Π.α.ο.κ

σημερα δικαστηκε…αυριο θα κανουμε εφεση …Mule εγω θυμαμαι 3 τετοια ματσ…

Παπαρδέλα άσε τι θυμάται ο καθένας γιατί αν σου ποστάρω εδώ μέσα τα στιγμιότυπα των αγώνων στην Τούμπα μόνο -για να μην σε παιδέψω με κάτι πεντάρες όπου χάθηκε το τόπι στο Καραϊσκάκη- των τελευταίων 15 ετών θα πέσει πολύ κλάμα!
Για να μην μιλήσουμε και για το ποιός θυμάται πρωταθλήματα και πρέπει να ρωτήσεις τον πατέρα σου να σου πεί πως έμοιαζαν.

φιλοι μου γαυροι θα με τρελανετε???δηλαδη τι προτιματε???

να παει ο ολυμπιακος τελικο με καμμια κερκυρα να πατε στο γηπεδο ξενερωτα να παρετε το 3445… κυπελλο σας και μετα να πατε για καμμια μπυρα η το σεισμο και το χαβαλε που που θα γινει πανελλαδικως απ τις 30-40.000 κοσμος που θα κατεβασει ο ΠΑΟΚ στην αθηνα…???και δεν μιλαω για επεισοδια…και γω θα κατεβω αν παει ο ΠΑΟΚ τελικο χωρις καμμια διαθεση να τα σπασω…

τι τρελενεστε και φετος να μην το παρετε… θα γινει του χρονου η του παραχρονου κ.τ.λ…μην στεναχωρεθει ο μαρινακης???ημαρτον…λες και δεν θα παρετε αλλους δεκαδες τιτλους τα επομενα χρονια…

εσυ ξεκινησες το ποιος την ειχε μεγαλυτερη περσι και σου απαντησα…στο πεος μου κι’ολα αν εχω περισσοτερες ηττες απο γαυρο και ετσι…
συνεχιστε ομως

Αν πάει τελικό ο ΠΑΟΚ με την Κέρκυρα ή τον Βόλο γιατί να γίνει ο τελικός στο ΟΑΚΑ?

εγω προτιμω απο ολους να το σηκωσει η κερκυρα που και ωραιο νησι ειναι και δεν προκειται να ξαναπαρει τιτλο

Εγώ πάντως παραμιλάω με την ομάδα του γαύρου φέτος. Ομαδάρα. Σκεφτείτε ενώ μπαίνει η μπάλα στα δίχτυα της το σκορ παραμένει το ίδιο. (βλ. με Αστέρα στο τηγάνι). Σκεφτείτε τί παικταράς είναι ο Φουστέρ που κερδίζει πέναλτυ με πιρουέτα (βλ, με Αστέρα στην Τρίπολη). Σκεφτείτε τί παικταράς είναι ο Ουρτάδο όταν παίρνει το πόδια του Μετίν αλλά καταφέρνει να μην κάνει πέναλτυ!!! Εντυπωσιακή ομάδα το δίχως άλλο.

Υ.Γ: Αυτή η τρομερή ομάδα αλήθεια τί έκανε στο ψεύτικο, στημένο κόσμο του Ευρωπαικού ποδοσφαίρου; :-k:-k Δεν θυμάμαι.

ανετα!να μας πονεσει ολους!

Κράμπσοντυ κοίτα την δική σου την καμπούρα και το πως πέρασες από τον Βόλο πρώτα και μετά μίλα για εμάς.

Αν οντως ισχυει οτι εστειλε ο Μαρινακης δικηγορο στην εκδικαση πρεπει
να ντρεπεται.Δεν εχω χρονο να ψαξω τα σαητ οποτε σας πιστευω.
Η τουμπα οταν ειναι γεματη εχει πολυ ωραια ατμοσφαιρα και ενα ματς
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακος χωρις κοσμο θα ειναι μαλακια.

Αυτη η τρομερη ομαδα τοτε ηταν ανετοιμη ομως. :wink:
Και ουτε τρομερη ειναι.Απλα παιζει την καλυτερη μπαλα στην Ελλαδα
κατα γενικη ομολογια.Δεν λεω οτι δεν εχουμε παρει σφυριγματα αλλα δεν
εχουν βαλει οι διαιτητες 38 γκολ μεχρι στιγμης.

ποια κερκυρα μωρε???να πω οτι οι κερκυραιοι ειναι πορωμενοι με την ομαδα του νησιου τους(οπως π.χ. οι λαρισαιοι με την λαρισα) ας το παιρνε…ολοι γαυροβαζελοχανουμια ειναι…

για αυτο το λογο και τη λαρισα την συμπαθω αν και εχει κοντρα τελευταια με τον ΠΑΟΚ…γιατι υποστηριζουν την ομαδα της περιοχης τους…

Μην το λες για τους Λαρισαίους. Και εκεί πολύς κόσμος έχει προτίμηση ανάμεσα στις μεγάλες ομάδες της Αθήνας αλλά υποστηρίζει και την ΑΕΛ ως ομάδα της περιοχής του. Ειδικά στα χρόνια που η ΑΕΛ δεν ήταν στην Α’ Εθνική.

Ούτε η Κέρκυρα να το πάρει δηλαδή! :lol:

Αμ ο Βόλος? Να το σηκώσουνε οι μπεκρήδες με τα τσιπουρα? Λέμε όχι στο αλκοόλ! Για Διαγόρα και Ατρόμητο ούτε κουβέντα, στη Ρόδο έχουν ολόκληρο Κολοσσό (και άρα τι να κάνουν το κυπελάκι) και ο Ατρόμητος είναι αθηναϊκή ομάδα. ΠΑΟ και ΑΕΚ είναι μέλη του μισητού ΠΟΚ αρα να απονεμηθεί άμεσα στον ΠΑΟΚ μη μπλέκουμε τώρα με αγώνες και λοιπές μαλακίες…

το ξερω mule…απλα λεω με βαση αυτο που βλεπω αυτη τη στιγμη…

αυτα φιλε χρηστο εσεις τα κανετε παιρνετε τα πρωταθλημα στα χαρτια…:slight_smile:

Αχ, αν είχε επικρατήσει αντί για τον ΓΑΠ ο Βενιζέλος και ήταν τώρα πρωθυπουργός…
…θα ζούσαμε μεγάλες στιγμές της παοκάρας! :lol::p:lol:

Ώχου ρε μαλάκες, το κουράσατε όλοι σας.

βιαστηκε ο χοντρος να παει στο ζαππειο δεν κρατησε την χαρα του…

Ε, αφού λέει ο χαλισέκο να το πάρει η Κέρκυρα και λες “όχι, εκεί είναι γαυροβαζελοχάνουμα όλοι”.
Τι θες να πω? :lol:

Καλα starstrcuk εσυ αυτο να πιστευεις για τους λαρισαιους(που παρεπιπτωντος ειμαι).
Ασε να στα πει κανενας αλλος που ζει κιολας λαρισα και ειμαι και (ΜΟΝΟ)Ολυμπιακος:p
Αυτοι που εγιναν λαρισα ολοι τους τωρα και καλα να δεις του χρονου που θα ναι Β αμα πανε στο γηπεδο.Ειμαι 25 χρονων και σου λεω πως πριν χρονια εδω, ομαδα αελ ηταν μονο στα χαρτια και πουθενα αλλου.Τωρα την ειδαν ολοι μετα απο απογοητευεσεις και δεν ξερω γω τι αλλο οτι υπαρχει και αελ.Η χειροτερη παστα ειναι αυτοι, γιατι πραγματικα οι αληθινοι αελαρες που ηταν απο παντα και συνεχιζουν ειναι λιγοι αλλα True!
Αυτοι ουτε προκαλουν ουτε ειναι αλλες ομαδες.Οι αλλοι δε που ηταν ολοι τους και κατι αλλο ειναι τα μεγαλυτερα <<καλοπαιδα>>.Αστα καλυτερα αμα θες να μαθεις πραγματικα για την λαρισα ρωτα κανα γνωστο σου που ξερει η αμα θες να μιλησουμε μαζι αλλα θα παρει ωρα:p:lol: