Κανένας από Γιάννενα;

πρώτον είσαι εκτός θέματος. δεύτερον ο Κούγιας δεν είναι ο ΠΑΣ, τρίτον οι περισσότεροι οπαδοί του ΠΑΣ δε τον γουστάρουμε και δε τον θέλουμε (δες τα ποστ μου στα αθλητικά).

Zafrock, καταλαβαίνω ότι τώρα μπαίνεις στην εφηβεία, αλλά μάθε ότι στο φόρουμ απαγορεύονται τα υβριστικά ποστ και όπως εδώ και πάρα πολύ καιρό στα αθλητικά δεν επιτρέπω ποστς του ύφους "γ@%w τον ΠΑΟ/Πειραιά/ΑΕΚ/Τούρκους κλπ.) έτσι και εδώ δεν επιτρέπω τα του ίδιου ύφους ποστς…

Rock and Roses: δε φταίω εγώ που τα μεγάλα μυαλιά συναντιώμαστε. Απλά εσύ ως εργαζόμενη δεν προλαβαίνεις να τα γράψεις, ενώ εγώ ως Έλληνας φοιτητής είμαι 24 ώρες το 24ωρο έτοιμος! Για το τσάμικο προσυπογράφω με τη μεγαλύτερη μου τζίφρα. Μερικά από τα ηπειρώτικα τραγούδια έχουν τόσο πολύ feeling μέσα, που εκνευρίζομαι που τόσοι τα σνομπάρουν επειδή δεν έχουν ντραμς και κιθάρα… (χορεύω και καλό τσάμικο :p)

Έχω πάει Γιάννενα, Κόνιτσα και Μέτσοβο και τα σπάνε. Ειδικά στο Μέτσοβο έχει τέλεια τυριά.:bounce: :vibrate:
Όσο για ΠΑΣ τον γουστάρω μόνο και μόνο για τα πανό που κρεμούσαν οι οπαδοί του “Όχι στην αναθεώρηση του Άρθρου 16” και “Λευτεριά σε όσους είναι στα κελιά”, όταν βλέπεις τα γήπεδα αργά αργά να γεμίζουν από στοχάδια.
Εντιτ : Τα ηπειρώτικα τραγούδια τα σπάνε.

Μόλις επέστρεψα. Προσκυνώ την πανέμορφη Ήπειρο με τα απίστευτα Ζαγοροχώρια. Πήγα σε γάμο στο χωριό Άνω Μερόπη (10χλμ. από τα σύνορα) στο Πογώνι με απίστευτα κλαρίνα να σου φύγει ο νους και τρελή μάσα (κρέατα, πίττες, γαλοτύρι) κάναμε βουτιά στα παγωμένα νερά ποταμού λίγο πριν την ανάβαση στο πανέμορφο Πάπιγκο. Κοιμήθηκα σε χωριό με δύο κατοίκους (Κάτω Μερόπη).

Thanx όλους όσοι βοήθησαν

Πάπιγκο και τα μυαλά στα BLENDER!

Έεεετσιιιι

Πάπιγκο rules!!!

ΥΓ. δεν έχει πλάκα όταν βουτάς στο ποτάμι που μουδιάζεις αμέσως ολόκληρος? :stuck_out_tongue:

ζαγοροχωρια καταγωγη…:slight_smile:

και οχι δεν εχει καθολου πλακα.[-X μια φορα το εκανα και αρρωστησα!

Ρε σεις είναι κανέις κοντα στην περιοχή Κιαφα?Ειμαι και επίσημα Γιαννίωτης…

α ρε παγουράααααααααααααα :stuck_out_tongue:

Εγώ σεισμόπληκτα έκλεισα :stuck_out_tongue:
Ήθελα κέντρο αλλά ανακάλυψα ότι είναι τίγκα σάπια και την έκανα

Σεισμόπληκτα, τρομερό κοντοσούβλι στη πλατεία \m/

Γιατί παγουράς???

Kατ’ αρχάς μην αγχώνεσαι γιατί στάνταρ θα βρεις παρέα στα όμορφα γιάννενα. Και θα περάσεις και καλά!

Κατά δεύτερον σβήσε αυτή την υπογραφή σε παρακαλώ, δε μπορώ να τη βλέπω

:stuck_out_tongue:

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ είναι αν δεν κάνω λάθος…:-Ρ Γιαννιώτες,τρελά κολλημένοι με τον τόπο τους…

Παιδιά και γώ απο Γιάννενα είμαι,είμαι στο μαθηματικό,υπαρχει κανείς απο δω η τιποτα?

εγώ ιατρική

α ειναι και αλλοι απο Γιαννενα…εγω σπουδαζω οικονομικο

και γώ γιαννενα γιαννεανα

είναι και ο θρασάκιας απο γιαννενα…