Πάρε-Δώσε

πέρνω τον εμετό και τον πετάω στα μούτρα του Χριστόδουλου
πετάω τον Χριστόδουλο στο πεζοδρόμιο και τον αφήνω εκεί

Ευχαριστω ρε Αντωνη που αποκατεστησες την ταξη.Λοιπον,βλεπω τον εμετο του Αντωνη και αφηνω και εγω των δικο μου εμετο… :lol: #-o

πέρνω και τον δικό σου εμετό και τον πετάω και αυτόν στο Χριστόδουλο
γδύνω τον Χριστόδουλο και τον αφήνω εκεί που τ;αν πριν

προσκυνω τον χριστοδουλο και αφηνω ενα μπισκοτο…

Tρώω το μπισκότο και αφήνω τα γυαλιά μου…

Δοκιμαζω το μπισκοτο και ρωταω για τη συνταγη.Την παρουσιαζω για δικια μου συνταγη και γινομαι διασημος.Ξεχναω ομως την συνταγη…

Η δικια μου ειναι πιο αξιολογη εκδοχη! :bleh:

παιρνω τα γυαλια της νεφελης και αφηνω μια κρεπα…

:lol: :lol: :lol:
(αν κι εγώ το πόσταρα πρώτη!!χιχιχι)

χαρίζω τη κρέπα στη Νεφέλη και αφήνω 1 περιστέρι

παιρνω το περιστερι κι αφηνω μια κλανια:D (αντε να δω πως θα τη παρετε τωρα)
lol

Πετσοκοβω το ριμαδοπεριστερι και αφηνω τα πουπουλα

Αφου δεν προλαβα να γραψω την αντιστοιχη ιστορια με το μπισκοτα για την κρεπα ξεσπασα στο περιστερι

Εdit:LoL…Δε προλαβαινουμε να ποσταρουμε

παιρνω τα πουπουλα τα βαζω στο καπελο μου και αφηνω κατω ενα καλτσον…(δεν ειναι δικο μου οποιος γελασει θα τον βαλω στην ιστοριουλα να κανει κονσομασιον…)

Παίρνω το καλτσόν το φοράω γίνομαι τραβεστί και αφήνω πίσω μου λιπόθυμους θαυμαστές…

Τους σφάζω και έπειτα τους τρώω γιατί μ`έκοψε η λόρδα και τώρα τελευταία ακούω και πολύ Cannibal Corpse και αφήνω τα ξερατα μου γιατί βαρυστομάχιασα.

πέρνω τα ξέρατα και τα αγιοποιώ,και χιλιαδες πιστοί έρχονται και κάνουν τάματα
τους κλέβω όλους,πάω διακοπές και μετά
πέρνω τα λεφτά τους και τα αφήνω

Παίρνω τα λεφτά τους, αγοράζω τόσα πράγματα που δεν τα θυμάμαι και τελικά ξεχνάω ένα laptop.

παίρνω το λάπτοπ, αλλά επειδή μου σπάνε τα νεύρα τα λάπτοπ, το αφήνω πάλι κάτω…

και γω στο πετάω στο κεφάλι και σου λέω ‘τι σόι moderator είσαι αν δεν σου αρέσουν τα laptop?’:lol: :stuck_out_tongue:
Ύστερα φεύγω και τότε μου πέφτει 1 γλειφιτζούρι

και εγώ παίρνω το γλυφιτζούρι και το κάνω edit για να μάθεις και το κάνω πίτα καλαμάκι και το αφήνω κάτω για τους Σαλονικιούς μας φίλους