Πλοκαμι του Καρχαρια

Το καλυτερο οτι να 'ναι γκρουπ στον κοσμο.

Στιχοι με νοημα.Τιτλοι-μυθοι.Τραγουδαρες οπως ο ηλιος και σαν πουστης και ο τζονυ το μπρατσονι πανε το μουσικο κοσμο πολυ μπροστα.

Welcome to 2005.

Μέτριοι χαβαλέδες με μέτρια τραγούδια.Προτιμώ N-Carkade.

Υ.γ.Το forum είναι γεμάτο φάνς των Kafrillion.Περίμενε ή αδιαφορία ή τρελό θάψιμο.:lol: :wink:

Eγώ πάλι τους γουστάρω τρελλά. Έχει ακούσει κανείς μία διασκευή τους στο Fear Of The Dark, με ελληνικό στίχο ? "Το κωλί της Δώρας " λέγεται…τρελλό γέλιο.:lol: :lol: :lol:

Νόμιζα ότι οι N-Carkade το τραγουδάν αυτό:-k :roll:

Και εγω αυτο νομιζω.

Ωραια ειναι και η διασκευη των Doors.

Ε,τί?8O Κάτσε,εξηγησέ το γιατί σε έχασα.

Kαλα μην τρομαζεις και φυσικα μν περιμενεις να ειναι κατι σοβαρο.:lol:

Το τραγουδι των Doors the end το ξερεις;

Το τραγουδι αυτο ειναι το τελευταιο σε ενα τους cd.Μπαινει με κιθαρα οπως στων Doors και μετα ακουγεται ενα this is the end και τελειωνει.:smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δν πιστευω να περιμενες κατι σοβαρο απο αυτους;;:-k

Το τραγούδι του μπάζου θα μείνει διαχρονικό για να το ακούν οι επόμενες γενεές…8)

Νομίζω ρε παιδιά ότι υπάρχει αντίστοιχο…

Συγκρότημα ντροπή για το κίνημα του ελληνικού ροκ. Άσε που μου δίνουν την εντύπωση πως είναι και πολύ δήθεν. Δεν το αποκλείω δηλαδή να διασκεδάσουν σε καγκουρομάγαζα…

Δεν ανήκουν σε αυτό το κίνημα, άλλωστε η ίδια η μουσική τους δεν έχει σχέση με αυτό. Οι ίδιοι αυτοχαρακτηρίζονται ως “masturbation-core”.

Μάλλον ‘είμαστε μλκς-core’ έπρεπε να λέγονται,τεριάζει και στη νοοτροπία τους άλλωστε.:lol:

επίδειξη κακού,κάκιστου χιούμορ για παιδάκια.

Kανε εσυ μια επιδειξη καλου, καλλιστου χιουμορ ω ρε Ρουδολφ. :wink:

E και?Αυτοι τι εχουν δηλωσει οτι παιζουν?Οπερα?Αμαν μ’αυτη τη σοβαροφανεια…

Ανούσια μουσική,ηλίθιοι στίχοι…και όποιος μου πει οτι κάνουν χαβαλέ και όχι μουσική,ας βάλει να ακούσει lost bodies για παράδειγμα για να δεί τι σήμαινει έστω αίσθηση του χιούμορ.

Lost Bodies τα σπανε!!!Ειδικα το σωληνες!!!

Τι καμένοι που είναι οι Lost Bodies ρε,έλεος…τι σκ&τά θα κάνουν με τόσους σωλήνεςςςςς:lol:

υπαρχουν και οι στιγμες που ειναι υπερβολικοι, αλλα αν εχεις διαθεση για καφριλα κ χαβαλε νομιζω ειναι ο,τι πρεπει

θα γουσταρα να τους δω live