Π.α.ο.κ

εγω κλαίω απο τα γέλια με τον παοκτζη που πέφτει με τα μούτρα…θέλει να κάνει και ντου…:lol:

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΤΕΕΕΕΕ, ΟΠΑΔΕΕΕΕΕ, ΟΠΑΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

*edit: αν φύγει ο χαλκιας αλλάζω την άποψη μου πως ο αρης θα βγει παραπάνω απο τον παοκ

Και εδώ αλλά και στο ραδιόφωνο το είδα.

Μάλιστα, στο ράδιο κάποιος πέταξε μια βρώμα περί ΟΣΦΠ.

εγω παλι ακουω σεναρια για μουσλι και μπλακπουλ,αλλα και οτι τη κανει ο τραγουδοποιος σαβινι…μακαρι το τελευταιο να ναι αληθεια!

Ποιός σου είπε ότι έχω αυτή την άποψη επειδή είναι ψηλός; Απλά τον έχω δει σε αρκετούς αγώνες και σε προπονήσεις. Επίσης δε νομίζω ότι αυτά τα κάνει “ο οποιοσδήποτε”, ούτε ότι όποιος είναι ψηλός και δυνατός είναι για τα μπετά. Αυτά είναι αστειότητες του κυρ-Νίκου, ο οποίος εδώ και αρκετά χρόνια έχει το ακαταλόγιστο.
Τεσπα, ο χρόνος θα δείξει.

Χαχαχαχαχα ωραιος ελιωσα

αιωνιε,για σενα

γιατι ρε ειπα γω πως ειναι αμπαλος επειδη ειναι ψηλος και δυνατος? εγραψα πως ξυλο με τα σεντερ μπακ παιζει ο οποιοσδηποτε…ο παπαζογλου ειναι απλα αμπαλος :stuck_out_tongue:

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ πάτωμα!!!

ΡΕ ΚΑΝΤΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩΩΩ!!!
3 ωρες εμειναν…

Ελ ζαρ τελικα …

σιγουρο?

Χρυσές δουλειές η Λίβερπουλ με την Ελλάδα.

οχι δεν ειναι επισημο

Πολύ κοντά σε συμφωνία με τη Λίβερπουλ για την απόκτηση του διεθνή Μαροκινού Ναμπίλ Ελ Ζαρ βρίσκεται ο ΠΑΟΚ * Θα τον αποκτήσει για τρία χρόνια και θα κοστίσει για τον πρώτο χρόνο 250.000 ευρώ * Από 50-50 τα δικαιώματα και οι υποχρεώσεις με τη Λίβερπουλ

Ο ΠΑΟΚ θα πληρώνει το μισό συμβόλαιο του Μαροκινού και θα έχει δικαίωμα κατά το ήμισυ σε περίπτωση μεταπώλησής του σε άλλη ομάδα, κατά τη διάρκεια της τριετίας.

Οι διαπραγματεύσεις βρίσκονται σε προχωρημένο στάδιο, όπως αναφέρουν οι πληροφορίες μας από την Αγγλία και δεν αποκλείεται εντός της ημέρας (Τρίτη) να ανακοινωθεί και επίσημα η μεταγραφή από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Ο Ελ Ζαρ είναι 24 ετών (γεννημένος στις 27/8/86) και μετράει 8 συμμετοχές στην Εθνική ομάδα του Μαρόκο. Έχει ύψος 1,71 και αγωνίζεται στη θέση του αριστερού μεσοεπιθετικού.

χμμμμμ…

Μια χαρά… 50-50

*EDIT: σφήνα παναθηναϊκού για ελ ζαρ…!!!

να πα να μαμηθουν τα πλουσιοπαιδα…ο παοκ θα τον παρει τον παιχτη

και κατι ασχετο

μπορει να περιγραφει αυτος τα παιχνιδια της παοκαρας?

γαμωτο να αναφερετε πηγες… που το ξες εσυ; ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΛ ΖΑΡ;

καλά μην βαρας…

τι, τι να τον κανουν??

Σεντερ φορ δν ηθελε αφου;

εδω είπαν οτι ισως να μπορεί να την παίξει την θέση ο γκοβου.!!! και γελάσαμε όλοι…
λες και δεν τις ξέρεις τις μεγάλες ομάδες…ούτε ξέρουν τι θέλουν…