Π.α.ο.κ

[B][I]Με το έτσι με το θέλω, το πρωτάθλημα το έχετε στημένο. Για αυτό ΠΑΟΚ παίξε τόπι, να παραμιλάει όλη η Ευρώπη[/I][/B]

:smiley:

μπραβο στον ΠΑΟΚ
οχι σαν κι εμας τους ρεζιληδες

To λιγότερο μέτριοι σήμερα αλλά το αποτέλεσμα που θέλαμε το πήραμε και με το παραπάνω!
ΝΑΙ ΡΕ Π.Α.Ο.Κ!!
Πιστεύω φέτος θα πάμε καλύτερα από πέρυσι!
Το μόνο που μου τη δίνει λίγο είναι η συντριβή(πάλι) του βάζελου…και αυτό γιατί αν βγαίναμε εμέις πρώτοι στα play off θα τα πηγαίναμε καλύτερα
Α…και οι φανέλες μας…χάλια[-X

Είχαμε αρκετή τύχη με το μέρος μας σήμερα είναι η αλήθεια, αλλά επιτέλους παρότι δεν πιάσαμε τοπ απόδοση, κάναμε πολύ σημαντικό βήμα για πρόκριση. Αλλά για να λέμε και την αλήθεια είναι αρκετά χτυπητές οι ελλείψεις στο κέντρο, όπου μας λείπει ένας παίκτης στον άξονα.

Η εικόνα πάνω είναι απόδειξη ότι η ομάδα πετάει… Το σκορ δεν δίνει την πρόκριση αλλά το σημαντικό είναι ότι δεν δεχτήκαμε γκολ… Με ένα γκολ εκεί μέσα τους τελειώσαμε…

Σήμερα πάντως Λίνο και εττό Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ι

Μπορεί ο πρώτος να έβαλε το γκολ αλλά πίσω ήταν αδιανόητα επικίνδυνος… και τους 2 τους περνούσαν όποτε ήθελαν…

Επίσης βιερίνια (για τα στάνταρ του) δεν έκανε καλό παιχνίδι…

Γκαρσία τεράστιος για μια ακόμη φορά… Έχω βαρεθεί να γράφω για αυτόν τον παίχτη τα ίδια συνέχεια αλλά με κάνει να πιστεύω ότι μπορούμε να τον ανανεώσουμε για 5 χρόνια και να χτίσουμε πάνω του…

Τέλος τέρμα πάλι σκατά θα είμαστε… είτε κρέσιτς είτε χαλκιάς τα ίδια χάλια είμαστε… καρδιακοί και φέτος…[-X

Πολύ τυχεροί χτες. Βέβαια μετά το 2-0 θα μπορούσε να λήξει 4-0 άνετα. Για τον Garcia μη τα λέμε συνέχεια. Είναι μια κλάση πάνω από όλους. Ο Κλάους μου άρεσε πολύ πάλι και ο Φωτάκης έκανε καλό ματς. Επίσης ο Λαζάρ είναι ότι ακριβώς χρειαζόμασταν στο χώρο του κέντρου. Δυστυχώς τα μπακ μας είναι μέτρια (Ιδίως ο Εττό δεν βλέπεται) ενώ και ο Αρίας χτες με απογοήτευσε. Για μια σοβαρή πορεία χρειαζόμαστε σοβαρό κόφτη.

ΠΑΟΚ whisky και heavy metal δίσκοι…

Πάντως χωρίς γκαρσία και πιθανόν κοντρέρας εκεί μέσα δεν θα είναι περίπατος… Πρέπει να είμαστε πολύ σοβαροί για να μην έχουμε καμιά κηδεία…

Τουλάχιστον θα έχει επιστρέψει ο γκοντός και θα υπάρχει μια λύση ακόμα μπροστά…

Η Καρπάτι είναι πάρα πολύ καλή ομάδα. Σίγουρα καλύτερη του ΠΑΟΚ. Το σκορ είναι μαγική εικόνα. Μέχρι το 2-0 μας κάναν ότι ήθελαν. Και μην ακούω είναι πιο έτοιμοι. Ισχύει αυτό σε ένα βαθμό αλλά όλοι οι παίκτες τους από τη μέση και μπροστά ξέραν μπάλα. Απλά δεν έχουν έναν τόσο μεγάλο παίκτη όσο o Garcia και ήταν άτυχοι. Η ρεβάνς με τις απουσίες Garcia, Contreras, Ivic θα είναι πολύ δύσκολη ιδίως αν φάμε νωρίς γκολ.

…όμως πού φιγούρα και αυτός ο Λούκας, έτσι;
Για τον τερματοφύλακα, στεναχωρήθηκα που δεν έφαγε το κεφάλι του εκεί που κτύπησε στο δοκάρι…τέτοιο χαζοντάμαρο που είναι όμως, πως δεν έσπασε το δοκάρι
:):!:

Με τον τερματοφύλακα τους το τραγικό ήταν ότι τον έβριζε όλο το γήπεδο με το που ακουμπούσε μπάλα, ενώ δεν ήταν αυτός που είχε κάνει τις δηλώσεις περί Μακεδονίας προχθές…
Ο σκοπιανός ήταν στον πάγκο… Κανείς δεν μπήκε στον κόπο να δει ποιος είναι ο βασικός και ποιος ο αναπληρωματικός…

Ο Λουκάς είναι ο μοναδικός παίκτης στην ιστορία του ποδοσφαίρου που πανηγύριζε ακυρωθεν γκολ για ένα λεπτό και βάλε. Μαζί με τους οπαδούς. :slight_smile:
Για τον τερματοφύλακα ο περισσότερος κοσμος το ήξερε απλά υπήρχαν πάλι πολλοί που δεν και φώναζαν πολυ τα παλικάρια… :slight_smile:

Όλα δείχνουν ότι η χασισόφατσα ο σαβίνι θα μας αδειάσει επιτέλους την γωνιά μετά τον επαναληπτικό της πέμπτης… 1.5 παλεύουμε επιτέλους τα καταφέραμε…

350 χιλιάρικα ρε το ταγάρι και ο βιέρι παίρνει 250…#-o

ο βιερι παιρνει 450

τραστ μι… 250 παίρνει και μάλιστα πέρσι πληρώθηκε πρώτη φορά τον Απρίλιο…

Δεν ξέρω πόσο πάει το κόστος με εφορίες και πριμ αλλά το συμβόλαιο του είναι για 250 το χρόνο…

Ο Vierinha αν μείνει θα υπογράψει νέο συμβόλαιο με αισθητά αυξημένες αποδοχές. Και εγώ νομίζω τώρα παίρνει γύρω στα 400. Πάλι ελάχιστα είναι αν σκεφτείς ότι ο Σαβίνι παίρνει 350.

Το θετικό που διάβασα είναι ότι πρωτη μεταγραφή που θα γίνει (αν γίνει) θα είναι αμυντικού χαφ. Έτσι όπως είδα τον Αρίας δεν κάνει. Προσωπικά βλέπω να παίρνουμε κανέναν Καρντοσο (δε με χαλάει καθόλου)

πόσο θα γελάω αν επιστρέψει ο Μουσλίμοβιτς, πόσο.

Ναι μόνο που είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Εκτός αν πέσει το κασέ του στα 200 χιλιαρικα.