Π.α.ο.κ

καλα οχι και πατησε…
4 φορες περασε το κεντρο με την μπαλα στα ποδια…(σταματήστε τις πολλές μακρινές μπαλιές…ή να είναι με σχέδιο τουλάχιστον)

Ωραίο το Χ, και τώρα Τούμπα, που αν περάσει ο ΠΑΟΚ, ακόμα δεν πέρασε, πάει ντουγρού για σεντόνι:):!:

ξεχάσαμε οτι πρέπει να ανάψουμε μια μεγάλη λαμπάδα στον διαιτητή για το πέναλτι που δεν έδωσε την τετάρτη…
να τα λέμε όλα έτσι…??

Κοίτα βασικά και που δεν το έδωσε δεν έκανε καμιά τρελή παρατυπία. Ήταν πολύ κοντά και το χέρι που σταμάτησε την μπάλα ήταν αυτό που ήταν μπροστά στο πρόσωπό του. Βέβαια μπορεί και να κάνω λάθος γιατί εκείνη την στιγμή ήμουν εντελώς αλλού!!!

Πάντως και να το έδινε κανένας δεν θα μπορούσε να πει κάτι.

προχθες στο ματς του ολυμπιακου το χερι του γκαλιτσιου ηταν ακομη πιο κοντα στην μπαλα και ομως το εδωσε αμέσως…
και του παοκ μου φαίνεται ακομη πιο πέναλτι απο αυτο…
αλλα καλύτερα…κρίμα τώρα στο 92…

Η φάση είναι καθαρά στην κρίση του διαιτητή.Άλλος μπορεί να το έδινε κ δεν θα ήταν κ λάθος.Αν προσέξετε τους υπόλοιπους παίχτες του ΠΑΟΚ όταν γίνεται η φάση γυρίζουν κατευθείαν κ κοιτούν το διαιτητή γιατί υπάρχει όντως παράβαση αλλά εξαρτάται πώς θα την αξιολογήσει αυτός.

Αυτό ακριβώς που λέει ο Νίκος. Πάντως ναι θα ήταν πολύ κρίμα αν το έδινε. Πολύ ξενερωμα.

Δεν θα ήταν απλά ξενέρωμα…θα μας γαμούσε την ψυχολογία:)
Κ όπως παίξαμε στο 2ο ημίχρονο την αξίζαμε.Κ για να μην πεταχτούν διάφοροι κ λένε ότι στο πρώτο έπρεπε να φάμε 3 γκολάκια,που δεν έχουν άδικο…αλλά σκεφτείτε τι πέρασε η ομάδα το τελευταίο δεκαήμερο.

χαχαχαχαχα το μυαλο που ειχαμε το χασαμε κ αυτο ρε :smiley:

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΕΕΕ!!! ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!
Καλη μας επιτυχια, παιδες!

Γουδ λακ μας!
Θεωρητικά είμαστε σε καλύτερη κατάσταση από την προηγούμενη Τετάρτη, πιο έτοιμοι και οι παίκτες.
Βέβαια όλα θα φανούν στο χορτάρι.
Μακάρι να περάσουμε κυρίως για οικονομικούς λόγους, αλλά και για λόγους γοήτρου και ψυχολογίας.

Oι καημένοι οι ολλανδοί είναι στην κοσμάρα τους… Νομίζουν ότι θα γίνει επανάληψη του πρώτου αγώνα…:lol:
Αν δε φάμε γκολ στην αρχή περνάμε.

Tomb-a before the game: :evil:

Tomb-a during the game::lightsabre:

Tomb-a after the game::drunk:.

οι δηλώσεις του γιολ είναι για τα πανηγύρια.
οι ανωτερότητες είναι στο γήπεδο.
να δω τι θα πει όταν θα αποκλειστεί…

καλή τύχη και από εδώ…

σημερα στηριζουμε ΠΑΟΚ!:smiley:

Και πάλι ο ΠΑΟΚ…μένα γκολ το σιγουρεύει:):!:

Mπα… Μάλλον με δυο…

παμε μωρη αρρωστια μας…καλη μας επιτυχια.

Στηριζουμε Παοκαρα σημερα!Παμε!

καλή επιτυχία ρε παόκια.

μου έκανε εντύπωση πάντως το ότι έχετε έναν έλληνα στη σύνθεσή σας και αυτός είναι ο Σάλπι, δηλαδή ο καλύτερός σας παίκτης.

Καλη επιτυχια στον ΠΑΟΚ. Ηρεμα με τις Μαλαματινες :stuck_out_tongue: