Γιατι,πως,τι,ποτε

ειναι απολυτο αυτο που λενε οτι οσοι αντρες εχουν σκουλαρικι μονο στο δεξι αυτι η τατου μονο στο δεξι χερι ειναι γκει;;;;

Το κογιοτ ήταν ιδιοφυία, σκέψου μόνο πόσα τεχνάσματα σκαρφιζόταν, τα μηχανήματα που έφτιαχνε… Βασικά δεν ήταν ηλίθιο. Ήταν κάτι άλλο, χειρότερο. Ήταν ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ.

Nαι,μολις τρυπησεις το δεξι σου αυτι ή ακουμπησει βελονα το δεξι σου χερι ενεργοποιειται ενα ενζυμο που αυξανει την παραγωγη των γκεικων κυτταρων στον ανδρικο οργανισμο,χαλαρωνει τη μεσουλα για να κουνας πιο ευκολα και χαριτωμενα τον κωλο,χαλαρωνει τον καρπο για να πηγαινει το χερι ει-χοπ και αυξανει τη λαχταρα του πρωκτου.

Επιστημονικα τεκμηριωμενο ποστ.

αι μωρε εξυπναδες.#-o #-o #-o #-o .απλα εχω ακουσει πως οσοι ειναι γκει π[ροτιμουν να κανουν αυτο που ρωτησα…

:lol: :lol: :lol:
Τί πιστεύετε; Η γρια κότα έχει το ζουμί ή η νέα είναι ωραία;

Γιατί το ένα αναιρεί το άλλο;;;:-k :-k :-k #-o

ΟΧι αλλα τί προτιμας απο τα 2;

Η νέα είναι όντως ωραία, αλλά τις πιο πολλές φορές μόνο αυτό, δυστυχώς. Η γριά απο την άλλη… ε ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΓΡΙΑ?? :lol: Πάντως, αν όχι σε γριές, τουλάχιστον σε μέσες ηλικίες πιστεύω ισχύει το ρητό…

Δηλαδη εσυ εισαι με το αλλο ρητο που λεει 1 40αρα=2 20αρες

:lol: :lol: :lol:

Δε ξέρω, μάλλον… τουλάχιστον όσο αφορά το θέμα που συζητάμε, αν και σαν παρουσία προτιμώ τις 20αρες. Αλλά είπαμε, η εμφάνιση δεν αρκεί πάντα…

Τι ειναι σπαμ??? Δεν μπορω να καταλαβω…

Aγράμματη! :stuck_out_tongue:

Εχω τη τιμη να σου λυσω την απορια που καποτε εκανα και εγω.Σπαμ ειναι να κανεις ασχετα ποστ σε θεματα υψηλου ενδιαφεροντος.Υπαρχει και ειδικο smilie… :spam:

8O ωωωωω… Ευχαριστω, ευχαριστω…:smiley:

Ένας είναι ο ορισμός.

Spam σημαίνει posts του Gigatron

Λάθος, του dark_of_the_sun γτ γράφει μόνο στο Off Topic.

To Βurton στην Αμερικη ειναι κατι οπως το Παπαδοπουλος στην Ελλαδα?:-k

:wink:

Θα λεγα οτι εκεί το ανάλογο τους είναι το Smith.