Το πιο χαζό όνομα συγκροτήματος που έχετε ακούσει

I shit on your face

Όταν υπάρχουν ονόματα σαν αυτό,δεν ξέρω τι μλκια να πώ για να προκαλέσω το γέλιο:lol:

Αλλά γαμάτο γκρούπ

Αν το καλοσκεφτούμε, τα περισσότερα ονόματα είναι από χαζά έως γελοία.Τα πιο γελοία είναι στον χορό του death/grind αν και πολλά από αυτά τα συγκροτήματα είναι απίστευτα.
3 ονόματα που μου έρχονται στο μυαλό : Giant Squid,Cock And Ball Torture,The Devil Wears Prada.
Από αυτές μονο τους Giant έχω ακούσει και είναι θεοί.

Χτες ειχα αντιστυχη συζητηση!
Το οτι οι deathαδες εχουν απο τα πιο γελια ονοματα ειναι γεγονως!NecroBurburum,NecroButching Death,Putrified Genitalia…

Αλλα και αλλες μπαντες δεν πανε πισω!

Manowar

Cattle Decapitation
Agoraphobic Nosebleed
Οτιδήποτε είναι πια του στυλ Dragonforce, Dragonland, Powersteel, Firewind etc

θα μου ρθουν κι άλλα μετά…

Lamb of God

Πλοκαμι του Καρχαρία
Radio werewolf
Devil’s Whore

:thumbup: :thumbup:

Πρόβλημα γούστου? Το όνομα απλά θερίζει.
Όσο για Cattle Decapitation και Agoraphobic Nosebleed απλά ασελγούν με άνεση σε πάρα πολλές γνωστές μπάντες εκεί έξω.

οντως γιατι φενεται γελιο το ονομα lamb of god??
γαματο ονομα και γαμω τα γκρουπς!!

Πέστα ντε γιατί έμεινα λίγο μαλάκας όταν το δα. Το θεωρώ πολύ εμπνευσμένο όνομα. Και χάλια να ήταν το γκρουπ (που αντιθέτως, είναι φοβεροί) και πάλι το όνομα σπέρνει.

??? Για όνομα συγκροτήματος δε μιλάμε?:-k Γιατί το πας μουσικά?

Mε προλαβαν αλλοι αλλα θα το ξαναπω!Το ονομα ειναι :respect:
Σαν μπαντα τους γουσταρω τρελα,ενω στα στα live απλα σπερνουν.Και σαν χαρακτηρες ειναι αρνακια του Θεου… :lol:

Καλα ναι αλλα κουβεντα να γινεται.

Γιατί είμαι σίγουρος ότι δεν έχετε ακούσει και κρίνετε από τα ονόματα.
Και OK το Cattle Decapitation είναι λίγο κουλό όνομα, αλλά το Agoraphobic Nosebleed το βρίσκω φοβερό (άλλωστε είναι όνομα ασθένειας, Αγοραφοβική Ρινορραγία!).

Lamb of god ελληνιστί αμνός του θεού.Δεν το θεωρώ χαζό όνομα.
Ισα ισα που είναι και έξυπνο.Φάση θα είχε να ήταν black metal μπάντα.
Τώρα για Cattle Decapitation?Καρατόμηση Βοδιών δεν είναι δα και ένα
εμπνευσμένο όνομα!Απτήν άλλη όμως είναι μια g@μηστερή μπάντα
και το όνομα δείχνει σαφέστατα την μουσική τους.Όσο για
Agoraphobic Nosebleed,εγώ δεν ξέρω καλά καλά τι είναι η αγοραφοβία
όπως και πολλοί άλλοι να υποθέσω.Εγώ το κρίνω ως τουλάχιστον πρωτότυπο.

:lol: Δλδ γιατί θα πρέπει να έχω ακούσει ένα συγκρότημα για να κρίνω το όνομά του?

Χμ…:-k
Δεν έχω πειστική απάντηση για το ερώτημα σου… αλλά εξήγησα την άποψη μου περί των ονομάτων.:stuck_out_tongue:

Μου τη λέτε;;; :lol:

Anyway χώρια ότι θεωρώ καραμαλακία το όνομα, θεωρώ και κάκιστο το συγκρότημα ευκαιρίας δοθείσης.

Όπως κάκιστο όνομα θεωρώ και το God Dethroned.

Σημείωση: Το θέμα λέγεται “Το ποιο χαζό όνομα συγκροτήματος που έχετε ακούσει” και όχι “Η πιο κακή μπάντα που έχετε ακούσει” :wink:

korpiklaanι Μου ακουγεται σαν να κλανει