Πάρε-Δώσε

Το πέρνω και το “σκοτώνω” για 20 ευρώ. Αφήνω πίσω μία κάρτα SIM.

Παιρνω τη sim τη βαζω στο κινητο μου γιατι δεν θελω πια Cosmote και αφηνω πισο μισο κιλο ψωμι προζυμι που μ’αρεσει.

…το περνω γιατι μου αρεσει και αφηνω ενα κομματι γαλακτομπουρεκο…σπιτικο…

μμμ…το καταβροχθιζω και αφηνω πισω ενα φανελακι γιατι μου μικρυνε και δε μου κανει πια.

Παίρνω το φανελάκι για να έχω στο σπίτι ξεσκονόπανα καβάτζα (:stuck_out_tongue: ) και αφήνω μία βαλίτσα.

δίνω το φανελάκι σε 1 άστεγο που δεν είχε να ντυθεί και εκείνο μου δίνει μια χλαπάτσα.την πετάω στη μέση του δρόμου και την αφήνω εκεί.

την παιρνω την τρωω και αφηνω ενα προφυλακτικο…

Παλιοκαφρε!!!:stuck_out_tongue: :lol:

πέρνω το προφυλακτικό και πηγαίνω σε 1 σχολείο να κάνω μάθημα για την προφύλαξη
προτού πάω αφήνω μια πινακίδα αυτοκινήτου

Πεταω την πινακιδα στα σκουπιδια γιατι δεν εχω αυτοκινητο και δεν με ενδιαφερει τινος ειναι, παιρνω τα σκουπιδια για να τα πεταξω εξω.Στη διαρομη μου πεφτει το σκουλαρικι…

παίρνω οτ σκουλαρίκι και το χαρίζω στην κολλητή μου
καθώς περπατάω μου πέφτει 1 στυλο

Παίρνω το στιλο για να έχω καβάτζα στο σπίτι και πετάω το άδειο πακέτο από τα τσιγάρα μου.

Περνω το πακετο και το κανω μικρη εμφανιση ποδοσφαιρου και παω να κατουρησω και πεταω εξω …

χα…ειμαι…θα δεις…θα δεις…

παιρνω την εμφανιση ποδοσφαιρου την καιω και πεταω κατω εναν δονητη…

(ειδες;; ξεπερασα καθε προσδοκια καφριλας…:stuck_out_tongue: #-o #-o )

εντιτ…ειναι το 1000στο μποστ μου…ειμαι καμμενος και το ξερω…επισης η ολγα σημερα με εχει πει τεμπελη και καφρο…το δεχομαι…θελω να ευχαριστησω ολους οσους δεν με χωνευουν εδω περα και να δωσω ενα μυνηυμα συμπαραστασης σε ολους τους συν_(γ)καμενους του φορουμ λεγοντας τους οτι δεν θα με ξεπερασουν…σημερα εκανα περιπου 100 ποστς…μαλλον τα ξεπερασα…αλλα που θα παω…απλα σημερα ηταν βαρςετη μερα…επισης να ζητησω συγνωμη σε χατζηγιαννη και κρις κρνελ για το θαψιμο και ολους οσους εκνβευρισα για αυτη την εμπαθεια μου σε αυτα τα απαισια προσωπα…αυτα…

Αντε βρε να τα χιλιασεις τα ποστ σου εδω περα!(:har: :bleh: :stuck_out_tongue: )
Ποσα ποστ ειπες οτι εκανες σε μια μερα?100?8O Μπαινεις αυτοματως στο πανθεο των αρχικαμμενων(Μanos87,Metal13 και εγω) με δικη μου ευθυνη! :lol: #-o

[SIZE=“4”]ΑΚΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΝ[/SIZE]

…Παιρνω τον δονητη τον βαζω στον ορθοπρωκτικο σφιγκτηρα μου και χαριζω το σπερμα μου…(!)Μιας και λεμε για καφριλα… :naughty:

…το χαρτι που σκουπιστηκα…

εισαι ακυρη…:stuck_out_tongue:

συνεχεια απο ντεφιξ…

σκουπιζω το σπερμα του σωκρατης και αφηνω ενα 5αευρο…

πέρνο το πεντάευρω και αγοράζω το ντεμπούτο Homo Iratus
πέρνω τη θήκη και αφήνω το cd

Πέρνω το cd και το ακούω,βαρίεμαι σπάω το cd player και αφήνω πίσω ένα μπολ με κόκο ποπς(καλύτερα ένα μπολ με κόκο κοπς όπως λέει και η cult διαφήμιση:p

πεταω ρε τα κοκο ποπς γιατι ειναι αηδια…και μετα κανω εμετο γιατι αυτα που εφαγα ηταν χειροτερα και απο τα εκλερακια…