Π.α.ο.κ

εγω βλεπω οτι ο λινο κανει φοβερη δουλεια και στα χαφ…εχει τριπλα…και καλη σεντρα…αν θα μπαινε μονιμα αριστερο χαφ,τοτε θα χαμε μπακ τον Σακελλαριου…και ελ ζαρ πισω απο σαλπι να μοιραζει μπαλιες και να τρεχει γιατι δεν γινεται με τον βραδυποδους Ιβιτσ.

Ο Λίνο είναι ο αγαπημένος μου παίκτης στον ΠΑΟΚ,αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορεί ο Σακελλαρίου να ανεβαίνει χωρίς να εκθέτει την άμυνα…
θα μου πεις ο λίνο δεν την εκθέτει?Τέσπα…
το κακό είναι ότι είδα πέρσι πως κόπηκε το θάρρος με τις ντριμπλάρες που έκανε στην αρχή…μάλλον έπεσε γραμμή από τον Σάντος και από κάποιο σημείο και μετά δεν ήταν τόσο μπουκαδόρικος

Διαφωνώ.
Ο Ίβιτς έχει πέσει στα τελευταία ματς, γι’αυτό σου φαίνεται έτσι. Άμα πιάσει έστω και στο μισό την περσυνή του απόδοση, θα είμαστε οκ, και θα βγαίνει το σχήμα χώρις να χρειάζεται να παίξει ο Ελ Ζαρ πιο κεντρικά. Άλλωστε παίχτης γραμμής είναι ο μαροκινός απ’ότι έχω καταλάβει. Μπορεί βέβαια να παίξει και στην θέση του Ίβιτς, αλλά καλύτερα πλάγια.

περσι ειμασταν αργη αμυντικη ομαδα…φετος ο δερμιτζακης προσπαθει να το αλλαξει αυτο.και επιτελους βλεπουμε ποδοσφαιρο…δεν λεω οτι δεν προσεφερε…χαρις τον ιβιτσ πηραμε πολλα παιχνιδια περσι…αλλα δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ακολουθησει φετος.

ακριβως…με το πανσεραικο φανηκε η διαφορα ταχυτητας του συνολου σε σχεση με ιβιτς,αφου σε καθε φαση ηταν μια κινηση πισω

[QUOTE=Paoktsis;955269]ακριβως…με το πανσεραικο φανηκε η διαφορα ταχυτητας του συνολου σε σχεση με ιβιτς,αφου σε καθε φαση ηταν μια κινηση πισω[/QUOTE

πιστεύω οτι απλά ήταν σε κακή μέρα.αργός ήταν πάντα,αλλιώς δεν θα έπαιζε εδώ.

ειναι αργος οπως και να το κανουμε

http://www.youtube.com/watch?v=qWOz2l_mChc χαχαχα δικος μας!

αμφιβολοι αναστασοπουλος και κερ για το ματς με τον παοκ

αντε τυχεροι μπορει να μας παρετε καμια ισοπαλια[-X:p:lol:

Με κοσμο στην τριπολη οπως ολα δειχνουν…

αυριο το φιλικο ματσ με τον Πανθραξ στη νοβα…δε θα αγωνιστουν γκαρσια βιερινια.

Δωσουν δε δωσουν εισιτηρια,εμεις εκει θα ειμαστε.Ξερουν οι αρκαδες:p

Ωραιο γκολακι καρφωσε ο Κριστιανο παντως σημερα

ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΥ! τα λεγα!ο Ignorant ΞΕΡΕΙ

ειπαμε το παιδι ειναι μπαλαδοφατσα,το κατεχει το τοπι

ρε σεις τι αθλιες φανελες ηταν αυτες που φορεσαμε χτες στο φιλικο…με το δικεφαλο στη μασχαλη να φαινεται σαν λεκες…συνεχισε puma μπορεις και χειροτερα

Όχι, ποτέ. Ξέρω ότι κάποια πράγματα που έχω κάνει δεν θεωρούνται ιδανικά και παράδειγμα για τα παιδιά. Αλλά δεν είμαι εγώ αυτός που πρέπει να διδάξω στα παιδιά ποιο είναι το σωστό. Για αυτήν τη δουλειά υπάρχουν οι γονείς. Εγώ είμαι ποδοσφαιριστής που πρέπει να μπω μέσα στο γήπεδο για να νικήσω

:respect:

Γκαρσιας?!!

Ναι

http://www.paokmania.gr/articles/football/interviews/8345.html

ο Βλάνταν φαίνεται πολύ βαρύς κ εκτός κλίματος πάντως στα 2 τελευταία παιχνίδια

[SIZE=“5”]ΛΟΙΠΟΝ FELLOW ΠΑΟΚΙΑ…
ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!
[/SIZE]
[SIZE=“3”]απογευμα 7-8:30 εχουμε κλεισει για 5χ5 νικολουδη ειμαστε 8 ατομα απο το φορουμ ξερω γω οποτε ψηθειτε να ερθετε για μπαλιτσα… Θα γνωριστουμε, θα πουμε για τον ΠΑΟΚ(ολοι ΠΑΟΚΙΑ ειμαστε που θα παμε) και θα παιξουμε ΜΠΑΛΙΤΣΑ![/SIZE]
[SIZE=“6”]ΨΗΘΕΙΤΕ[/SIZE]
θα ειμαστε εγω, παπαρδελας, παοκτσης, ιγκνοραντ και αλλοι αλλα κυριως εμεις γραφουμε στο θρεντ
ειπα και τον Παμπλο τον Γκαρσια αλλα ειπε εχει προπονηση και “γαμησε μας ρε μαλακα”

Με ποιον σας μοιάζει ο Τούρκος στα αριστερά με τα μούσια;

8O8O8O8O8O