Επ! Γιατί δεν έχετε φύγει διακοπές;

Δεν τα ξερω και παρα πολυ καλα (15 χρονων ειμαι :stuck_out_tongue: ), αλλα εισαι κοντα στην βοιδοκοιλια? (την παραλια)…
εκει κοντα υπαρχει ενα χωριο “ΡΩΜΑΝΟΣ” και ειναι αφιερωμενο σε μενα :stuck_out_tongue:

Εγω τραβηξει και φωτο στην ταμπελα του χωριου :lol:

ΝΑΙΙΙΙΙΙ!!! πολυ κοντα ειμαι στην παραλια αυτη που λες…ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ λεγεται το χωριο μου…μετα απο ΚΑΖΑΡΜΑ και ΣΟΥΛΗΝΑΡΙ…

MΕΣΣΗΝΙΑ ROOOOLLLLLLSSSSS!!! :smiley:

τι να σου πω, δεν τα ξερω και τελεια…εγω για μπανιο παω εκει :stuck_out_tongue:

ειναι αρκετα μακρια βεβαια…το χωριο της μανας μου ειναι 35 λεπτα απτην καλαματα και για να παω βοιδοκοιλια θελω τουλαχιστον 1 ωρα…

Το χωριο το δικο μου ειναι 45’ απο την καλαματα μακρια…τωρα απο την συγκεκριμενη παραλια το χωριο απεχει 15 λεπτα με το αυτοκινητο παντα εννοειται…:slight_smile:

με ποσο τρεχεις? :stuck_out_tongue: :lol:

Εννοω οτι ειναι κοντα χαζουλη:p :stuck_out_tongue: …δεν εχω εγω διπλωμα…

κι εγω αυτο λεω…οποτε παω για μπανιο κανουμε πανω απο ωρα να παμε…και παμε με 80-90 ας πουμε λογω στροφων…

πρεπει να αναλαβω εγω το οδηγημα μου φαινεται 8) :stuck_out_tongue:

Αντε γεια… :bye:

Γιατί ο ένας εκ των τεσσάρων μαντραχαλέων που θα εισβάλλουμε στη Θάσο δεν εξασφάλισε άδεια για σήμερα, αλλά θα κάνουμε το ντού μας αύριο.

:cry: :cry: Δυστυχως οι μονες διακοπες που θα κατσει να παω τελικα ειναι 5 μερες στο χωριο μου, Σερρες, στις 20 του μηνα… αχ αυτα τα φροντιστηρια…:cry: :cry:

Μία και σήμερα που θα πάει θα περάσει :smiley:

Άντε, μια βδομάδα έμεινε και για μένα… Έχω φορτώσει τόσο πολύ:x που δεν ξέρω πώς θα ξεσπάσω. Κι έχω διαλέξει και ήσυχο νησί ρε γμτ… :bounce: :bounce: :drunk:

Δεν νομιζω να ξαναφυγω για καπου αν και εχω ακομα αδεια. Τεσπα θα δειξει.

Είχα ανοίξει αυτό το θρεντ για να πω τον πόνο μου και να παρηγορηθώ από τα χάλια των άλλων, αλλά τώρα :trumpet: έφτασε και η δικιά μου ώρα!!!

[SIZE=“5”][SIZE=“6”]ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!![/SIZE][/SIZE]:bounce:

Φεύγω αύριο για Κήθυρα και θα αρχίσω να μαζεύω από σήμερα μετα πολλής μουσικής και πολλού αλκοόλ…!!:hippy: :stereo: :drunk:

:bye: :har: :bye:

Ας κλειδωθεί και το τόπικ:lock: !!!

[SIZE=“6”]Γαία πυρί μειχθήτω!!![/SIZE]

:vibrate:

άντε καλά να περάσεις!!παρηγοριά σε εμάς που δεν θα πάμε πουθενά,μία η δουλειά,μία ο κακός προγραμματισμός και μία που κάποια ψυχή φρόντισε να μην πάμε…:cry: :cry: :cry:
δεν πτοούμαστε!!!:stuck_out_tongue:

Θενκς! Κουράγιο, μία είναι η λύση: :rockon: