Αποχώρηση / Επιστροφη

αχ τι καλά! …εγώ την γλίτωσα…τέλη…τωρα δεν εχεις λόγο να στεναχωριέσαι που έφυγε…γιατί ξανάρθε!!

[size=6]ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΠΙΣΩ ΑΡΧΗΓΕ![/size]

Τελη αν σε πιασω θα σε σκισω .

8elw na skiseis k mena :frowning: :*

Εγω να βλεπω??? 8O

__Έλα μωρέ! Μη τρελαίνεσαι! Ήταν πολύ ωραία συγκυρία για να την αφήσουμε να πάει χαμένη! :smiley: 8) :stuck_out_tongue:

__Welcome Back! :smiley:

wellcome back. :smiley:

Ας ελπίσουμε ότι επιστρέφεις με καλύτερη διάθεση…

Όσον αφορά το σκίσιμο με την πίσω πλευρά μην κρυώσεις…

Θα τον υποδεχτώ με μεγάλη μου χαρά Μαρία μου…

Aσε ρε παλιολεβιέ …

Για σενα Γιαννη εχω άλλο βασανιστήριο…χεχ εχε χε

And Thnx Powerslave , Witch, Shadowcaster, bloody_angel … κλπ κλπ

Γυρισα μεχρι να ξαναφύγω …χα χα χ αχα

Α Μ Η Ν…

Ασε τις φιλοφροσυνες Τελη…μην κρυβεις την χαρα σου που ξαναγυρισε ο Αντρεας…μηπως ειναι τυχαιο που και εσυ δεν πολυεγραφες στο φορουμ απο τοτε που αποχωρησε ο Αντρεας;

Τhnx Kωστα.

Τέλη ήρθε η ώρα να φερθείς σαν άντρας επιτέλους και να μην καταλήξεις ωσάν μαινδανος. Τι ? Κάνεις πως δεν θυμάσαι ?
Για διάβασε λίγο …

Ακόμα ? Περιμένω … :smiley:

Φέρε την αίτηση και υπογράφω πάραυτα…

Άλλωστε όλα τα κάστρα απο μέσα πέφτουν…

Εισαι και ποιητης παναθεμασε

Welcome back!!! :slight_smile:

Ακόμα ? Περιμένω … :D[/quote]

Για να πάρει κανείς ένα μπλουζάκι που αναβοσβήνει σαν αυτό του Τέλη πρέπει να είναι μέλος του telisvas fun club?To angel_in_black fun club τι δίνει???

Απ’οτι θυμαμαι καποιο απο τα fan/hate club προσεφερε στα μελη της 2μετρες ξανθιες αλλα τελικα αποδειχθηκε φιασκο(βλ Open Air) :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

[quote=“MAZESTIX”]

Ακόμα ? Περιμένω … :D[/quote]

Για να πάρει κανείς ένα μπλουζάκι που αναβοσβήνει σαν αυτό του Τέλη πρέπει να είναι μέλος του telisvas fun club?To angel_in_black fun club τι δίνει???[/quote]

Δεν εχει να σου δωσει τιποτα ρε … το μοναδικο που μπορει να προσφερει ειναι να μαθεις να διαβαζεις και να εμπεδωνεις αυτα που διαβαζεις …

Σε ευχαριστω καλη μου … :smiley:

Σίγουρα κάπου αλλού το διάβασες… Στο davas fan club προφανώς!!!