντηση όταν έκαν την ερώτηση:lol: :stuck_out_tongue:

ποια μαρκα προφυλακτικων αφηνει τα περισσοτερα παιδακια;

και ποιά τα λιγότερα;;;

προσωπικα τα περισσοτερα παραπονα τα εχω ακουσει για τα duo…αυτα μωρε του rockwave:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
αλλα μου φαινεται σοβαρη εταιρια…ξερω και γω…τα δειχνει και η τιλιοραση…:stuck_out_tongue: :lol:

Και εγω για τα Duo μαζι με το δικο μου παραπονο.[-X