Θεματα που θα θελατε να ειχατε ανοιξει εσεις

Τhats right!Ζηλευει κανενας απο εσας topic καποιου αλλου?Να πειτε ξερω γω "αχ πολυ θα’θελα να ειχα ανοιξει εγω το “Περι σορτσακιων,τουριστριων και περιεχομενων των περι ων ο λογος σορτσακιων”:stuck_out_tongue: .
Με λιγα λογια πιο topic θαυμαζετε για το ποσο καμμενο ειναι,η για το ποσο επιτυχημενο ειναι,η για το ποσο διαχρονικο ειναι,η για το ποσο ευστοχο ειναι,η για το ποσο επικαιρο ειναι,η για το ποσο πνευματωδες ειναι,η για το ποσο εξυπνο ειναι κτλ?Λοιπον εγω γουσταρω τα καμμενα και θα’θελα να ειχα ανοιξει τα θεματα “Ιδρωνετε οταν χεζετε?” απο τον πανμεγιστο UnHoLyMaRtYr_
και το “Κρατατε τις κλανιες σας” απο τον αρχιχιπη της παρεας μας,τον bluezlick. :bow:
Ελατε μην ντρεπεστε…

1 που είχε κάνει η Ολγα,αλλα δεν θυμάμαι ποιο.

Σου λεει κατι αυτο? http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4569
:lol: :smiley: :slight_smile: :wink:

Πολύ μου μπαίνεις τελευταία:lol: :stuck_out_tongue: :smiley:

Βασικά ζύλευσα τρομερά και το θέμα για το mother of all spam

επίσης ζηλεύω που σκέφτηκες εσύ αυτό το τόπικ πριν από μενα:lol: #-o

θέλω να δω αν ζήλευσε κανείς δικά μου θέματα:-k

Τωρα που αρχισα δεν θα εχει τελος… :smiley:
Ναι,και για την ακριβεια το topic λεγεται “Τhe mother of all spam!Γραψε και εσυ μια μαλακια…Μπορεις”
Ε,φυσικο ειναι να σου αρεσει ενα τετοιο θεμα… :roll:
Εγω ζηλευω το τελευταιο θεμα που ανοιξες!(Για το τελευταιο δεν ειμαι και σιγουρος γιατι δεν σε προλαβαινουμε…)Αυτο που αναφερεται στα πιο χαζα ονοματα συγκροτηματων.Μπραβο ρε Πυραμιδα!Ανοιξες και ενα θεμα της προκοπης! =D>

Κρίνωντας από το παραπάνω πόστ μάλλον,για να το πω απλά,την έχω γ&^%#ει άσχημα:lol: :stuck_out_tongue:

Γραμμή στο ψυχολόγο με βλέπω σύντομα

Defix o Ατακοποιος… :lol: :stuck_out_tongue:

…αυτό με τις αγγελίες. αν μη τι άλλο εμπνευσμένο

Ναι,οντως. :smiley: :thumbup:

Ναι,ρε,εγώ φταίω που στο τόπικ με τον Μάνο ψήφισα εσένα,1 από τα 14 κορόιδα που σε ψήφισαν:p να φανταστώ ότι άλλο 1 ήσουν εσύ:lol: ?

Ζηλεύω εξαιρετικά το τόπικ με τις χλέπες όπως και το GAY τόπικ,αν το είχα φτιάξει εγώ θα γινόταν και μια κουβέντα επιπέδου…

Ο Μανος ξερει που μενεις! :twisted:
Το θεμα για τους γκεουλες εχει κλειδωθει?Αν δεν ειναι κλειδωμενο γιατι δεν το ξεθαβεις για να πεις την μαλ…γκουχου γκουχου…εεεεε την αποψη σου ηθελα να πω…

To Thread είναι ανοικτό και περιμένει τα εποικοδομητικά (??) σχόλιά σας…
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4280&page=16

Δεν φοβάμαι εγώ κανένα!!!8)

ο Μάνος δεν είναι κανα γομάρι έτσι?:?

Δεν είναι κελιδωμένο,και έχω πεί την αποψή μου.

Μην ξαναρχίσετες την κουβέντα χωρίς εμένα,ετσι???:lol:

και είναι σοβαρό και ευαίσθητο θέμα,δεν σπαμάρουμε εκεί:wink:

[QUOTE

ο Μάνος δεν είναι κανα γομάρι έτσι?:?

[/QUOTE]

Γιατι ρε Πυραμιδα τον εχει δει και κανεις για να ξερουμε?

Λοιπον…
1.το τοπικ ΣΟΥφιλε χρηστη
2.Οι φατσες σας 2 η επιστροφη
3.ανεκδοτακια
4μου την σπαει
5. τι κανετε τωρα
6.ενα θεμα για φωτιες που εβαλε ο rudy…
7.ενα θεμα για την ανακυκλωση που εβαλε ο red pyramid
8. καλυτερη σειρα κινουμενων σχεδιων
9.στο γκρουπ και καλητεχνες αυτο για τους scorpions που εβαλε ο Rudy και αυτο για τα Διαφανα κρινα
10. με τιμαει…ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ…:smiley: :stuck_out_tongue:

Μαλλον ειμαι αρκετα ζηλιαρα…τι λετε???:stuck_out_tongue:

Οχι μια χαρα ειναι.Το εκανες σε μορφη τοπ τεν.Moυ αρεσουν και οι επιλογες σου…(εβαλες και δικο μου,για αυτο :stuck_out_tongue: )Nice! :thumbup:

ΩΩΩ!!!Σ’ευχαριστωωωω και αυτο εδω τωρα ειναι ωραιο θεματακι…ΕΥΓΕΕΕΕ!!!=D> =D> =D> =D> =D> :smiley:

:oops: :oops: :oops: (ενα ανθρωπακι με ταμπελα thank you)Τα τοπικ μου"Smilie" και “Αλλαγη τραγουδιστων” ομως τα εχετε κλασει κανονικοτατα.Ειστε ανθρωποι χωρις φαντασια απο οτι φαινεται… [-X

Αυτο που ειχες ανοιξει με τα smileηταν καλο απλα δεν το θυμηθηκα να το προσθεσω στην δεκαδα…σορυ…:frowning: :cry: :stuck_out_tongue: