Π.α.ο.κ

σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος, αφού είναι κεκλεισμένων…
Απλά βέβαια ξέρουμε πως πάντα κάτι βρισκουν και τα καρακάμπτουν αυτά, οι “φίλοι” μας απ’τον Νότο. Μένει να το δούμε

δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά η λαρισα τιμωρείται για επεισόδια που έχουν γίνει πολύ μακριά απο το γήπεδο της…και από έξω… και σε γέφυρες 200 μέτρα μακριά…:roll:

ναι αλλα ειχε οπαδους στο γηπεδο…και σου βγαζει την αποφαση ο δικαστης και καλα με το σκεπτικο οτι επειδη οι οπαδοι σας ειναι “κακα” παιδια,τρωτε ποινη κεκλεισμενων διοτι η συναξη των οπαδων σας τα προκαλεσε,ειτε εγιναν 50 μετρα μακρια ειτε 1000
(βεβαια το σκεπτικο αυτο ειναι μια μαλακια και μιση,αλλα πες το σε αυτους)

τωρα στην δικια μας περιπτωση πλακα θα χει να μας τιμωρησουν και με αλλα κεκλεισμενων σε ενα ματς κεκλεισμενων
:lol::lol:…ελλαδα εισαι,παντα ετοιμη για την πρωτοτυπια

περιμενω τρελλο χειρουργειο την τεταρτη…με διαιτησια 40-60 εναντιον μας δεν φοβαμαι τιποτα…αλλα το 0-100 ειναι το αναμενομενο…

ε το 0-100 δεν ειναι χειρουργειο ρε στεργιο …ειναι το Saw 7:lol::lol:

[B]Paoktsis[/B] επεισόδια που έγιναν 30 λεπτά απο την λήξη του αγώνα και ενω εχει αδειάσει το γήπεδο , και έχουν γίνει 200 μετρά μακριά απο το γήπεδο…και ενω στο μστς δεν έχει γίνει τίποτα…οπότε αν θέλουν να σας τιμωρήσουν μια χαρά θα τα καταφέρουν

*δεν είναι φετινό το περιστατικό

ρε μαν,εγω συμφωνω μαζι σου…απλα οι δικαστες σου λενε αν δεν υπηρχαν οπαδοι δε θα γινοντουσαν επεισοδια ουτε μιση ωρα μετα ουτε μετα απο 2 ωρες(fail σκεπτικο)

απλα θελω να δω αν γινουν την τεταρτη επεισοδια τι θα μπορεσουν να πουν και απο που θα πιαστουν…ισως μεχρι την τεταρτη να βγει κανας νομος που να λεει οτιδηποτε γινεται σε ακτινα 1 χλμ απο την τουμπα θεωρειται οπαδικο επεισοδιο:!:

βρε εγω μαζι σου…
πέρυσι νομιζω ο παναθηναϊκός τιμωρήθηκε με χρηματικό ποσό για φωτοβολίδες που έφαγε η αποστολή του ολυμπιακού έξω από το γήπεδο

Eδώ τιμωρηθήκαμε επειδή κράζαμε τους δικούς μας ρε(μετά τον αγώνα με τον Άρη)
Αν θέλουν θα βρουν τρόπο

Καμιά περίπτωση με κεκλεισμένων έχουμε; Μάλλον όχι, άρα περιμένουμε την πρωτοτυπία όπως λέει ο Paoktsis

ναι ειναι περίεργη φάση…αν ας πούμε την πέσουν στο λεωφορείο του ολυμπιακού , σπάσουν στο ξύλο μερικούς απο αυτούς και δεν μπορεί να παίξει ο ολυμπιακός το ματς τι γίνεται?

o ολυμπιακός είχε ζητήσει αυξημένα μέτρα ασφαλείας πριν βγει η απόφαση, ακόμα και αν ήταν κεκλεισμένων των θυρών. άρα δεν υπάρχει κίνδυνος, θα πέσουν 400 δακρυγόνα και οι παίκτες θα μπουν ασφαλείς στο γήπεδο.

Φυσικά αφού το ζήτησε ο Ολυμπιακός μπορεί να μπουν και τανκς στην πόλη…

ετσι να πεσουν 400 δακρυγονα για να μπει μεσα στο γηπεδο η αποστολη του ολυμπιακου!!!ας πεθανει και κοσμος ρε αρκει να μπει στο γηπεδο η αποστολη του ολυμπιακου!!!

Mαλακες, αυτη η προκαταβολικη κλαψα δεν αντεχεται.

να βγαλεις το θρεντ του ΠΑΟΚ απτα Aγαπημενα σου τοτε… :slight_smile:

Οντως,και γω παοκ ειμαι αλλα κανετε λες και μας χρωστανε 39 πρωταθληματα

:lol::lol::lol::lol:

Αιροναρη εγώ μετά απο αυτό που σε είπε θα ντρεπόμουν να ξαναποστάρω στα Αθλητικά

Πάμε για το διπλό σήμερα!8)

Aμα απαντησω εγω κατι ασχετο, θα ντραπεις και συ;;; :?