Επ! Γιατί δεν έχετε φύγει διακοπές;

ΤΥΧΕΡΕ!!ΣΚΙΑΘΟ,ΣΚΟΠΕΛΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!ΑΛΛΟΝΗΣΟ ΟΧΙ ΑΛΛΑΘΑ’ΘΑΘΕΛΑ…:frowning:

ΤΥΧΕΡΟΣ? 8O 8O ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ
ΤΥΧΕΡΗ ΝΑΙ :smiley: :smiley:
ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ

ΤΙ ΠΤΥΧΙΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ?

Άντε ρε συ!καλή φάση!:slight_smile:
Ναι στο άσχετο,δε θυμάμαι να έχω ξαναπάει!από εκεί είσαι?

Ειμαι εγω κοντα απ’ την Καλαματα και οπως καταλαβαινεις εχω παει πολλλες φορες…ειναι αρκετα καλη φαση ειδικα προς την παραλια.:slight_smile: :wink: .ειναι αψογα…καλα να περασεις…το μονο κακο ειναι οτι εχει πολυ τρεντι νυχτερινα μαγαζια + κοσμο…:frowning:

γτι δεν εφυγα;;; ετσι ρε!!! και μη μου το θυμιζεις ενταξει!!!:slight_smile:

Ευχαριστώ πολύ ολγάκι μου!!!Δυστυχώς έχω διαπιστώσει ότι ο κόσμος είναι σχεδόν παντού τρέντι,οπότε…:lol:

που να ερθεις και στα τρικαλα…κωλοβλαχοι τρεντηδες…παντως ο μισος απο πελοποννησο ειμαι…απο ηλεια…η μανα μου δλδ…απο κει θα θελα να μαι ολοκληρος παρα απο θεσσαλια…χμ…

Oύτε Τρίκαλα έχω πάει ποτέ…:lol:
Μπα,απ’ό,τι μου έχουν πει καλύτερα Θεσσαλία παρά Ηλεία!dunno…

Ελα να σε φλοξενισω οποτε θες…:smiley: :stuck_out_tongue:

νταξ μωρε…δεν εχω παραπονο…απλα εδω δεν θα θελα να σησω…αυτο…γαμωτο δεν εχουμε και ωραια προφορα…αυτυχως εγω δεν εχω παρει τοοοοσο πολυ…την εχω βεβαια αλλα σε μικρουλη βαθμο…

που; που;
πλακα πλακα σχεδιαζω να κατεβω καποια στιγμη κατω να δω τους παππουδες μου…εχαν χρονο εχω να παω οποτε…

Αρκαδια.Μεγαλοπολη κοντα ο πατερας μου…τα χωρια μας ειναι πολυ κοντα με freedom+dark of the san
H μητερα μου ειναι απο το τελευταιο χωριο πριν φτασεις πυλο…:slight_smile:

8O 8O 8O

οταν παω απο αθηνα στο χωριο μου περναω απο μεγαλοπολη…ουαου…ανδριτσαινα παω…το χριο μου εκει κοντα ειναι καρμι λεγεται…τεσπα…

πηγαινε στο τοπικ με τις καλνυχτες τωρα…:stuck_out_tongue:

Α ρε συμπατριωτακι…σε συμπαθησα ακομη περισσοτερο…Ευγε!!!
Την ξερω την Ανδριτσενα!!!

για την ακριβεια κατα το ιμησι συμπατριωτακι βρε…
χα δεν εφυγα για το χωριο τελικα…:stuck_out_tongue: στην εφερα…

ον τοπικ πλακα πλακα μπορει να παω θαλασσιτσα με κατι φιλαρακια…

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :smiley:

γιατί ξύνετε πληγές?
όποτε βλέπω το topic αυτό… με πιάνει μελαγχολία για να μην πω ότι με πιάνουν τα νεύρα!

Θετικο της Καλαματας ειναι οτι εχει πολλα ομορφα μερη για να δεις και την καλυτερη φουντα(μαζι με τον Πυργο). :stuck_out_tongue:
Τα αρνητικα ειναι οτι ειναι γεματο τρενταδες με κωλομαγαζα και οτι το μονο Rock Βar στη πολη εχει κλεισει… :frowning:

Εγω απο σπερχογεια και απο βασιλικο που ειναι πιο περα, στο δημο δωριου…

Καλα κκαι εγω μην φανταστεις…δεν ειμαι μεσα απο καλαματα…απ το τελευταιο χωριο πριν φτασεις πυλο ειμαι…ειναι πανω στον κεντρικο δρομο οπως πας για πυλο…:slight_smile: