Γιατι,πως,τι,ποτε

Φιμωστε την.

Επικο topic! :smiley: :thumbup: :respect: :bow: :bounce: :rockon:

Ο λόγος είναι βασικά επειδή στην αρχή τα καρτούν ήταν ασπρόμαυρα. Και τα χέρια του Μίκυ, καθώς ήταν μαύρα, δεν ήταν βολικά στον σχεδιασμό, καθώς με τα μαύρα χέρια δε ξεχωρίζουν εύκολα οι λεπτομέρειες, οι κινήσεις και κυρίως, μπλέκουν με το background. Έτσι είπαν να του βάλουν γάντια!

Τώρα που σας έλυσα την απορία, λύστε μου και σεις αυτή με το roadrunner :slight_smile:

Πώς αντιδρούν τα αστυνομικά σκυλιά όταν ψάχνουν για βόμβα σε ένα εργοστάσιο Friskeys??? :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:
Να σου πω Παναγιώτη, μήπως έχεις εκείνο το βιβλιαράκι με τις απορίες; :stuck_out_tongue:

πάντως το σίγουρο είναι ότι κυκλοφορέι άνα επεισόδιο όπου το Κογιότ πιάνει το Roadrunner και το κατακρεουργεί, μόνο που δεν είναι “original” μιας και το έχει φτιάξει απλώς ένας φαν της συγκεκριμένης σειράς.

???

( αυτές είναι κλασσικές απορίες, έχει βγει και βιβλίο? )

AAAAAAAAAAAAAA.!!!
απατεωνιες απατεωνιες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

E, λογικό είναι, τι θα έφτιαχνε ο φαν? Απωθημένο όλων απανταχού της οικουμένης είναι αυτό… Αναρωτιέμαι αν υπάρχει έστω και ένας που να γουστάρει το βρωμόπουλο.

Tα παιδιά του Ζεββεδαίου ποιον είχαν πατέρα?#-o :lol:

Πες τα.Οπως επισης μου τη σπαει ο Τζερι.
Ζητω ο Τομ ρε.Φα΄τον τον μπουστη τον ποντικο.

Τον Κώστα, τον περιπτερά.

Ααχαχαχαααχααχα!!! Επομένως δεν το έχετε δει! :stuck_out_tongue:
Είναι πραγματικά έπος.Ήταν ένας τύπος και είχε γράψει 3(νομίζω) τόμους με τέτοιου είδους απορίες!!! :lol: Ήταν στο στυλ αυτών που είπε ο Παναγιώτης, γι’αυτό ρώτησα. Δυστυχώς δεν το έχω, θα προσπαθήσω να θυμηθώ! :smiley:

Α! Μόλις μου ήρθε μία! Αφιερωμένη στο Thorgal! :stuck_out_tongue:
“Στη Σκωτία, οι τουαλέτες με το σήμα το κλασικό με τη φουστίτσα, για τις γυναικείες είναι για τους άντρες ή τις γυναίκες;”

Εμενα μου τη δινει ο σκυλος που μαλωνει τον Τομ γιατι βασανιζει τον Tζερι… :frowning:

Εμενα μου την δίνει το κωλόπουλο το Roadrunner…Φα το ρε Coyotte…:lol:

Θα ξεχωριζει το ενα σχηματακι απο το αλλο καθως στον αντρων θα ειναι η σταση οπως στη διαφημιση του ποτου.(Δε θα πω το ονομα του ποτου για να μην κανω διαφημιση

:lol: :lol:

Στο στυλ:

Απάγορεύεται η είσοδος εις πάντας.

( Σε ποιον χρησιμέυουν οι πόρτες αυτές τελικά? ):stuck_out_tongue:

και μην μου πείτε πάλι ότι κλέβω!

Τον Ζεββεδαιο νομιζω…

Ο Ζεββαδαιος γιατι παει με 2 β και αι?Εχει και ετυμολογια η λεξη αυτη? :-k

Στο Coyotte να δεις ποσο του τη δινει το κωλοπουλι… :lol:

Στο Λυκειο που μας ειχαν αφησει να βαψουμε την ταξη οπως θελαμε, ειχαμε ζωγραφισει το Κογιοτ και το Roadrunner. Τα σπαγε, ελπιζω να υπαρχει ακομα.:frowning:
Εγω παντως ειμαι φαν του μπιπ-μπιπ, το Κογιοτ ειναι ηλιθιο.:stuck_out_tongue: