Γιατι,πως,τι,ποτε

Οντως τα Duo δεν είναι καλά. Μια φίλη μου την είχε πατήσει με αυτα αλλα ήταν κωλόφαρδη!

Oι αρχαιοι Ελληνες βεβαια… :roll:

Πώς είμαστε σίγουροι ότι όλα τα σκυλιά δεν νομίζουν ότι ονομάζονται “έλα”?:stuck_out_tongue:

H “σκασε”? :lol: :wink:

Γιατι το ονομα του karvou δεν ειναι κοκκινισμενο και απο κατω λεει ενα απλο senior member?Τι πραγματα ειναι αυτα…Ο ταπεινοφρων ομως karvou δεν εχει πει τιποτα τοσο χρονια.Ευγε!:smiley: =D> O:)

SAINT KARVOU 'ROUND MY NECK
HE NEVER GETS RESPECT… :stereo: :metal: :bleh: :lol2:

Μπα! Απλώς το παίζει παιδί του λαού!

  1. Tόσο πολύ σιχαίνεται ο Μικυ Μάους που πάντα φοράει γάντια?

  2. Ο Ντόναλν Ντακ γιατί δεν φοράει ποτέ παντελόνι?

  3. Ο Σούπερμαν πόσο περήφανος είναι για το κόκκινο σώβρακό του?

  4. Αντί το κογιότ να χαλάει τόσα λεφτά παραγγέλνοντας μηχανήματα για να πιάσει το “Μπιπ - Μπιπ”, δεν θα μπορούσε με τα ίδια λεφτά να παραγγείλει ένα πλήρες γεύμα?

5.a) Ο ταρζάν δεν θα έπρεπε να έχει μούσι?

5.b) Ποιος ακριβώς ενημέρωσε τον Ταρζάν για το όνομά του?

5.c) Και αφού αγαπάει τόσο πολύ τα ζώα, γιατί φοράει σώβρακο “animal print”?

Για να δουμε τώρα τον σοφό Karvou!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συγκλονιστικές απορίες φίλε μου!

Mας έχουν βασανίσει όλους μας πιστεύω!

Κι εγώ την είχα αυτή την απορία και μου είπε ότι κοκκινισμένοι είναι μόνο οι συντάκτες, όχι οι μοδεράτορες! :roll:

1)Την ψωνισε με την επιτυχια που εκανε και μας θεωρει κατωτερους για να εχουμε τη τιμη να τον αγγιξουμε.Και μη νομιζεις.Και τους αλλους ηρωες με τα χιλια ζωρια τους ακουμπαει γιατι ειναι αναγκασμενος.Κανει και παραπονα στο σκηνοθετη που τον βαζει να κανει σκηνες μαζι με τους αλλους.
2)Γιατι ειναι ζηλιαρης και θελει παντα να υπενθυμιζει τα θετικα του στοιχεια στη Daizy.Θα επρεπε να ντρεπετε ομως γιατι κυκλοφορουν και μικρα παπακια μεσα στο σπιτι.(Τα ανιψακια του εννοω)
3)Τουλαχιστον ειναι καθαρο η τον κοιτανε ολοι απο ψηλα και αηδιαζουν? :-k
4)Ε,αυτο ειναι ευκολο.Οτι και να φαει τιποτα δεν θα ειναι πιο λαχταριστο απο τον Μπιπ Μπιπ γιατι θα εχει μοχθισει για να το φαει.Φανταζεστε να τον πιασει μια μερα και να ειναι απαισια η γευση του? #-o :lol:
5.α)Τον ξηριζει η γκομενα του που ειναι πρωτευουσιανα.
5.β)Κανενας.Το εμαθε με τα χρονια οπως και τα σκυλια.
5.γ)Ελα μου ντε…

Απ’οτι εχω ακουσει αυτο γινεται στο τελευταιο επεισοδιο.Αλλα μπορει να ναι και μουφα.

Πού έκαναν κακά τους τα 101 σκυλιά της Δαλματίας; 8O

Θα την ξανακάνεις την ερώτηση αυτη;!!!

Πηγαινουν στον σταβλο…

Γιατι λες εκαναν?Δεν υπαρχουν πια?:frowning: :cry:

Εγώ αυτό που έχω ακούσει είναι πως πιάνει μεν το Roadrunner, αλλά τελευταία στιγμή το λυπάται και το αφήνει να φύγει… (το ξεφτίλισε το Coyote αν έκανε κάτι τέτοιο…) Να μια απορία λοιπόν, ποιός θα μας τη λύσει?!

:stuck_out_tongue:

Ναι! Μέχρι να μου δοθεί ικανοποιητική απάντηση! :evil:

Επίσης, αν φορέσουμε μια ημιδιάφανη μπλούζα πάνω από μια άλλη ημιδιάφανη, δε θα έπρεπε να είναι εντελώς διάφανη; :blink:
Οκ, δεν ήταν δική μου απορία :cold:

Κι εγω το εχω ακουσει.

Εχω διαβασει οτι αυτο γινεται γιατι ο Μικι ειναι ποντικι και δεν θα εδειχνε ομορφο να φαινονται τα ποδια/χερια/whatever τα ποντικισια και η λυση ηταν τα γαντια.:wink: