Π.α.ο.κ

Ολες οι συζυτησεις για την αγαπημενη μας ομαδα εδω…

1-1 ο παοκ με τη λιβορνο στο φιλικο.το ακουγα μεσω ραδιοφωνου.Ο παοκ φαινετε να χει μαθει να χει κατω την μπαλα πλεον και να μη κανει σεντρες 40 μετρων.Στο α’ ημιχρονο υπερισχυαμε καθαρα της αντιπαλης ομαδας.Στο β ημιχρονο εγιναν πολλες αλλαγες για την δοκιμη παικτων και επεσε ο ρυθμος του.ο παοκ παιζει πολυ καλυτερο ποδοσφαιρο απο περυσι,αρα σιγουρα θα ναι μια καλυτερη χρονια για μας

Εφυγε ο Μαγγυαρος καβαλαρης…:frowning:
Το καλο ειναι οτι μετα λεφτα που γλυτωσαμε μπορει ν’αποκτησουμε τον παλιο παικτη της Μποκα και της Σαλκε, Ματεγιαν.

Ναι,τυπικες διαδικασιες για να φυγει ο τοργκελε.Ο ματεγιαν θα ειναι μεγαλη ενισχυση στην αμυνα του παοκ.Επισης να πω οτι σε περιπτωση που ναυαγησει αυτο με το ματεγιαν,μπορει να προχωρησουμε στην αποκτηση του 29χρονου ουρουγουανου ονοματι Λέμπο(αμυνα),ο οποιος μπορει να μεινει ελευθερος απτη ρεαλ μπετις,σε περιπτωση που δειξει ενδιαφερον ο παοκ

Παει και ο Σαντορ, τι φεραμε εμεις στην Ελλαδα…:lol:

Τι έκανε χθες η ΠΑΟΚάρα; :-k

θα πάρετε Καψή? τι ακούγεται?

Ο καψης δε προκειται να ρθει στον παοκ,γιατι αμα παρουμε ματεγιαν δε χρειαζετε.Υπο προυποθεσεις και τριχιες κατσαρες θα ρθει

τι ενοεις?

εγω ειμαι πολυ αισιοδοξος για φετος…θα δουμε…

Να υποθέσω ότι αυτό είναι ένα thread στο οποίο δε θα μιλάμε για μπάσκετ :stuck_out_tongue:

Ως προς τι εισαι πολυ αισοδοξος για φετος, για το αγωνιστικο κομματι δεν αλλαζει κατι οποτε αν εννοεις για το διοικητικο κομματι εκει με τον ζαγορακη σιγουρα θα πανε καλυτερα τα πραγματα και θα υπαρχει ηρεμια κ ισσοροπια μετα απο χρονια.

Και στο αγωνιστικο αλλαζουν πολλα. Η ομαδα θα δουλεψει εξαρχης με σοβαρο προπονητη και ειναι η πρωτη φορα μετα απο κι εγω δεν ξερω ποσα χρονια που οι παιχτες θα εχουν το μυαλο τους μονο στην μπαλα κι οχι στο αν θα τους κοψουν το ρευμα.

Εξήγησέ μου τι δύσκολο είπα; #-o

Στο φιλικό ρε!

Μπραουνσβαιγκ.

Το φιλικο που εννουσες δεν ηταν μια μερα πριν το ποστ σου αλλα 3.

Παρεπιμπτοντως τι εχετε να πειτε για τις νεες επιτυχιες της ομαδας μας?Χασαμε απτον πανσερραικο 2-0 και απτην καστορια 3-28O .Θελω να πιστευω πως ηταν μονο φιλικα και ο παρασχος πειραματιζοταν.:-k …

Οπως μου ειχε υπενθυμισει ο Καρβου, την τελευταια φορα που πηραμε το κυπελο ειχαμε χασει σε ολα τα φιλικα. Οποτε δεν τρεχει μια. Ειτε χανεις ειτε κερδιζεις, σκοπος ειναι να βγαινουν συμπερασματα.

Πιερικος-Παοκ 0-2.Νικηφορα τελειωσε το τεταρτο απτα πεντε κατα σειρα φιλικα παιχνιδια του παοκ.Το παιχνιδι δεν ηταν τιποτα σπουδαιο(απο τι ακουσα),αλλα η νικη ειναι νικη8)

Δηλαδη η Μπραουνσβαιγκ τον βιαζει τον Πιερικο ανετα.

Παει το κυπελο. :frowning: