Αποχώρηση / Επιστροφη

Δεν ήξερα που να το ανακοινώσω και είπα να το γράψω εδώ.

Μετά απο σκέψη πολλών ημέρων … θα ήθελα να σας πω οτιαποφασισα οτι θα αποχωρήσω από τα “κοινά” …
Οι λόγοι είναι καθαρά προσωπικοί και δεν έχουν να κάνουν με κανέναν μα κανέναν από εσάς .

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Ηλία (kourou) που με φιλοξενησε μεσα εδω τοσο καιρο , που του εσπασα τα νευρα και που τον τρελανα με τα αρχετες απαντησεις κατα καιρους .

Και τους υπολοιπους ασχετου σειρας ονοματος .
Telisvas , bloody_angel , sweet dreams , unholy martyr , maestro , powerslave , chrysa , snufle eva , noisy , white wolf , st. anger , majestix και ολους τους υπολοιπους , που δεν θυμαμαι τα nick τους αυτη τη στιγμη . sorry .

ειμαι ευτιχισμενος και χαρουμενος που σας γνωρισα , που τα ειπαμε , που ανταλλαξαμε αποψεις , που σας ζαλισα με τα προσωπικα μου (sorry αν καποιες στιγμες εγινα φορτωτικος)

Σας ευχομαι ευτυχια και υγεια και να σας ερθουν τα πραγματα οπως εσεις θελετε .

Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ολους , και επιτρεψτε μου να σας αποκαλω φιλους μου .

Ελπιζω να το ξανασκεφτεις η τουλαχιστον να μας κανεις πλακα…

Γέιά σου

ξέρεις πως αυτή την στιγμή κάνεις την χειρότερη μαλακία της ζωης σου!!!.. είναι δικαίωμα σου όμως…θα μας λείψεις,όταν βάλεις τις σκέψεις σου σε μια σειρά …θα είμαστε εδω…

mpai mate
elpizw na mh xa8oum teleiws

[size=1]pou 8a paei, 8a thn kanw k egw opou na nai[/size]

To να θέλεις να “φύγεις” από παντού είναι μια στάση ζωής την οποία καταλαβαίνω, όταν πρόκειται για κάποια δεδομένη χρονική περίοδο (όχι συνέχεια) κι όταν συντρέχει κάποιος σοβαρός λόγος… Επειδή έχει τύχει να τα πούμε κάποιες φορές πιστεύω ότι κατά βάθος (πολύ στο βάθος θα έλεγα, όπως κι εγώ άλλωστε) είσαι ένα πολύ σοβαρό άτομο και οπωσδήποτε έχεις κάποιους δικαιολογημένους λόγους για να θέλεις να “μονάσεις”, ώστε να ηρεμήσεις…
Όπως σου έγραψα και σε SMS την έχω περάσει κι εγώ αυτή τη φάση για μια περίοδο (πέθανε ο πατέρας μου ξαφνικά) και πίστεψε με δεν αξίζει να φεύγεις από παντού… Αξίζει να φεύγεις, μόνο απ’ αυτά που σε πληγώνουν…

Ανδρέα επέστρεψε και σου υπόσχομαι να γίνω μέλος στο fanclub σου lol

Όταν είδα το topic νόμισα ότι είναι ένα από τα συνηθισμένα σας αστειάκια!!!
Διαβάζοντάς το όμως κατάλαβα ότι δεν είναι πλάκα!!!
Κρίμα Αντρέα που φεύγεις… Ελπίζω πως θα μας επισκεφτείς πάλι κάποια στιγμή ξανά…
Καλά να περνάς…

ελπίζω να το διαβάσει αυτό και να το καταλάβει…
θα πάρει χρόνο…αλλά εύχομαι να “ηρεμήσει”…σι γιου σοον…

Αν και θα ήθελα, φαντάζομαι ότι όντως δεν είναι πλάκα.

Το μόνο που εύχομαι είναι να μην υπήρξε κάποια (συγκεκριμένη-πρόσφατη) αφορμή από τούτο το forum για την απόφαση σου αυτή. Από εκεί και πέρα πράττεις όπως εσύ επιθυμείς, δε μπορούμε να σε μεταπείσουμε. Και φυσικά ξέρεις ότι πάντα θα είσαι καλοδεχούμενος όταν μας πεθυμήσεις 8)

Χαιρετίσματα και καλά να περνάς.
Θα τα ξαναπούμε την επόμενη φορά που θα μαζευτούμε Αθήνα.

twra epa8a sok…
K POIOS 8A EINAI H ADUNAMIA MOU TWRA EDW MESA?!
poion 8a peirazw xwris na pare3hghtai e? E?
:((((((((((((((((((((((((

elpizw na se dw a8hna!kai na pernas panta kala!-outopiko alla toulaxiston na prospa8eis na pernas panta kala :smiley:
filia :slight_smile:

ps.an exeis th paramikrh entupswsh oti glutwses apo thn kakia mou kaneis la8os mouaxix :twisted:

ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ : “Θα ήθελα να συμπληρώσω και 2άλλα άτομα μέσα από αυτούς που γνώρισα από κοντά και είναι οι Sirjim ,και o maestro .sorry που σας ξέχασα προς στιγμήν . Ελπιζω να τα πω καποια στιγμη με ολους σας απο κοντα και παλι .”

:frowning: ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!
ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΦΥΓΕΙΣ, ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΝΙΚΗΤΗΣ… ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!

carry on :stuck_out_tongue:

carry on, carry on together carry on…
MANOWAR

EINAI DUNATON NA XALATE TA PANTA ME TOUS MANOWAR!
ARG! :evil:

Manowar re aidoia

Μέσα και στα δύο… Μήπως είμαστε Off topic; Αν και πιστεύω πως αν διαβασει ο Ανδρέας ότι στο topic αποχώρησης του, υμνούμε τους MANOWAR και τα “άλλα” ίσα που επιστρέφει πάραυτα…

Τι σημαίνει αυτό Ελεάνα…;

Εγώ καταλαβαίνω 2 πράγματα…

  1. WANT TO F…
  2. FIGHTING THE WORLD

FIGHTING THE WORLD XAXXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

What The Fuck shmainei pantws