Προσεχως

Μιας και δεν υπαρχει τοπικιδιο για upcoming movies, οριστε.:slight_smile:

2 ταινιες που βγαινουν συντομα και εχω σταμπαρει και πιστευω οτι θα αξιζουν για σινεμα ειναι οι εξης:

1408


link για trailer:

Βγαινει στις 16 Αυγούστου.

The Invasion


link για trailer:

Βγαινει στις 20 Σεπτεμβρίου.

Δείτε το οπωσδήποτε! John Cusack στα καλύτερά του… ο ψυχολογικός τρόμος του πάει πολύ τελικά κ όχι μόνο αισθηματικά σενάρια κ κομεντί. Τα σέβη μου…:bow2: :bow2: :bow2:

Ωραιο το 1408 :slight_smile:

Το zodiac περιμενω εδω και καιρο. Ειπα να μην το κατεβασω και να το δω στον κινηματογραφο.

Το 1408 το ειδα χθες!Πολυ καλη ταινια, δεν την περιμενα τοσο!
Δειτε το!

Κι εγω το Zodiac περιμένω πως και πως!

Δεν ξέρω βρε παιδιά, κάτι δεν μου κολλάει με το Zodiac… Πολύ φοβάμαι μήπως είναι ψλοπατάτα…

Είναι πολύ καλό, αλλά έχει μία ψιλοντοκιμαντερίστικη αισθητική. Δες το.

Κριτική Ζοδιακ

Δεν με ενοχλεί αυτό. Φοβάμαι μήπως σε όλη την διάρκεια της ταινίας δεν υπάρξει ούτε μια σκηνή που ορίζει στην ουσία τα θρίλερ, είτε είναι ψυχολογικά, είτε όχι. Αν θέλω να δω μια περιπέτεια δράσης ή αγωνίας, μπορώ να επιλέξω κάτι άλλο κ όχι να δω μια ιστορία για έναν ψυχοπαθή δολοφόνο, που άνετα θα αποτελούσε σενάριο για ένα πολύ καλοστημένο θριλέρ.

Σκηνές θρίλερ δεν έχει. Καταγραφή γεγονότων είναι πιο πολύ. Your choice.
Μια και λέμε για θρίλερ… δείτε οπωσδήποτε το 1408!

Ειδα το 1408 και δεν συγκινηθηκα και δεν μου αρεσε και παρα πολυ.Κλο ηταν αλλα δεν ειχε κατι που θα με κρατουσε ωστε να το ξαναδω.

Τέτοιες ταινίες, επειδή το τέλος είναι λίγο ανατρεπτικό, δεν νομίζω ότι είναι για να τις δει κανείς πάνω από μια φορά. Μια κ καλή δηλαδή…

Το 1408 το ειδα ξανα και σιγουρα δεν ηταν το ιδιο με την πρωτη φορα. Καλη ταινια, αλλα πεφτει δυστυχως σε αρκετες κοινοτυπιες των θριλερ τις οποιες ισως θα μπορουσε να αποφυγει.

Επισης εχουμε το Hannibal Rising:


Στις 30 Αυγουστου.

Επισης, ποιοτητα!
Rush Hour 3.:stuck_out_tongue:


Στις 6 Σεπτεμβριου.

6 Σεπτεμβρίου δεν βγαίνει κ το β μέρος του Grindhouse; Όποιος ξέρει, ας πει γιατί επείγομαι…:wink:

Τοτε βγαινει.
http://www.villagecinemas.gr/index.asp?a_id=60&parent_id=45&movie_id=001600

σαν καλη πειρατης το ειδα το zodiac, και δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα, το περιμενα καλυτερο. ενδιαφερον το σεναριο ομως και ωραιο τελος -αληθιινη ιστορια-

ακουστε κουφο νεο που ακουσα στο ραδιο και παραλιγο να τρακαρω απο τα γελια που με επιασαν:lol: :lol: .
ο γνωστος μας will smith θα κανει σκηνοθετικο ντεμπουτο με το ριμεικ της ταινιας karate kid …:? εκει εμεινα μαλακας αλλα τα ωραια ειναι ποιο κατω… το ρολο του τζακ ντανιελ-σαν θα κανει ο γιος του free willy , ενω το ρολο του μιγιαγκι θα τον κανει ο γνωστος τσακι ή τζακι (δεν εχω καταλαβει τοσα χρονια) τσαν …εκει τι να πεις απλα :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Περιμένουμε με αγωνία το γουέστερν “Η Δολοφονία του Τζέσε Τζέημς” με τον Μπράντ Πιτ να υποδύεται τον περιβόητο ληστή. Επίσης προσωπικά περιμένω να έρθει ο επόμενος Μάιος (πολύ μακριά αλλά οι κυκλοφορίες έχουν ήδη ανακοινωθεί και είμαστε ήδη στην μπρύζα) για τα “The dark night” (το νέο Μπάτμαν, η συνέχεια του Begins), “Ιντιάνα Τζόουνς” καθώς και Sin City 2 και 3 (το ένα θα βγει Μάιο του 2008, το άλλο τον Ιούλιο).

Μαιο του 2008 το Σιν Σιτυ 2? Ε ρε διάολε, αργεί ακόμα

βγαίνει και Ιπποτης Της Ασφάλτου, ο γιεα, γιεα και τριγεα

στο σαιτ του imdb ειναι ανακοινωμενο για το 2010 το mountains of madness του θεου LOVECRAFT!!!
σκηνοθεσια g.del toro!!
ακους Ulver???
οι παλιοι θα ξαναρθουν!!!