Π.α.ο.κ

Μαζευτείτε τώρα

metal13 είσαι γραφικός

είπα κ ελλάλησα

σορυ για την αντιδραση αλλα αν δεν επεφτε λιγο βρισιδι αμφιβαλω αν θα σβηνονταν ο χαρακτηρισμος του…:wink: :slight_smile:

Ωραία ρε ! Τώρα εκτός από τον μέταλ προσβάλλεις και εμένα ! Ευχαριστώ !

αν το έκανες ριπόρτ ΣΙΓΟΥΡΑ θα σβηνόταν. Αν δεν το βλέπαμε μπορεί να έμενε κάμποσο. Μόνο τότε !

Μαυρη θυελα απο τη αιγυπτο,ερχεται στον παοκ.Ο σικαμπαλα επιστρεφει ειναι γεγονος

κατσε ρε αρχηγε που το μαθες???//:-k :-k μη τα πετας αυτα ετσι…πες τη πηγη σου…:-k :-k

Ακουγεται γενικα οτι θα γυρισει ο Σικαμπαλας. Εν τω μεταξυ γλυτωσαμε απο το παλτο τον Αλαν.

Υες,Υες

παιδια για το σικαμπαλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο…:frowning: :frowning: μονο φημες οτι θελει να γυρισει

Σιγά τον παίκτη. Όσο έπαιξε στο πρωτάθλημα δεν έδειξε και τίποτα. Σε αντίθεση με τον Μέγκαχεντ που ήταν παικταράς…

Παραδεξου τωρα οτι ολα αυτα τα ελεγες για πλακα.

Ο Μεγκαχεντ ηταν μετριοτατος ξυλοκοπος που μονο βαραγε. Ο Σικαμπαλα ειναι πολυ καλος αλλα ειναι βλακας και ανευθηνος παει Αιγυπτο και ξεχνα να γυρισει. Μαλλον γυρναει στον ΠΑΟΚ γιατι ο Ριμπο πηγε στη ΑΕΚ και δεν εφυγε απο την Ελλαδα οποτε εχει ακομα την ευκαιρια να "μαθει στο Ριβαλντο λιγη μπαλα… Σικαμπαλα, Σικαμπαλα…#-o

Τι να πώ, εγώ πιστεύω το ακριβώς αντίθετο…:dunno:

Xanthi-Paok 1-0.Ti na po re paidia,επιθετικους ειχαμε στο ματς η οχι.Ανυπαρκτη η επιθετικη γραμμη του Παοκ.Χαρηκα πολυ με την κυκλοφορια της μπαλας,αλλα την αντιπαλη εστια ουτε την πλησιασαμε.Αλλαγη νοοτροπιας επειγοντος, αλλιως…

6οι…Για εκεί είστε κ φέτος νομίζω…

Ο καρπουζάς στον ΠΑΟΚ;;;

Κατα 70% ναι. Αμα αλλαξει την 11αδα ο Οτσαλαν κατι θα γινει.
Κοζη αν ερθει ο Σαντος θα φας ξυλο.

Εντιτ: Σαρουμαν πουστη μην τολμησεις να ποσταρεις εδω μεχρι τον δευτερο γυρο.

Μ-Α-U-R-O P-O-Y

:stuck_out_tongue:

ΡΕ ΤΙ ΣΟΥ ΠΑ ΡΕ?

MOYXAXAXAXA

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: [/SPOILER]

Πηρατε μια νικη κι απ’τη χαρα σας ξεχασατε να βαζετε σωστα το spoiler. Καλως.
3-0 στον δευτερο γυρο με χατ τρικ Σωτηρη Μπαλαφα.